Nivea, Dry Comfort, Antyperspirant w sprayu

Nivea, Dry Comfort, Antyperspirant w sprayu

Testowanie nowej linii w warunkach stwarzanych przez życie udowadnia, że seria NIVEA DRY naprawdę działa i zapewnia konsumentom uczucie suchości wtedy, gdy naprawdę ma to znaczenie – w ich życiu co dziennym.
Dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog, Ekspert NIVEA

NIVEA DRY oferuje skuteczną i szybką ochronę dzięki której czujesz się komfortowo przez cały dzień. Unikalna i silna formuła dualactive zapewnia świeżość i ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych. Powoduje to, że DRY jest najskuteczniejszym antyperspirantem od NIVEA. Z przyjemnym, delikatnym pudrowym zapachem będziesz czuła się komfortowo w wielu wymagających życiowych sytuacjach.

• Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
• Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
• 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
• Nie zawiera alkoholu ani barwników.
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
• Antyperspirant dostępny jest również w kulce i sprayu.

ochronne, zapachowe
bez alkoholu
w sprayu
100 – 250ml

Maksymalny komfort przez cały dzień!

Antyperspirant skradł moje serce od pierwszego użycia.Wygodna forma aplikacji pozwala na częste stosowanie.Zapach trafił idealnie w mój gust-połączenie kobiecych nut ze zmysłowym orzeźwieniem! Pozostaje wyczuwalny przez cały dzień zapewniając maksymalny poziom ochrony i nawilżenia.Pomaga mi w każdej sytuacji!

Bardzo zadowolona

skuteczny antyperspirant, zero potu nawet po całym dniu, przy tym nie zostawia śladów na ubraniach, przyjemny orzeźwiający zapach chociaż sam zapach nie trzyma się zbyt długo, plusem jest eż to że nie podrażnia ani trochę skóry.

Świetny

Utrzymuje świeży zapach, nie wysusza skóry, ładnie pachnie, nie pozostawia białych śladów. Po kilku reklamach w Tv zakupiłam ten produkt z myślą o treningach i muszę śmiało powiedzieć że spełnił moje oczekiwania. Ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam

Idealny w ekstremalnych warunkach

Antyperspirant ma piękny zapach i jest łatwy w aplikowaniu. Nie brudzi ubrań. Świetnie sprawdza się w czasie upału czy w czasie zwiększonego wysiłku fizycznego.

świetny na aktualne upały

Antyperspirant kupiłam, gdyż generalnie lubię zapachy od Nivea, a poza tym spodobała mi się szata graficzna produktu. Na opakowaniu widzimy rysunek z trzema kobitkami- jedna (chyba) tańczy, druga jedzie na rowerze, trzecia idzie na zakupy. Sam pojemnik ma zgrabny, opływowy, nowoczesny kształt- mi to pasuje.
Nuta zapachowa jest niezwykle kobieca, ale jednocześnie delikatna, bynajmniej nie słodka. Wielbicielki charakterystycznego "klasycznego" zapachu Nivea będą usatysfakcjonowane, gdyż jest on i tutaj lekko wyczuwalny.
Kosmetyk można stosować nawet bezpośrednio po depilacji- żadnego swędzenia, pieczenia ani podrażnienie nie stwierdziłam. Nie brudzi ciemnych sukienek, co jest kolejnym plusem. No i najważniejsze- sprawdza się w czasie aktualnych afrykańskich upałów w Polsce. Stosuję go rano przed wyjściem z domu i jest skuteczny przez cały dzień-nawet po wielu godzinach nadal skutecznie chroni i sprawia, że czuję się świeżo. Super kosmetyk na upalne lato.

Przyjemność działaniem

Po przetestowaniu wersji Nivea, Dry Fresh , z której byłam zadowolona
sięgnęłam po Dry Comfort .

Poręczne opakowanie z blokada zapobiegającą przypadkowemu naciśnięciu.
Świeży ,delikatny i długotrwały zapach , który jest na tyle delikatny że nie przytłacza używanych perfum.
Bardzo długa ochrona nawet w przypadku dużego wysiłku
chroni przed poceniem i nadal świeżo pachnie.
Nie pozostawia białych plam na ciele i ubraniu.
Mimo krótkiego czasu stosowania u mnie jest numer jeden.
Odpowiada mi formuła , czas działania no i oczywiście cudowny ,
orzeźwiający ,lekki zapach.

The Best

Na początku nie byłam przekonana do tego antyperspirantu ze względu na jego zapach. Jakoś szczególnie nie przepadam za antyperspirantami z Nivea dlaczego? Ze względu na zapach - w każdym prawie antyperspirancie tej marki wyczuwam charakterystyczny zapach, który kojarzy mi się z klasycznym kremem Nivea (ten w niebieskim opakowaniu). I muszę powiedzieć, że trochę mnie to drażniło.
Jednak ten antyperspirant to HIT. Może zaraz po użyciu produktu nadal trochę przeszkadza mi ten zapach jednak z każdym użyciem coraz mniej go czuję. Plusem jest dla mnie to, że po zastosowaniu cały czas nie towarzyszy mi ten zapach. Co do samego działania produktu to jest nim pozytywnie zaskoczona. Antyperspirant radzi sobie świetnie nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nie pozostawia białych śladów, zabezpiecza przed potem i przykrym zapachem przez cały dzień. Najbardziej skuteczny antyperspirant jaki mam.

średni

Jak dla mnie nie spełnia wgl oczekiwań. Antyperspirant się osypuje. Próbując go zaaplikowac ubrudziłam tylko obranie, osypującym się "osadem" . Osobiście nie jestem z niego zadowolona

Nivea dry comfort

Uwielbiam wszystkie kosmetyki Nivea. Nie uczulaja, delikatnie pachną. Antyprespirat również ma super zapach, który sie czuje

Średni

Niestety mocno się rozczarowałam tym antyperspirantem. Wszystko przez to, że ma bardzo mocny i wyczuwalny zapach. Jest on uciążliwy, a ja czuję go cały dzień, czego nie znoszę. Zapach niestety przenosi się on na ubrania. Ochrona przed potem jest średnia. Kosmetyk potrafi zostawiać białe ślady. Nie jest zbyt wydajny. Z racji, że ma więcej wad niż zalet nie sięgnę po niego już więcej. Inne produkty od Nivea sprawdzają się u mnie super, jednak tym razem się nie udało :(

Polecam !!!

Ten dezodorant skradł moje serce ! Odkąd go przetestowałam to tylko wybieram te dezodoranty z marki nivea. Długo się utrzymuje , nawet po wysiłku. Ma fajny świeży zapach, który uwielbiam.

idealny!

Wreszcie trafiłam na cudo które hamuje potliwość. Teraz w okresie letnim sprawdza się perfekcyjne. Nie pocę sie, nie mam plam na ubraniach, skóra jest nie podrażniona oraz pięknie pachnie ;)

Skuteczny i delikatny

Nowy antyperspirant Dry Comfort od Nivea pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim spełnia swoje zadanie tzn. chroni przed potem. Przetestowałam go w dość ekstremalnych warunkach min na 18-kilometrowej trasie rowerowej. Na czarnej sukience również nie pozostawił śladu mimo upału. Jest dosyć delikatny dla skóry, bo nawet tuż po goleniu nic nie szczypało i piekło. Ma pudrowy, przyjemny zapach. Na uwagę zasługuje także opakowanie-po przekręceniu możliwość psikania się blokuje. Fajna sprawa np. w walizce-nie trzeba się martwić, że przez przypadek coś się wydostanie. Ogólnie zostanie u mnie na dłużej i wart polecenia :)