L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Lekki szampon odżywczy z olejkiem kokosowym

Średnia ocena: 3.68/5

Specyfika włosów normalnych i suchych
Włosy normalne i suche są często pozbawione życia, szorstkie i matowe. Potrzebują odżywienia, ale bez efektu obciążenia, aby pozostały lekkie i piękne.

Sekret formuły wzbogaconej o olejek kokosowy dla intensywnego odżywienia bez efektu obiążenia
Formuła bez silikonów wzbogacona olejkiem kokosowym
- zapewnia intensywne odżywienie dla efektu lekkich i pełnych życia włosów
- wygładza i nadaje miękkość, aby wydobyć intensywny blask włosów.
- nadaje włosom subtelny, zmysłowy kokosowy zapach.

Rezultat : wyjątkowe odżywienie normalnych i suchych włosów.
Intensywnie odżywia bez efektu obciążenia. Włosy stają się niezwykle miękkie, elastyczne i pełne życia.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Wszystko na plus

Szampon kupiłam zmęczona nieudanymi doświadczeniami z delikatnymi produktami. Niestety łagodne szampony niezbyt się u mnie sprawdziły, chciałam więc kupić tym razem mocny, ale taki, który nie zrobi krzywdy moim włosom i to naprawdę był udany wybór.

Szampon ma piękne opakowanie, które od razu przyciąga wzrok. Sam szampon wygląda jak złoty, prezentuje się elegancko. W naprawdę niskiej cenie dostajemy też dużą pojemność. Szampon świetnie się pieni, przez co jest naprawdę wydajny, wystarczy go naprawdę niewiele żeby porządnie umyć włosy. Do tego ma cudowny zapach, jego używanie to naprawdę przyjemność.

Jeśli chodzi o efekty, to naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia. Mimo że jest to mocny szampon, to nie puszy włosów ani nie powoduje ich przesuszenia. Włosy po umyciu są dobrze oczyszczone, a jednocześnie wyglądają naprawdę dobrze, są gładkie i lśniące. Szampon nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia ani nie powoduje łupieżu.

Podsumowując, naprawdę go polecam, jest to bardzo dobry szampon w niskiej cenie.

Jest fajny.

W moim domu każdy lubi nim myć wlosy, nawet dzieci.

Ładnie pachnie i to pierwszy czynnik, który zadecydował, że go kiedys kupiłam. A gdy się skończył to powróciłam.

Gęsta konsystencja, dobrze się spienia, ładnie oczyszcza skórę i włosy. Fajnie odbija je od nasady. Wygladają bardzo ładnie, są lsniące i sypkie.

Opakowanie typowe dla marki. Duża pojemnosc i dobra cena sprawiają, że chętnie kupuję go.

Nawilża włosy, lecz skóra głowy szybciej się przetłuszcza

Szampon kupiłam 2 miesiące temu i stosowałam co trzeci dzień. Moje włosy są suche, zniszczone. Szampon delikatnie oczyszcza. W konsystencji jest średnio gęsty. Dobrze rozprowadza się na skórze głowy i pieni. Po pierwszych dwóch myciach byłam nim zachwycona, bo włosy byly bardziej miękkie, wygładzone i nawilżone. Jednak z czasem zaczęły się bardziej przetłuszczać i stały się ciężkie. Zatem mam mieszane odczucia i jeśli zdecyduje się na ponowny zakup to będę używać go max 1 raz w tygodniu, na przemian z innym szamponem.

lubie ten szampon

Kochane i kochani miałam okazję używać kilka rodzai szamponów od ELSEVE i ten jest jednym z moich ulubionych.
Włosy już po samym użyciu szamponu są zadbane, odżywione i lśniące praktycznie nie ma konieczności stosowania dodatkowo odżywki. Jednak jeśli chcesz mieć wypielęgnowane włosy użyj chociaż do rozczesywania lub odzywkę w kremie z tej samej serii.
Na składach się nie znam do końca, ale zachęciło mnie to, że ma w sobie olejki.
Opakowanie ciekawe łatwo się użytkuje dobrze się pieni starcza na dłuższy czas.\
Zapach mi odpowiada. Polecam dziewczyny w tej cenie jest wart wypróbowania co wam szkodzi spróbować.
Mam nadzieje ,że się nie zawiedziecie tak jak ja :)
Nie podrażnił mojej skóry głowy ani nie spowodował łupieżu.

