Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Curly Look Mousse (Pianka modelujaca do włosów)

Bardzo mocna pianka modelująca Curly Look została stworzona specjalnie, aby zapewnić kręconym włosom sprężystość i witalność. Ultralekka formula podkreśla loki i dodaje objętości włosom nie sklejając ich ani nie obciążając. Zapobiega nadmiernemu skręcaniu się włosów i zapewnia naturalną sprężystość lokom.

Bardzo dobra

Potrzebowałam pianki, bo odłożyłam prostownicę i chciałam ładnie podkreslic moje loczki i z tą pianką sie udało;) Nie skleja włosów, ładnie pachnie, porządnie skręca ( nakładam ją na mokre włosy i schną same) Po tej piance są świetne.:)

Używam tego produktu od: jakis miesiąc

super

Rzadko uzywam pianki i nie jestem w ten kwestii wymagajaca dlatego ta pianka jest dla mnie bardzo dobra. Opakowanie wygodne, zapach przyjemny, konsystencja w porzadku. Moze znajde cos lepszego to wtedy zmienie moje kwc jesli chodzi o pianki do wlosow.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie 1

Dla mnie idealna

Świetnie się sprawdza na moich naturalnie kręconych włosach. Używam na mokre włosy, wgniatając, potem idę spać i rano mam doskonałe loczki. Trzeba stosować z umiarem bo przesadna ilość "utwardza":) włosy. W moim odczuciu pianka podkreśla skręt, loki się nie puszą. Jeśli dobrze ułożę włosy po umyciu to loki przypominają te z opakowania, mimo, że moje są dużo dłuższe. Pianka jest bardzo wydajna, przy częstotliwości używania co drugi dzień wystarcza mi na ok 2-3 miesiące. Najlepszy kosmetyk do stylizacji loków, jaki miałam, a miałam sporo. Długo szukała tego idealnego dla mnie kosmetyku. Dodam, że nigdy nie stosowałam na suche włosy. Jeśli ktoś spodziewa się, że pianka z prostych włosów zrobi loki to na pewno się zawiedzie.

Podsumowując
podkreśla skręt
powoduje okiełznanie puszących się loków
włosy wyglądają naturalnie i zdrowo
bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: kilka

bleee

Przede wszystkim nie spełnia swojej roli. Przy nałożenu na wilgotne włosy skręt trwa jakieś 1,5h natomiast przy nałożeniu na sucho wyprostuje nawet to co samo nam się na głowie zakręciło. Włosy jak druty!

I to takie mocno przesuszone druty...

Włosy jak druty

Używałam na suche włosy... porażka.
Okropnie skleja, obciąża. Czułam się jak w żelaznym hełmie z tymi drutowatymi, twardymi skrętami. Włosy musiałam umyć codziennie po jej użyciu. Dobra tylko dla włosów mocno kręconych. Dla trwałej 3-4 miesięcznej - zdecydowanie do kitu - chyba że ktoś lubi wiszące ala mokre strąki wokół twarzy.

Używam tego produktu od: nie używam już

Pianka jest ok.

Pianka spełnila swoje zadanie.
Loczki są naturalnie sprężyste, (może nie aż tak jak na opakowaniu.. ale to pewnie chwyt martekingowy ;) ;))
Duzym plusem jest to że pianka jest mocna i można jej używac na suche włosy (bynajmniej ja używam).
wydaje mi się że jest to jedna z lepszych pianek do kręconych włosów.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

co kto lubi ;D

łatwo zlepia - to fakt. ale ma naprawdę fajną konsystencję i łatwo dojść do tego ile jej nakładać ;)
zapach przyjemny, ale niestety tu raczej koniec zalet
loki są podkreślone ale tylko kiedy włosy same się suszą.
nawet kiedy użyję dyfuzora to efekt jest mizerny, zresztą tak jakby nic włosów nie wspomagało.
(bo moje włosy to nie są loczki, a raczej falo-loczki i to kiedy im się spodoba)
no i utrwalenie żadne, bo nawet jak loczki są, to już ich nie ma ;)
no cóż - główny plus to konsystencja, która jest naprawdę superr i kiedy mi zależy tylko na kilku godzinkach efekty (3-4) i mam możliwość by włosy same mi wyschły jest lux.

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:1 (wydajny)

Dobra dla loków

Mam kręcone włosy jednak gdy nie użyję odpowiednich kosmetyków nie skręcają się po umyciu aż tak dobrze. Pianka jest duża, wydajna, starcza na dlugo, pomaga włosom się "zlokować" :)

db

Ma ładny zapach co jest jej dużym plusem, włosy są po niej kręcone pod warunkiem,że użyje się jej na mokre włosy i bd się one suszyły naturalnie kiedy użyje jej a zaraz po użyciu pójdę spać nie daje wtedy efektu niesfornych loczków lecz niezbyt fajnych fal. Trzeba nakładać w małych ilościach gdyż nawet troszkę zbyt dużo daje efekt tłustych i zlepionych włosów.

Nie wiem czy kupie ponownie ponieważ używałam już lepszych i możliwe że do nich powrócę

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:początek opakowania