Janssen, Perfect Blend, Perfect Cover Cream

Janssen, Perfect Blend, Perfect Cover Cream

PERFECT COVER CREAM jest dostępny w 6 odcieniach (od białego przez zielony do ciemnego brazu). Może pełnić rolę korektora (odpowiedni do potrzeb kolor nakładamy na miejsca, które chcemy skorygować) lub podkładu pod makijaż (mieszając różne kolory możemy skomponować odpowiedni dla skóry odcień). Świetnie pełni rolę bazy pod cienie! Rewelacyjnie tuszuje wszystkie zmiany BARWNIKOWE skóry (cienie pod oczami, pękające naczynka, przebarwienia potrądzikowe, słoneczne i starcze, ...)
Ma stałą konsystencję, jest baardzo wydajny!
Dobrze nałożony nie daje efektu "MASKI".

Cena: / 5ml

Rewelacyjny kamuflaż- korektor

Trochę się zdziwiłam, jak zobaczyłam go w "zapomnianych kosmetykach"- jest inne opakowanie, ale produkt nadal dostępny. Używam od około roku. Obdarowałam próbkami kilka osób.
Mam odcień numer 4.
Zamówiłam 2 i 4 ale przysłano mi dwie 4. Jedna poszła w świat, drugiej używam.
Niezastąpiony w przypadku ukrywania zaczerwienień- np. na skrzydełkach nosa. Doskonale wtapia się w skórę i mimo odcienia dosyć sinawego na jaki wygląda na palecie.
W rzeczywistości doskonale wtapia się w skórę taką jak moja- odcien oliwkowy ale nie ciemny, jasna, żółtawa. Ma mocny zapach "starego pudru", ale jest przyjemny i nie utrudnia używania. Konsystencja gęsta, plastelinkowa. Dobrze go podgrzać, rozetrzeć, czasami zmieszać z kremem- wtedy działa cuda. Doskonały na niespodzianki - jeden dotyk i przestają być widoczne. Pod oczy niezły, ale trzeba nawilżyć dobrze skórę i jak już pisałam- najlepiej nakładac na krem.
Fajne, malutkie opakowanie- bardzo wydajne.
Ogólnie uważam, ze jest lepszy niż kamuflaże znanej firmy dla wizażystów na K- takie wkółku, no.. wiecie które. Ten lepiej kryje. Nie trzeba go też matowić, pudrować. Można na szybko w newralgicznych sytuacjach (katar) zabrać ze sobą i używać na bieżąco w razie potrzeby. Wypróbuję inne odcienie i polecam każdej osobie, która nie boi się kamuflaży i potrzebuje czasami mocnego krycia.
Nie bójcie się odcienia 4- wcale nie jest taki nieżyciowy.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

perfekcyjny kamuflarz

Bardzo dobry korektor. Czytałam opinie innych użytkowniczek i wydaje mi się, że ich niezadowolenie zproduktu wynika z tego, że tego typu mocno kryjace korektory, zwane kamuflarzami, używa się w specjalny sposób. Nie nadają się do tuszowania cieni pod oczami. Zakrycie niedoskonałości jest priorytetem i dlatego kamuflarz jest o wiele bardziej "ciężki" i trudniejszy w rozprowadzeniu niż podkład lub zwykły korektor kupiony w sklepie. Kamuflarze firmy Janssen sa już produktami profesjonalnymi i kosmetyczki świetnie sobie z nimi poradzą. Mieszając kilka kolorów mozna wykonać makijaż wodoodporny, który zakryje wszystko!

Ilość zużytych opakowań: kilka

wysusza i jest ciężki

Może i trochę kryje, ale co z tego, jeśli zbiera się w załamaniach, przesusza i jest naprawdę ciężki? Starałam się go nakładać na 100 różnych sposobów, ale efekt nigdy nie był 100% zadowalający. Nie ma w ogóle mowy o występowaniu solo, jest wtedy kompletnie nienaturalny. Teoretycznie plusem jest wydajność, ale to tylko teoria. Szybko wysycha i gęstnieje, przez co stał się niezdatny do użycia gdzieś w połowie opakowania. W sumie jeżeli chodzi o trwałość, to też szału nie było. Potrafił teatralnie zakryć cienie pod oczami gdzieś na niespełna godzinę, oczywiście w połączeniu z pudrem, po czym, tak jak wcześniej wspominałam, zaczynał zbierać się w załamaniach i ścierać.

Generalnie to nie polecam. Cena z tego co pamiętam, wcale nie była zbyt niska. Eveline za 12 zł jest o wiele lepszy! Choć i tak nie jest on kosmetykiem marzeń.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

fakty i mity depilacja

nie

Zachęcona opiniami w internecie, zakupiłam owe cudo, w kolorze nr 2, który to podobno znakominie nadaje sie do zakrywania cieni pod oczami. Mam wielki problem z sińcami pod oczami, a moje usilne starania znalezienia idealnego produktu który poradziłby sobie z zakryciem moich "przyjaciół" po raz kolejny skończyły się porażką. Żółć produktu w tym kolorze jest tak intensywna że nie da się jej ukryć nawet pod grubą warstwą korektora. Tak więc kamuflaż janssen wraz z nałożonym nań korektorem (bez którego się nie obejdzie) wyglądają pod oczami (delikatnie ujmując) strasznie nienaturalnie. po pierwsze przez barwę produktu, po drugie przez ilość kosmetyków które pod oczami się znajdują. Po trzecie mimo tej grubej warstwy "poprawiaczy urody" moje sińce dalej są widoczne - co więcej- takie nieudolne próby ukrycia niedoskonałości za pomocą tego produktu powodują, że chyba lepiej nie zakrywać ich w ogóle. Produkt okropny. Pod oczami ciężka żółta maź, która pogarsza stan skory juz w pierwszych dniach uzytkowania. Gdyby szkody jakie wyrządza na skórze ten produkt były chociaż wynagradzane efektami w postaci zakrytych cieni-ok. Niestety nie mamy ani jednego, ani drugiego. Szkoda pieniędzy, szkoda skóry, szkoda zachodu.
Jedynym plusem jest chyba wydajność. Nie ubyło mi ani trochę:)

Ilość zużytych opakowań: 1/1000000

niezły, choć liczyłam na więcej

Mam cerę problemową, z trądzikiem i przebarwieniami potrądzikowymi, potrzebuję dość mocnego krycia.

Zakupiłam odcień nr 3 tego korektora jakiś miesiąc temu zachęcona poprzednimi opiniami na KWC.
Liczyłam na bardzo wiele i niestety trochę się zawiodłam, ponieważ:
- pomimo opinii i zapewnień na stronie sprzedawcy korektor niestety dość szybko się ściera z twarzy - nie wytrzymuje dotknięcia chusteczką, telefonem, a co najgorsze - pędzlem (nawet przy utrwalaniu twarzy pudrem, gdy wklepuję puder)
- korektor nie jest wodoodporny, jak obiecuje producent.

Oczywiście produkt ma również dobre strony - przede wszystkim dobrze kryje (chyba wszystko poza strupkami) i jest trwały - jeśli nie dotykamy niczym twarzy wytrzyma pewnie cały dzień bez poprawek. Wydaje mi się bardzo wydajny - ze względu na dobre krycie nie potrzeba go dużo. Korektor nie zapycha porów i nie wysusza skóry. Dobrze się go aplikuje (ja robię to pędzelkiem lub gąbeczką i wklepuje palcem). Ładnie zgrywa się z różnymi podkładami (nie odznacza się).

Ogólnie jest to dobry produkt, ale po zachwytach nad nim innych użytkowniczek forum liczyłam chyba na cud. Być może zbyt wiele oczekuję, ale jak na razie nie jest to mój kwc, więc szukam dalej.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Spodziewałam się dużo więcej

Długo poszukiwałam (i chyba poszukiwania nadal trwają) idealnego korektora pod oczy. Takiego, który zamaskuje moje dość widoczne cienie, jednocześnie nie wysuszając delikatnie skóry i nie gromadząc się w załamaniach. Zachęcona pozytywnymi opiniami janssena, zamówiłam go na pod koniec grudnia ubiegłego roku na allegro i od tego czasu używam praktycznie codziennie, więc sądzę, że mogę co nieco wypowiedzieć się na jego temat.
Niestety nie maskuje moich cieni idealnie, w kącikach nadal je widać, a gdy próbuję nabrać kosmetyku więcej, tworzy nieciekawy efekt maski, muszę go wtedy długo wklepywać, żeby tego uniknąć, ponadto w moim przypadku przy aplikacji nie obejdzie się bez kremu pod oczy, gdy jego nie nałożę przed korektorem, skóra nie jest wystarczająco nawilżona i kosmetyk bardzo ciężko się aplikuje, no właśnie aplikacja... niestety jest bardzo niehigieniczna, janssen jest w bardzo małym słoiczku, z którego kosmetyk muszę wybierać palcem.
Tak więc na chwilę obecną mam mieszane uczucia.

To, do czego z pewnością nie mogę się przyczepić, to wydajność (korektor chyba nigdy mi się nie skończy), przyjemny zapach, używam go również do zamaskowania naczynek na twarzy i zaczerwień wokół nosa i w tym przypadku sprawdza się naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

Najlepszy, ale nie bez wad

Mam ogromne problemy z sińcami pod oczami. Korektor to dla mnie podstawa makijażu. Używałam przeróżnych tego typu kosmetyków, ale póki co to janssen jest najlepszy. Jest złotym środkiem pomiędzy kryciem a komfortem stosowania.
+ dobrze kryje, można dawkować jego ilość by uzyskać odpowiedni efekt
+ super kolory: 2 polecam na cienie pod oczami, bo skutecznie zakrywa fiolet i odświeża spojrzenie. 1 używam zimą, gdy jestem bardzo blada
+ łatwa aplikacja palcem
+ nie podrażnia i nie wysusza
+ konsystencja
+ stosunek jakości do ceny
+ nigdy się nie kończy ;)
- wchodzi w załamania
- niehigieniczne opakowanie
- nie nadaje się do stosowania solo, nie wygląda naturalnie
Te minusy jednak nie zmieniają faktu, że jest to moje KWC. Nie znalazłam korektora, który radziłby sobie tak dobrze z moimi cieniami pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte, używam zamiennie

Godny polecenia

Zalety:
* bardzo dobrze kryje krosty, blizny, przebarwienia, cienie pod oczami
* odpowiedni dla problematycznej cery
* dobrze dopasowuje się do skóry
* baaardzo wydajny
* dobrze współgra praktycznie z każdym kremem do twarzy
* dobra konsystencja
* dobra dostępność, wybór ofert na allegro + możliwość zamówienia w wielu salonach kosmetycznych
* bardzo dobra cena biorąc pod uwagę wydajność; u kosmetyczki zamawiam za 35 zł
* polecało mi go już wiele kosmetyczek

Wady:
* gdy czasem schodzi mi naskórek, to nieźle sobie z tym radzi w porównaniu do innych produktów, ale jednak trochę podkreśla skóki; z moją wrażliwą cerą muszę ją najpierw porządnie nawilżyć, zanim użyję korektora
* trochę się ściera, nie wytrzymuje całego dnia i muszę poprawiać makijaż
* trzeba uważać z ilością, bo podkreśla zmarszczki. a gdy jest co tuszować, to jest z tym mały problem
* mały wybór odcieni
* niezbyt higieniczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Najlepszy

Witam,
stosuję ten korektor od 6 lat. Poleciła mi go moja kosmetyczka, ponieważ mam problem z naczyniakiem płaskim. Przedtem używałam wielu korektorów vichy itp. jednak żaden nie potrafił zamaskować tak jak ten. Mam bardzo jasną cerę (wręcz bladą) lecz stosuję nr 4 który idealnie potrafi zamaskować całego naczyniaka jak i krostki. Zamówiłam kiedyś nr 2 lecz nie dawał takiego efektu jak nr 4 (nr 2 moim zdaniem bardziej przeznaczony jest pod oczy) Poleciłam go też moim koleżankom, które też mają bladą cerę i też są z niego bardzo zadowolone. :)

Zalety:
-idealnie kryje
-bardzo wydajny
-nie spływa podczas kontaktu z wodą
-idealnie stapia się z cerą
-malutkie i poręczne opakowanie

Wady:
brak:)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

idealny!

Nie dośc, że super-wydajny to jeszcze w świetnej cenie (na allegro;) i idelany dla mnie!!! Mimo tego, że jest gesty, nie widac go na mojej twarzy. Moze po prostu odcien mam idelnuie dobrany;) Uzywam na pojedyncze przebarwienia i cienie pod oczami. sprawdza sie w 100%

Jestem na nie.

Chciałam tym korektorem ukryć rozszerzone naczynka, co się niestety nie udało (mam teleangiektazje na nosie). Kryje raczej średnio. Wysusza i podkreśla suche skórki. Jest widoczny. Nie nadaje się do cery problematycznej.

Mój pierwszy KWC

Jak to w moim życiu często bywa stałam się posiadaczką tego kosmetyku przez przyapdek-poleciła mi go znajoma kosmetyczka,i u niej właśnie go zamówić mogę:) No cóż,korektorów w życiu miałam niewiele,bo generalnie nie były mi jakoś niezbędne do funkcjonowania:) Ale teraz,kiedy atakują mnie wypryski na twarzy,popękane naczynka i (matko kochana,skąd to się wzięło?!) cienie pod oczami,to czas najwyższy zaopatrzyć się w coś solidnego. Ten kosmetyk spełnia moje oczekiwania:) Kryje te wszystkie niedoskonałości,nie wysusza,nie przetłuszcza,odpowiednio naożony sprawia,że możnaby się pokusić o zakończenie na tym etapie makijażu i wyjście bez podkładu i pudrów... I to moje wielkie zaskoczenie:) Nie mam ciemnej karnacji,używam nr4,jest bardzo ciemny w pudełku,ale po nałożeniu na skórę ładnie się z nią stapia,myślę,że dzięki niemu będę mogła kupić sobie mniej "inteligentny" podkład,zaoszczędzić pieniądze i mieć bardzo naturalny wygląd-dowodem na to może być to,że dziś pani w drogerii powiedziała mi,że chyba nie potrzebuję aż tak mocno kryjącego podkładu,jakiego szukam!:):) Kwestia wprawienia się w nakładanie go na buzię i można naprawdę zdziałać wiele dobrego:D Warto zainwestować,bo myślę,że jest wydajny-używam go od ok miesiąca i nie widzę ubytku w opakowaniu.

Używam tego produktu od: Około miesiąca