Ritual Rouge

Ritual Rouge

Zgłaszająca osoba: Krenciołek

Szminka kryjąca nadająca ustom trwały, mocno nasycony i wyrównany kolor. Dzięki "topniejącej" na ustach teksturze niezwykle łatwo się rozprowadza, po czym jest niewyczuwalna na ustach.

Zawiera pigmenty i drobinki perłowe, syntetyczny olej, ultradelikatne woski - odpowiedzialne za wrażenie "nagich ust" oraz polimery utrwalające kolor.

Cena: ok. 80 zł (22 $) / 3,6 g

wysuszacz ust ...

Najpierw o zaletach:
- piękne kolory, również na ustach
- miłe dla oka opakowanie
- (dla mnie ważna zaleta) nie śmierdzi wazeliną ! i tyle
wady:
- strasznie masakruje usta, na prawde ja rzadko używam szminek a potej jeszcze bardziej się do nich zraziłam.
Wysuszyła mi usta i nie mogłam ich doprowadzić do porządku przez kilka dni - wiec dla mnie za to odpada.
Ogólnie miła w urzyciu nawet trwała, ale co z tego jak nie pielegnuje moich ust.

I tak, i nie.

Tak - za opakowanie, kolory [18 Fertile, sliczny :-)], latwosc aplikacji.
Nie - za trwalosc, wyjatkowo szybkozzerna szminka, a przy tym lekko wysusza usta.

Calosc sympatyczna, ale raczej na jakis balsam czy baze pod szminke, nie mam przewrazliwionych ust, a wysuszyla :-(

Oceniam na 3.00

Prdukt bardzo przyjemny do uzytkowania, glownie dlatego, ze ma ladne opakowanie, co lubiee. Kolory interesujace, niestety nie mozna dobrac lakierru do pomadki. Musialam kupic innej firmy. Czesto trzeba nakladac, bo szybko traci intensywny kolor. Mimo wszystko polecam kolorek nr 36(chyba bedzie modny w tym sezonie)