Bella, Perfecta Ultra Red, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Red, Podpaski higieniczne

Pojemność 12 szt

Ultracienkie, 2 mm podpaski bez osłonek bocznych, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są superchłonną siateczką Silky Drai z systemem mikrolejków, które błyskawicznie przepuszczają wilgoć i zatrzymują ją wewnątrz podpaski, zapewniając uczucie suchości. Podpaski są oddychające, co zmniejsza ryzyko podrażnień oraz daje gwarancję komfortu. Specjalny system SEP zapewnia idealną ochronę bielizny przed przeciekaniem. Dodatkowe ozdobne wytłoczenie ułatwia wchłanianie cieczy i sprawia uczucie wyjątkowości i pewności.

ochronne
pakiet
Skóra
normalna

Super

Nie mają skrzydełek i byłam sceptycznie nastawiona ale po kilku użytkowaniach stwierdzam, że mimo wszystko są godne polecenia. Mimo braku skrzydełek świetnie trzymają się bielizny a to zasługa mocnego kleju.Podpaski mają idealną długość, która daje mi komfort, że jestem chroniona no i, że nic mnie nie uwiera. Nie mają takiej siateczki jak wersja violet czy pink ale nie przeszkadza mi to, bo spełniają swoje zadanie.Powłoczka jest oddychająca więc higiena podczas trudnych dni jest zachowana. Na pewno do nich wrócę bo na czas okresu dają mi poczucie komfortu i ochrony.