Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Curly Look Mousse (Pianka modelujaca do włosów)

Bardzo mocna pianka modelująca Curly Look została stworzona specjalnie, aby zapewnić kręconym włosom sprężystość i witalność. Ultralekka formula podkreśla loki i dodaje objętości włosom nie sklejając ich ani nie obciążając. Zapobiega nadmiernemu skręcaniu się włosów i zapewnia naturalną sprężystość lokom.

bardzo lubiłam ten produkt

Odkąd wycofano z rynku tę piankę błąkam się między pólkami, sklepami w poszukiwaniu równie dobrego produktu do włosów kręconych. Niestety nowa wersja pianki (opakowanie różowe), to lipa, w niczym nie przypominająca wersji pierwotnej.

Pianka taft niebiesko-pomarańczowa do loków była bardzo fajna: ładnie utrwalała loki, podkreslała skręt, ale nie obcxiążała włosów, nie sklejała ich. Była dostępna prawie w każdej drogerii, w bardzo przystępnej cvenie. Zapach z tego co pamiętam też był przyjemny.

Żałuję, że nie ma tego produktu na rynku.

Używam tego produktu od: kiedyż używałam regularnie, bardzo długo, kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, 10 na pewno

lubię

Zawsze wracam do tej pianki (teraz w różowym opakowaniu). Mimo, że niejednokrotnie zdradziłam ją z innymi kosmetykami do włosów kręconych, nie rzadko z profesjonalnymi, o wiele droższymi, to żaden z nich nie podkreślił moich loków tak jak ta pianka.

Plusy:
- świetnie podkreśla kręcone włosy
- dobrze utrwala
- włosy po niej ładnie się błyszczą
- nie wysusza

Minusy:
- trzeba uważać z dozowaniem, bo jak się przesadzi to może posklejać włosy

Na pewno będę do niej jeszcze nie raz wracać, chociaż ciągle poszukuje swojego ideału :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobrze utrwala

Chciałabym dać jej max gwiazdek, ale niestety.

-doskonałe utrwalenie fryzury, wytrzymuje cały dzień.
-niezle pachnie
-skleja włosy, muszę przy niej myć je codziennie i nie mogę dotykać, bo pokryte są kleistym filmem, niezależnie od tego ile jej nałożę.
-włosy wydają się być po niej wysuszone

i tyle, szukam dalej swojego ideału.

Używam tego produktu od: 2 lata temu i teraz
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

depilacja opóźnianie porostu włosów

Jak dla mnie OK

Używam go od dawna razem z moją siostrą i jestem zadowolona.
PLUSY:
- cena
- ładnie podkręcają moje czasem falowane włsy
- ładny zapach
- wydajność
MINUSY:
- nie ma żadnych oprócz tego, że pod koniec użytkowania zrobił się wodnisty i nie robił piany

Daje fajny naturalny efekt.

Używam tego produktu od: 1 rok

bardzo fajna

Oceniam tą, która jest w rózowym opakowaniu, więc nie wiem czy jest to dokładnie ta sama pianka i tylko zmieniono opakowanie :(.
Dla mnie super, fajnie podkreśla loki (ja mam takie większe loki, podatne włosy, dość gęste, średniej długości, bardzo zdrowe).
świetnie też unosi je i dodaje objętości, nie obciąża ich.
Używałam tez Nivea do kręconych, więc mogę porównać ją z tą pianką i jak dla mnie Taft wypada lepiej bo włosy nie są takie puszyste tylko zdrowo wygladają.
Opakowanie ładne, piękny zapach, cena super, bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pewnie nieznaczna część

Warto kupić

Najlepsza pianka do kręconych włosów. Nivea może się przy niej schować. Ta nie skleja włosów i ładnie je utrwala. Nawet cały dzień na dworze przy dużym wietrze fryzura świetnie wygląda. Nie skleja włosów chyba, że za dużo się nałoży. Zapach neutralny, nie drażni.
Opakowanie jest teraz w nowej wersji - różowe.
Minusem jest cena. Jak ostatnio w realu kupowałam to zapłaciłam za nią 16 zł ;/.

Używam tego produktu od: tak długo, że już sama nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: duuuużo zużytych

na pewno jeszcze nie raz kupię

+zapach
+ślicznie podkreśla skręt loków
+sprawia że moje włosy nie wyglądają jak siano, nie puszą się i ładnie błyszczą
+ cena

- czasem zdarzy się, że sklei włosy, ale to pewnie jak nałożę za dużo :)

Ilość zużytych opakowań: 3 i będzie wiecej

Żadnej rewelacji

Tę piankę kupiłam już dawno, używam ją od czasu do czasu. A oto co zauważyłam

[+] Właściwie to nie wiem co konkretnego napisać jeśli chodzi o zalety. Na pewno ma ładny zapach. Podkreśla loki ale bez przesady.Jest bardzo wydajna.

[-] Loki nie są sprężyste, moje włosy nadal się puszą. Jeśli zbyt dużo jej nałożę to powoduje sklejenie włosów. Spodziewałam się lepszych efektów.

Używam tego produktu od: połowy roku

Co kto lubi..

Moje włosy są podatne na skręt, z natury falowane. Stosowanie tej pianki na wilgotne włosy-efekt prostownicy po godzinie. Zamiast kręcić, to prostuje, fenomen.. :P
Skręt utrzymuje się bardzo krótko.
Jedyne plusy to cena (8 zł w promocji), zapach i to, że nie niszczy włosów. Wolę Welle.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Niezawodna

- Naprawdę dobry produkt, jeżeli chodzi o włosy mocno kręcone, w typie afro, puszące się.
- Należy jednak ostrożnie dozowac ilośc nakładanej pianki, bo potrafi skleic.
- Utrwala najmocniej w wszystkich znanych mi drogeryjnych pianek, świetnie skręca niesforne kosmyki, dodaje objętości (ale bez przesady).
- W miarę wydajna
- Zapach średni, ale można się przwyzwyczaic
- Nadaje niezły połysk, (czego nie zauważyłam u żadnej z innych pianek)
- Wydaje mi się, że nie wysusza !

Dla mojego typu włosów jest bardzo dobra, niezawodna, loki trzymają się nawet do 3 dni.

Polecam każdej dziewczynie posiadającej mocno kręcone włosy, odradzam falom i lżejszym skrętom - może przyniesc więcej szkody niż pożytku !

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: trochę

Koszmar.

Włosy podatne na układanie, błyszczące zamieniła w sztywne, tłuste, matowe strąki. Udało się jej to uczynić w ciągu pół godziny od umycia. Ta pianka to pomyłka. Użyłam jej 3 razy, za każdym razem nakładając inną ilość, ale nie ma znaczenia, ile jej nałożycie - fryzury nie będzie. Nadaje się dla charakteryzatorów - będzie niezastąpiona by uzyskać wygląd kloszardki, brudaski itp. lub na prezent dla kochanki męża.

Używam tego produktu od: trzy razy
Ilość zużytych opakowań: zero, 4/5 opakowania wyrzuciłam

ok

Plusy :

Wydajna .. dość duże opakowanie . 200 ml
Ładny zapach .
Nie skleja włosów .. ani nie przetłuszcza
Podkreśla loczki .. są takie ahh ; d

Minusy :

Hmmm.. chyba nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego .