Premier Teint (baza pod makijaż)

Premier Teint (baza pod makijaż)

Klasyczne kolorowe bazy pod podkład. Różne kolory mają specyficzne działanie (rozjaśnienie, tuszowanie popękanych naczynek, ożywienie lub wyrównanie kolorytu cery).
Piękne opakowanie.

the best

Smoczyca wyczerpujaco opisala dzialanie tej bazy i podpisuje sie pod jej recenzja rekami i nogami... Nic dodac nic ujac. Po nalozeniu ubywalo doslownie lat jakby baza 'wypelniala' zmarszczki
Najlepszy kosmetyk jaki byl w tej kategorii na rynku. Nieodzalowany!

Nieodżałowana...

Pora chyba przenieść ją do zapomnianych, niestety. Nie ma jej i nie będzie, ale gdybym miała okazję, kupiłabym ją bez wahania. Lubię bazy, zwłaszcza takie jak ta, które można uzywać samodzielnie, bez podkładu. Miałam białą, mam jeszcze ociupinkę różowej. Obie lekko tuszują niedoskonałości, nadają cerze aksamitny, porcelanowy wygląd. Biała rozjaśnia, można nią nawet tuszować sińce pod oczami (ale tylko takie lekkie). Różowa czasem świetnie zastępuje mi podkład. Są lekkie jak piórko i blyskawicznie się wchłaniają, dają dyskretny efekt rozświetlenia - skóra jest matowa, i bazy pomagają ten mat utrzymać na długo. Zauważalnie przedłuża trwałość makijażu - podkład trzyma się na niej jak przyklejony :) takich przedłużających żywot makijażu właściwości nie posiada już niestety następca Teint Parfait, który jest dla mnie gorszy (li i tylko przyjemny rozświetlacz). Bardzo boleję nad wycofaniem tych baz, były doskonałe, brakuje godnego następcy...

kto go wycofał!

Tego, kto zdecydował o wycofaniu z produkcji tej bazy należałoby wozić po świecie i pokazywać jako wzór głąba!!! Jeszcze się załapałam na bazę (białą) w Sephorze - była ostatnia. Jest po prostu idealna. Dodaję ją do kremu pod oczy, kremu do twarzy, podkładu. Praktycznie do wszystkiego. Po jej użyciu nie muszę się już malować (a nie mam za pięknej skóry). Świetnie wygładza, rozświetla, wyrównuje kolor. Ideał!! Jak mi się skończy opakowanie to chyba wpadnę w rozpacz.

Niewidoczna kreska na powiece

same zalety

ślicznie roświetla buzię jednocześnie nie robiąc z niej choinki obsypanej wszystkim co się da , ładnie nawilża(w zasadzie można ją stosować bez kremu) , wygładza skórę , troszkę tonuje , nie zauważyłam żeby przyspieszała przetłuszczanie się cery a wręcz przeciwnie makijaż trzyma się na niej naprawdę dłużej w niezmienionym stanie , b.wydajna , świetnie wtapia się w skórę tak , że nie ma mowy o żadnym efekcie maski , generalnie same zalety:) więc nie rozumiem dlaczego już jej nie ma :(

faworytka

Świetna baza - idealnie się rozprowadza, niemalże niezauważalnie wtapia w skórę. Razem z podkładem nie tworzy maski. Mam bazę w kolorze jasnego różu z błyszczącymi mikrodrobinkami.Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze.

Efekt zdrowej skóry

Sprawdza się znakomicie, nawet przy mojej tłustej skórze! Nadaje jej matowy ale jednocześnie rozświetlony wygląd. Skóra wygląda wyraźnie na wypoczętą. Kiedy stan mojej skóry jest w "lepszym okresie" używam go jako podkład i nawet się nie pudruję !

cudo

mama bazę w kolorze jasnego różu. daje efekt wypoczętej,rozświetlonej cery bez cieżkiej warstwy.jestem zachwycona. cera robi sie milutka i piękna jak u elfów z "władcy pierścieni"

Bardzo praktyczne

Mam dwa kolory tej bazy. Jeden, pomarańczowy, stosuję pod podkład dla wyrównania i ozywienia kolorytu cery. Bazę można szybko rozsmarować na twarzy - jest w postaci fluidu - i bardzo szybko się wchłania. Podkład nałożony na bazę dłużej zachowuje swoje właściwości - nie zbiera się w zmarszczkach, nie znika, jest trwalszy. Kosmetyk zawiera złote drobinki ale nie widać ich spod podkładu tak że spokojnie można go stosować na dzień. Czasem w lecie uzywam samej bazy, bez podkładu - nie jest kryjąca ale cera wydaje się zdrowsza i rozświetlona i lepiej trzyma się wtedy puder.Drugim kolorem który posiadam jest brąz - używam go do przyciemnienia podkładu (w lecie) i do korecji kształtu twarzy. Lekka konsystencja sprawia że świetnie łączy się z każdym podkładem, także już naniesionym na twarz.