Sephora, Lakiery do paznokci (stara wersja)

Sephora, Lakiery do paznokci (stara wersja)

Lakier do paznokci w szerokiej gamie kolorów. Lakier ma małe, praktyczne opakowania.

Lubię

Lakiery są fajne,nie rewelacyjne ale fajne. Mają prześliczne kolory i ładnie wyglądają na paznokciu.
Nie są szczególnie trwałe ale nie zdarza mi się *nosić lakieru* dłużej niż 2 dni. Nudzi mi się i zmieniam kolor więc nie jest to dla mnie bardzo ważne. Istotne natomiast jest to że jakoś szczególnie nie przebarwiają. Lubię te lakiery.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Kolory fajne, trwałość już nie bardzo..

Posiadam lakiery Sephory w troszeczkę innej buteleczce, jednak myślę, że to te same.

Mam kilka kolorów: czerwień, róż, brąz, fiolet, przełamany pomarańcz z różem.

Powiem szczerze, że zdziwiłam się nietrwałością tych lakierów. Na drugi dzień po pomalowaniu lakier zaczyna się ścierać na końcach i odpryskiwać. Najgorzej jest z czerwienią. Róż się trzyma, ale czerwień...

Chyba te lakiery Sephorze nie wyszły.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

porażka

Porażka, porażka, porażka nic innego nie mogałbym napisać o tym lakierze. Pododnie jak poprzedniczka czekałam 3 godziny aż wyschnie (włączałam wtedy jakiś film i oglądałam cały:), a po jednym dniu lakier nadawał się juz do zmycia, bo odpryskiwał. Naszczęscie kupiłam tylko jedno opakowanie, bo skusił mnie kolor. Na prawdę szczerze odradzam...

Używam tego produktu od: naszczęście już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tragedia poprostu.

Ten lakier to dramat w czterech aktach! Po prostu rece opadaja. Meczylam sie z nim, az w koncu powiedzialam basta.
Otoz, ja zakupilam dwa kolory, jasny, mleczny roz i bialy. Najpierw pomalowalam paznokcie tym rozowym. 3 godziny czekalam az wyschnie, a potem kiedy chcialam wyjsc to musialam sie ubrac. Po nalozeniu odpowiedniego stroju spojrzalam i mialam caly lakier obdrapany, tak jakbym poszla sie ubierac po minucie od nalozenia! Koszmar. W dodatku samo nakladanie to rowniez katastrofa- jest jakis gesty, ciagnie sie, nie chce rowno nalozyc i przeswituje nawet po dwoch warstwach(ktorych nakladac nie radze, poniewaz robia sie babelki pod spodem, ktore nie wygladaja estetycznie). Przy drugim lakierze tak samo, chociaz wygladalo to nieco gorzej, tak, jakbym paznokcie pomalowala jakims korektorem. Ochydne, naprawde.
Dodatkowo w tym bialym po dwoch tygodniach od zakupu zaczely plywac zeschneite grudki, wtedy to juz w ogole nie szlo sie tym pomalowac.
Odradzam z calego serca.

Używam tego produktu od:kiedys kupilam
Ilość zużytych opakowań:0, buteleczki poszly do kosza wyjatkowo szybko.

Nie polecam

Skusiła mnie dość niska cena, mała pojemność i kolor, który wyglądał na lśniący i głęboki (kupiłam czerń).Kolor po nałożeniu drugiej warstwy jest faktycznie lśniący i głęboki, jednak niemalże natychmiast zapowietrza się i tworzy okropne bąbelki, kiedy pokryje się niedoschniętą warstwę kolejną. Niestety prawie niemożliwe jest nałożenie drugiej warstwy na suchy paznokieć, gdyż lakier ten schnie przeokropnie długo! Nie pomagały lampki, dmuchanie, wiatrak pokojowy - nic. Nawet po dwóch godzinach schnięcia, dotknięty palcem paznokieć miał okropne wgniecenie, które przy tak ciemnym kolorze jest bardzo widoczne. Używam tego lakieru sporadycznie, starając się nakładać cienkie warstwy, aby nie powstawały mi bąble, ale jestem pewna, że więcej go nie kupię, ponieważ za tą cenę, która faktycznie nie jest duża, można kupić masę lepszych lakierów innych firm.Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

katastrofa

kupiłam piękny karmazynowy lakier w niedużym opakowaniu, co jest plusem, bo lubię kolorystyczne eksperymenty i często zmieniam zdanie. tu plusy się kończą. tragicznie gęsta konsystencja, zbyt gruby pędzelek, żeby wysechł trzeba czekać w nieskończoność. za tę cenę - nie warto! nie warto byłoby za połowę mniejszą cenę; szkoda paznokci.

