Magnalash Mascara Full & Rich (Tusz wodoodporny pogrubiający) (stara wersja)

Magnalash Mascara Full & Rich (Tusz wodoodporny pogrubiający) (stara wersja)

Wodoodporny tusz pogrubiający. Zawiera proteiny i pantenol. Specjalna konstrukcja szczoteczki pomaga osiągnąć efekt znacznego pogrubienia rzęs.

Cena: 15zł

hm niska ocena ?! czmu :(

Jak obiecuje inglot pogrubia i jest wodoodporna:) trudno ją zmyć nawet odpowiednim preparatem... przyjemna czerń, nie kruszy się, nie skleja, pozwala dozować i dozować, bardzo polecam :) i dla szkieł kontaktowych nic sie nie dzieje złego

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Słaby produkt

- słaba szczoteczka
- brzydki odcień czerni
- nie jest wodoodporny
- nie pogrubia
- sypie się
- mało trwały zasycha w opakowaniu
- podrażnia oczy

plusów nie ma jak dla mnie ...

rozczarowanie

Zaskoczył mnie przy pierwszym użyciu, bo po pierwszym "maźnięciu" nie było widać żadnej różnicy. Trochę się pogimnastykowałam szczoteczką, bo stwierdziłam, że pewnie zeszło z niej za dużo tuszu przy wyjmowaniu z butelki. Nałożyłam parę warstw a mimo tego efekt mnie nie zadowolił. Nie widzę efektu pogrubienia. Kruszy się.

Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Lepiej nie kupowac

Nie ma sie co dlugo rozpisywac.

Tym badziej, ze tusz ma same minusy: nie pogrubia, nie jest wodoodporny, sypie sie raczej szybko, ma taki sobie czarny kolor, jak dla mnie szybko plowieje, skleja, szcoteczka jest baaardzo przecietna. Opakowanie przecietne, zawartosc jescze przecietniejsza...

Plusy? Na poczatku ma ladna konsystencje, nie gesta, ale co z tego, jesli ma tragiczne dzialanie?

Nie polecam, a wrecz odradzam! Prosze sie trzymac z daleka od tego produktu!

Używam tego produktu od: 1 roku

awodoodporny apogrubiający

No dobra, mam za swoje, nigdy więcej tuszowych eksperymentów.

Zacznijmy od nazwy. Tusz wodoodporny pogrubiający.
Jest on równie wodoodporny, co i pogrubiający. Po liczbie gwiazdek które daję temu kosmetykowi możecie się domyślić, jak adekwatny jest ten opis.

Pogrubienie marne, ojjj marniutkie. Koło trzeciej warstwy zaczynałam widzieć różnicę pomiędzy okiem niepomalowanym a pseudo-pomalowanym. Koło piątej mogłam stwierdzić, że nastąpiło pogrubienie rzęs.

Wodoodporność. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Ja nie wymagam od tuszu, żeby wyglądał idealnie w każdych warunkach, zawsze i wszędzie. Nie pływam w basenie z pomalowanymi rzęsami, nie wystawiam się na tropikalne deszcze. Ale żeby tusz się rozmazywał nawet pod wpływem dwóch łez, które okrutnie zimny wiatr wyciska mi z oczu - to gruba przesada!

Męczyłam się z nim trzy miesiące, po czym z ulgą go wypierniczyłam; bo na dodatek zaczął dziwnie pachnieć.

Nie polecam.
Taki bubel, co za wstyd.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno powiedzmy całe

zdecydowanie nie

oj przejchałam sie na tym tuszu,, niby wodoodpowry a rozmauzje sie przy pierwszym lepszym mzeniu. nie polecam gdyz za ta cenen mozna dostac lepszy i trwalszy tusz

Używam tego produktu od:roku

To nie to...

Tusz dobrze się nakłada, nie osypuje i jest trwały. Jednak nie zauważyłam po nim pogrubienia rzęs, a to zapewnie producent. Drugą gwiazdkę odejmuję za niewygodną szczoteczkę, która wg mnie jest za krótka i trzeba się bardzo nagimnastykować, żeby równomiernie i dokładnie pomalować rzęsy. A do tego skleja rzęsy. Za to dobrze się zmywa i jest wydajny.

lewy troche

kupilam sobie ten tusz dwa lata temu , kolorek brazowy nieby wododporny powtarzam niby , bo niestety sie rozmazuje i kruszy to jedyna maskara ktora mi sie rozmazuje , w kazdym razie kolezanka ja ma i jest zadowalona bo ma krotkie geste rzesy i male oczy na niej to jakos wyglada , dla porownania ja mam duze oczy i w miare dlugie rzesy i w miare geste

Nie bardzo !!!

Kupiłam ten tusz z czystej ciekawości. Teraz już wiem wszystko :)
Pierwszą niedogodną rzeczą była dla mnie spiralka.
Nie jestem nowicjuszką w wykonywaniu sobie makijażu, ale spiralka okazała się dla mnie tak strasznie nieporęczna, że co próbowałam wytuszować rzęsy to całą powiekę uciapałam.
Pogrubiające właściowości tego tuszu też zostawiają wiele do życzenia. Moim zdaniem skleja partie rzęs i na tym ma to polegać.
Kolejnym minusem jest jego wodoodporność w porównaniu do wodoodpornych tuszy l'oreal zachowuje się prawie jak farba plakatowa :)

Dodatkową gwiazdkę przyznaję za świeżość i konsystencję.
Otóż tusz ten stoi sobie u mnie na półeczce od listopada, używam go bardzo sporadycznie, ale jak ostatnio do niego zaglądałam nadal ma konsystencję taką jak w dniu w którym go kupiłam, zapach również i nie ma żadnych zasuszonych drobinek w nim, które mozolnie ścieramy ze spiralki o brzegi opakowania.
Po takim czasie nadal jego stan nie różni się od tego w dniu zakupu.

beznadziejny

na jego zakup namówiłam mnie ekspedientka, która mówiła,że to rewelacja itd. skuszona jej zachwalaniem i ceną ( kto oszczędza dwa razy traci)kupiłam. Nie widzę w nim żadnych zalet. Po jednokrotnym pomalowaniu nie ma żadnego efektu, ani wydłużenia ani pogrubienia.Żeby cokolwiek było widać trzeba nałożyć 2-3 warstwy, ale wtedy z kolei rozmazuje się. Fakt,że rzęsy są rozdzielone, ale co z tego jak poza tym niczego to za sobą nie niesie.Sypie się i jest nietrwały. Zdecydowanie nie polecam.

Dobry

Dobry i tani tusz, ladnie podkresla rzesy. Pogrubia i wydluza, nadaje im gleboki kolor. Nie osypuje sie, jest bardzo trwaly.Ale ja i tak wole Volumissime Loreala :)

rozczarowanie

Zgłosiłam go i na początku myślałam, że ocenię na 4 gwiazdki. Rzęsy pięknie rozdzielone, pogrubione, tusz sie nie osypywał, dobrze nakładał, no i ta cena - miodzio. Ale okazało się, że ta sielanka nie trwała długo. Ja lubie mocno pogrubione rzęsy. Po pierwszym pociągnięciu rzęs prawie nie ma róznicy - są tylko bardziej czarne. No więc pociągnęłam drugi raz - dalej nic. No to ja po jakimś czasie - trzeci raz. No i wtedy to już była tragedia. Wreszcie było widać że mam rzęsy pogrubione. Konkretnie dwie. Jedna wielka i gruba nad lewym okiem i jedna wielka i gruba nad prawym okiem. Nie było mowy o jakimś rozdzielaniu. Poza tym lekko bo lekko, ale zaczał się osypywać. Kolejna wadą jest zbyt krótki "patyczek", przez co malowanie rzęs nie jest super wygodne. Zaletą jest to, że dobrze sie zmywa. Podsumowując - to tusz dobry dla kogoś, kto lubi dyskretnie, bardzo dyskretnie podkreślone rzęsy. W tej "ilości" tusz sie nie osypuje i rzeczywiście nie skleja rzęs. No, ale to nie jestem ja.22.01.2003 Muszę zrewidowac ocenę. Prawe oko rozdziela pięknie. Rzęsy znaczy się. Lewe już nie tak pięknie, nie wiem, dlaczego. Ale efekt nie jest zły :-) Nie żałuję, że kupiłam :)