Mieszane uczucia

Co do tego szamponu mam mieszane uczucia. Kupiłam go ze względu na moje suche włosy ponieważ w składzie ma drogo cenne olejki i olej kokosowy który lubię ale mimo wszystko coś nie zagrało. Szampon ladnie pachnie i pieni się ale powoduje po dwóch dniach już przetłuszczanie. Może to przez składki nawilżające ale mimo wszytsko chyba będę korzystała z niego tylko okazjonalnie lub co 3 mycie z innymi produktami.

Nie lubimy się

Nie jest wart żadnych pieniędzy. Niesamowicie plącze włosy, dużo ciężej jest je rozczesać niż po innych szamponach. Powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów - wcześniej myłam je co drugi dzień, teraz natomiast pod koniec dnia już mam tłuste i muszę je myć. Nie nawilża włosów, nie wygładza, ale od tego są odżywki. Zapach jest znośny. Wydajność ok, ale co z tego, skoro ciężko produkt wykończyć przez jego wady? Nie warty kupienia.

Na tle innych wypada średnio

Bardzo lubię szampony elseve, jednak ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Bardzo plącze włosy, ale to wina SLEsów w składzie, jednak tutaj bez odżywki się nie obejdzie. Dodatkowo mocniej przetluszcza włosy. Muszę wtedy myć o jeden dzień szybciej. Nie nawilża włosów obsolutnie, jednak tego od szamponu nie wymagam - od tego są maski i odżywki. Plusem jedynie jest zapach, ale to zdecydowanie za mało.

Jeden z ulubionych

Szampon do włosów jest bardzo praktyczne w użyciu. włosy są fajnie ożywione , nawilzone bez efektu wysuszenia. Fajnie się pieni i ma piękny zapach. Jest bardzo wydajny. Cena tez jest nie duża.

Super odżywczy Klasyk

Super odżywczy! Klasyk nie do zastąpienia. Szampon bardzo dobrze się pieni. Po aplikacji małej ilości umyjesz całą głowę. Dobrze się spłukuje. Ładnie pachnie. Zawartość olejków sprawia że włosy nie są suche i wyglądają na trwale nawilżone!
Polecam do codziennego stosowania.
U nas w domu używa go cała rodzina i jest bardzo zadowolona.

Rewelacyjny

Kocham szampony tej firmy.
Efekt mega miękkie włosy i delikatne w dotyku , odżywione po same końce. Zapach relacyjny , długo utrzymuje się na włosach . Nie podrażnia skóry głowy a to dla mnie najważniejsze . Opakowanie estetyczne , przezroczyste dzięki czemu możemy zobaczyć konsystencję produktu.
Cena jest zaskakująca jak na tak dobra jakość produktu.
Polecam z czystym sumieniem

Lubię go

Szampon ma piękny zapach. Włosy po umyciu są lekkie, nawilżone. Ciężko w tej cenie znaleźć dobry szampon a jednak Garnier ogarnął temat. Goraco polecam wypróbować i przekonać się jaki jest dobry.

Aktualnie mój ulubiony!

W końcu przetestowałam ten kultowy szampon, a propo to dzięki mojej mamie, która go polecała i postanowiła obdarzyć mnie nim, abym wypróbowała go również na swoich włosach.
Markę loreal znałam już, ponieważ no jest to marka raczej znana zarówno z produktów do włosów, jak i do twarzy.
Jeśli chodzi o ten szampon to on jest obłędny. Testowałam sporo szamponów, mam swoich faworytów, ale też staram się raczej nie trzymać kurczowo tylko jednego, ponieważ moje włosy bardzo szybko się przyzwyczajają do produktu i później już nie ma takiego efektu wow, no i tetaz padło na ten.
Jest świetny pod każdym względem. Wygładza moje włosy, odżywia, do tego świetnie pachnie, mam wrażenie że też odbija trochę włosy od nasady. Włosy są sypkie, mniej się przetłuszczają, no po prostu jest tak jakbym chciała żeby ten włos wyglądał.
Szczerze mówiąc to nie sądziłam, że ten szampon zrobi aż taka robotę.