Koszmar ;(

Na początek plusy:
- kolor (ja mam ciemny fiolet)
- wielkość (jest mała pojemność, co dla mnie jest plusem, bo zamierzam go wywalić- przy dużej pojemności byłoby mi żal)

Minusy:
- za gruby pędzelek
- tragicznie długo schnie
- jest nietrwały - potrafi już tego samego dnia odprysnąć
- fatalnie schodzi ze skóry - trzeba być mega uważnym, żeby nie zrobić nawet małej plamki na skórze
- cena - za tę jakość i wielkość powinna być o połowę niższa
- kiepsko się rozprowadza, dla mnie jego konsystencja jest za gęsta

Nie polecam!

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: kawałek 1

dla cierpliwych

straaaaaasznie długo schnie. Zawsze maluję paznokcie powoli i dokładnie a potem mniej wiecej godzinę nic nie robię,żeby spokojnie wyschło. To na nic! i tak się coś odciśnie!
poza tym szybko twardnieje i jest go mało
nie polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Średniaczek

Nie jest tragiczny, ale też nic wyjątkowego. Za tą cenę przy tej wielkości spodziewałam się czegoś lepszego. Właśnie zużywam ciemny fiolet i na plus przemawia:
-fajny kolor
- nieduża butelka
- fajny efekt końcowy

na minus:
- ciężko rozprowadzić, żeby był jednolity
- wg mnie za gruby pędzelek
- cena
Trwałości nie mogę ocenić bo zawsze stosuje utrwalacz, więc lakiery tak czy tak długo się trzymają.
Kupię go tylko w przypadku, gdy spodoba mi się wyjątkowo jakiś kolor, który oferują.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą buteleczkę

do niczego

Kupiłam kolor czarny w nowej wersji opakowania, plus za małe opakowanie, celowo chciałam małe bo chciałam tylko poeksperymentować z nietypowym kolorem, nakłada się łatwo i ładnie, zaraz po pomalowaniu efekt super - gładkie, jednolite, lśniące pazokcie.
Niestety tylko przez chwilkę, ten lakier nawet godzinę czy dwie po pomalowaniu jest miękki !, odciskają sie na nim od razu ryski i uszkodzenia i po kilku godzinach po jednolicie czarnych, głaciutkich, błyszczących paznokciach pozostaje wspomnienie.
Nie wiem czemu tak sie dzieje, próbowałam nakładać dwie cieniutkie warstwy lub jedną grubszą - oba sposoby dają ładny efekt zaraz po i niestety długo on się nie utrzymuje...
może z jakimś utwardzaczem muszę spróbować,

Używam tego produktu od:kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań:napoczęte jedno

taki sobie

Lakier baaardzo malutki. właściwie wystarcza na kilka uzyc, bo nawet jesli jeszcze zostaje troche lakieru to nie mozna juz go wydobyc. Fajny, zeby wziąć go na wyjazd, ale w domu wole miec lakier w wiekszej buteleczce. Jak na taka ilosc to troche drogi. Ale ma duzo kolorow, dosc dobrze sie rozprowadza.

Używam tego produktu od:-

Fajny maluszek.

Lubię te lakiery za małe buteleczki, wygodne pędzelki, dużą gamę kolorów i dobrą trwałość na paznokciach żelowych.

W buteleczce nie wysychają szybko, można spokojnie zużyć zdecydowaną większość produktu.

Schnie szybko, nakłada się przyjemnie, nie zostawia smug, i nie stwarza mi kłopotu przy malowaniu, może odrobinę ciężko się zmywa, ale chyba z każdym ciemnym kolorem jest ten sam kłopot ;).

Najbardziej lubię matowe, choć i te z perłowym połyskiem są niczego sobie.

Nie mam zarzutów do produktu, więc polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele