Nivea, Dry Comfort, Antyperspirant w sprayu

Nivea, Dry Comfort, Antyperspirant w sprayu

Testowanie nowej linii w warunkach stwarzanych przez życie udowadnia, że seria NIVEA DRY naprawdę działa i zapewnia konsumentom uczucie suchości wtedy, gdy naprawdę ma to znaczenie – w ich życiu co dziennym.
Dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog, Ekspert NIVEA

NIVEA DRY oferuje skuteczną i szybką ochronę dzięki której czujesz się komfortowo przez cały dzień. Unikalna i silna formuła dualactive zapewnia świeżość i ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych. Powoduje to, że DRY jest najskuteczniejszym antyperspirantem od NIVEA. Z przyjemnym, delikatnym pudrowym zapachem będziesz czuła się komfortowo w wielu wymagających życiowych sytuacjach.

• Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
• Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
• 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
• Nie zawiera alkoholu ani barwników.
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
• Antyperspirant dostępny jest również w kulce i sprayu.

ochronne, zapachowe
bez alkoholu
w sprayu
100 – 250ml

Zobacz także
Nasze użytkowniczki wypróbowały NIVEA Dry Fresh i NIVEA Dry Comfort. Jak wypadły testy? Poznaj opinię Wizażanek!

Maksymalny komfort przez cały dzień!

Antyperspirant skradł moje serce od pierwszego użycia.Wygodna forma aplikacji pozwala na częste stosowanie.Zapach trafił idealnie w mój gust-połączenie kobiecych nut ze zmysłowym orzeźwieniem! Pozostaje wyczuwalny przez cały dzień zapewniając maksymalny poziom ochrony i nawilżenia.Pomaga mi w każdej sytuacji!

Nivea dry comfort

Uwielbiam wszystkie kosmetyki Nivea. Nie uczulaja, delikatnie pachną. Antyprespirat również ma super zapach, który sie czuje

Średni

Niestety mocno się rozczarowałam tym antyperspirantem. Wszystko przez to, że ma bardzo mocny i wyczuwalny zapach. Jest on uciążliwy, a ja czuję go cały dzień, czego nie znoszę. Zapach niestety przenosi się on na ubrania. Ochrona przed potem jest średnia. Kosmetyk potrafi zostawiać białe ślady. Nie jest zbyt wydajny. Z racji, że ma więcej wad niż zalet nie sięgnę po niego już więcej. Inne produkty od Nivea sprawdzają się u mnie super, jednak tym razem się nie udało :(

Polecam !!!

Ten dezodorant skradł moje serce ! Odkąd go przetestowałam to tylko wybieram te dezodoranty z marki nivea. Długo się utrzymuje , nawet po wysiłku. Ma fajny świeży zapach, który uwielbiam.

idealny!

Wreszcie trafiłam na cudo które hamuje potliwość. Teraz w okresie letnim sprawdza się perfekcyjne. Nie pocę sie, nie mam plam na ubraniach, skóra jest nie podrażniona oraz pięknie pachnie ;)

Skuteczny i delikatny

Nowy antyperspirant Dry Comfort od Nivea pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim spełnia swoje zadanie tzn. chroni przed potem. Przetestowałam go w dość ekstremalnych warunkach min na 18-kilometrowej trasie rowerowej. Na czarnej sukience również nie pozostawił śladu mimo upału. Jest dosyć delikatny dla skóry, bo nawet tuż po goleniu nic nie szczypało i piekło. Ma pudrowy, przyjemny zapach. Na uwagę zasługuje także opakowanie-po przekręceniu możliwość psikania się blokuje. Fajna sprawa np. w walizce-nie trzeba się martwić, że przez przypadek coś się wydostanie. Ogólnie zostanie u mnie na dłużej i wart polecenia :)

Bardzo dobry antyperspirant :)

Ostatnio pogoda lubi nas rozpieszczać wysokimi temperaturami i duchotą, w związku z tym postanowiłam wypróbować nowości od Nivea. Zwykle nie mam dużych problemów z potliwością, jestem w tej kwestii przeciętniakiem ;) ale uprawianie jakiejkolwiek aktywności fizycznej przy wysokich temperaturach wymaga ode mnie zabezpieczenia w postaci antyperspirantu.

Muszę przyznać że produkt robi dobrą robotę. Całodniowy wyjazd na rowery w pełnym słońcu, często pod górkę, a tu nic. Zero przykrych zapachów, ani mokrych plam pod pachami. Jestem bardzo zadowolona z działania antyperspirantu Nivea. Na co dzień też się sprawdza. Zmiany temperatur jakie towarzyszą częstemu zmienianiu pomieszczeń klimatyzowanych oraz tych bez klimy, często obawiały się u mnie tzw. zimnymi potami. Od kąt używam Nivei nie mam tego problemu.
Co więcej:
Produkt ma piękny zapach, naprawdę przyjemny, lekko kwiatowy, trochę pudrowy. Niestety bardzo dusi po rozpyleniu trzeba uciekać z łazienki, dopóki nie opadnie. Bardzo spodobał mi się przycisk do dozowania produktu. Wystarczy delikatnie nacisnąć, by wydobyć aerozol. Jest to duży plus, bo niejednokrotnie siłowałam się z innymi produktami w przypadku, gdy wciskam przycisk lewą ręką, by użyć go pod prawą pachą, czasami przyciski wymagają ode mnie zbyt dużo siły :D Podczas stosowania nie zauważyłam żadnych plam na ubraniach, ani białych śladów, za co ogromy plus.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten dezodorant, za równo na co dzień jak i w przypadku uprawiania aktywności fizycznej. Będę do niego wracać :)

Niska skuteczność.

Kosmetyk ma typowe opakowanie dezodorantu. Niestety każdorazowo po jednym naciśnięciu otacza mnie dosłownie "chmura" dezodorantu, niestety spray aplikuje zdecydowanie za dużo kosmetyku po jednym naciśnięciu tworząc dużą duszącą "chmurę".
Zapach (po opadnięciu duszącej "chmury") jest neutralny, można go dowolnie łączyć z innymi zapachami.
Nie zostawia żadnych śladów na ubraniu.
Niestety skuteczność antyperspiracyjna słaba. Już po dwóch godzinach czułam lekką wilgoć pod pachami choć należę do osób raczej słabo pocących się.
Z tego powodu nie mogę polecić tego antyperspirantu, wiadomo, że wszelkie antyperspiranty reklamujące się jako działające "48 godzin" działają w rzeczywistości góra do 8 godzin, czasem maksymalnie przez cały jeden dzień. Ten jednak nie działa nawet dwóch godzin (przetestowany w różnych sytuacjach, zarówno spokojnych, jak i bardziej intensywnych).
Nie polecam, nie wrócę.

Można na nim polegać!

Od bardzo dawna jestem wierna antyperspirantom Nivea. Nie mogłam odmówić sobie wypróbowania serii Dry. Powiem Wam...hardcore wśród antyperspirantów!

Miałam już okazję sprawdzić go w akcji w naprawdę ekstremalnych warunkach - temperatura powyżej 30 stopni na pełnym słońcu, duży wysiłek fizyczny, stres. Sprawdził się w każdej z tych sytuacji. Co prawda nie odważyłam się testować go przez 48 godzin, ale ufam, że poradziłby sobie ;-)

Zapach jest delikatny, kobiecy, kremowy. Idealnie intensywny.

Nie robi krzywdy ubraniom, szczególnie tym ciemnym - zero plam.

Do tego ładne, poręczne opakowanie. Warto po niego sięgnąć <3

Agata

Pod wrażeniem!

Jest to prawdziwy diament wśród kosmetyków tego typu. Pięknie pachnie, nawilża, nie zostawia plam, długo utrzymuje się na skórze. Sprawdził się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

super

Antyperspirant sprawdził sie rewelacyjnie, zdecydowanie podołał moim oczekiwaniom. Nivea Dry Comfort nie zostawia brzydkich plan, pieknie pachnie dodatkowo jest bardzo wydajny i przystępny cenowo. Napewno sięgnę po niego w przyszłości.

Całkiem dobry

Nivea,Dry Comfort,antyperspirant w sprayu.
Antyperspirant jest zamknięty w wygodnym opakowaniu o pojemności 150 ml.
Posiada bardzo przyjemny zapach,który jest połączeniem klasycznego kremu Nivea z pudrowymi nutami.
Aromat naprawdę mi się podoba.
Niestety podczas spryskiwania kosmetyk pozostawia białą warstwę.
Ja ją usuwam chusteczkami i wtedy jest ok.
Nie zauważyłam mocnych plam na ubraniach,więc tragedii nie ma.
Antyperspirant nie podrażnia skóry i chroni całkiem nieźle.
Kilka godzin czuję się sucho i nie czuję dyskomfortu spowodowanego nie przyjemnym zapachem.
Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem i z chęcią przetestuję drugą wersję.

Ideał

Jestem bardzo zasowolona z Nivea Dry Confort Antyperspirant ,ochrona w 100% ,świeżość przez caly dzień,piękny zapach i ochrona przed potem przez caly dzień.