Wella, Wellaflex, Lakier do włosów cienkich i delikatnych

Wella, Wellaflex, Lakier do włosów cienkich i delikatnych

Lakier z zielonym paskiem. Przeznaczony jest do końcowego utrwalania fryzury. Dzięki specjalnemu składnikowi wspomagającemu elastyczność włosów, ma utrzymać ich sprężystość.

Cena: 16 zł

PRZYSTĘPNY I DOBRY LAKIER:)

Bardzo fajny lakier.
Dobrze radzi sobie z ujarzmieniem codziennej fryzury i co najważniejsze nie skleja włosów. Dodatkową zaletą jest delikatny i przyjemny zapach.
Niestety lakier nie wytrzymuję całego dnia na włosach i fryzurę trzeba poprawiać.

Plusy:
- dostępność
- łagodny zapach
- działanie
Minusy:
- kiepska wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Taki sobie właściwie

Taki sobie lakier, nic specjalnego właściwie.
Dużym minusem jest, że naprawdę trudno rozczesać po nim włosy (a mam zadbane i łatwo się je rozczesuje). To rozczesywanie zawsze mnie zniechęca od używania tego lakieru .. więc poszukam lepszego ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Kiedyś ulubiony

Używałam go bardzo długo, gdy codziennie myłam włosy nie widziałam jego wad. Zaznaczam, że przez lata był to mój KWC.

+dobrze utrwala
+nie wysusza

-niewydajny
-drogi (są tańsze i lepsze - timotei, taft)
-nie da się go wyczesać, ponieważ powstaje wtedy na włosach biały pył (za równo na ciemnych jak i na jasnych włosach wygląda to jak łupież), w moich oczach dyskfalifikuje go to, myję głowę raz na 5-7 dni, jednak po użyciu tego lakieru ze względu na oblepienie włosów tym białym osadem musiałabym myć je codziennie

Ilość zużytych opakowań: pewnie kilkadziesiąt

Manicure z chmurkami

godny polecenia!

dobry kosmetyk, spełniający obiejtnice producenta:
włosy są elastyczne i sprężyste.
mocno utrwala, ale spokojnie da się go wyczesać szczotką.
w porównaniu z innymi lakierami nie wysusza włosów.
sprawdza się przy długich włosach, nie tylko cienkich.
bliski ideału, ale daję 4 gwiazdki, bo poszukuję jednak czegoś lżejszego.

MOC!

Rzeczywiście lakier jest bardzo dobry i niesamowicie układa włosy. Potem nie można rozczesać grzebieniem/szczotką. Jedyny ratunek w myciu włosów. Jeżeli potrzebujesz utrwalenia na cały dzień podczas tornado to polecam.

Nie znam lepszego

Delikatny, faktycznie nie obciąża włosów, można sobie nim dodać nieco objętości, a w razie czego łatwo go wyczesać.
Minusy to:
- niewydajność
- po paru godzinach lakier chyba się "ulatnia" z włosów i trzeba poprawić fryz
Na razie szukam dalej, ale może go jeszcze kupię ;)
Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Edit: Nie znalazłam lepszego, a ten nowy "ulepszony" jest lepszy i trzyma się dłużej.

bardzo dobry

Lakier mi bardzo odpowiada, ponieważ ma bardzo ładny zapach co się rzadko zdarza jeśli chodzi o lakiery do włosów, a ponadto nie obciąża włosów i pozostawia je puszyste pomimo rzeczywistego utrwalenie.
Jedyne do czego mozna by się przyczepić to to,że trochę skleja włosy,ale i tak na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:trzech dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

REWELACJA

Jest idealny do cienkich włosów, nie obciąża ich i spełnia swoja funkcję to najważniejsze :)
Minusem jest słaba wydajność. Z braku laku postanowiłam wypróbować lakier też Wellaflex "Większa objętość", nie utrwalał w ogóle, moje włosy były po nim dalej przyklapnięte.

Używam tego produktu od: nie pamietam :)

słabe utrwalenie

jest tak delikatny że aż nieskuteczny, nie obciąża włosów ale za to po godzinie znikają efekty jego użycia, całkowicie się nie sprawdził. zalety : nie wysusza włosów, przyjemny zapach (jak na lakier), poręczne opakowanie, ale to za mało. Żeby utrwalić fryzurę musiałam używać bardzo duże jego ilości, skończył w niecałe dwa tygodnie.

delikatny i naturalny wygląd

mam cienkie i mocno przetłuszczające się włosy i ten lakier okazał się świetny dla mnie. Nie skleja włosów, nie tworzy drutów, jest praktycznie nie widoczny, nie kruszy się, nie obciąża fryzury, ma bardzo delikatne utrwalenie, nie tworzy chełmu z włosów, może mógłby być trochę mocniejszy, ale i tak jest ok. Plus za to, że dodatkowo nie przetłuszcza oraz za to że spryskanie włosów u nasady dodaje im objętości.Używam tego produktu od:

Normalny

mam cienkie włoski także szukałam czegoś bardzo ich nie obciążającego, ten lakier jest nawet dobry, tylko czasami skleja pasemka, ma przyjemny zapach, a co do utrwalenia fryzurki...hmm mógłby być troszkę lepszy.

średniak ;)

Tak jak w temacie ;) Dla mnie sredni lakier pod kazdym względem, może jedynie ma przyjemny, ładny, nie-lakierowaty zapach :) Średnio utrwala, srednio gdzieniegdzie skleja włoski ;) Dla mnie za mało utrwala. Jest mimo wszystko zbyt delikatny. Niektóre produkty do syylingu typu spray do włosów mocniej działają na frzyure niż ten lakier. A do moich ideałów z serii profesjonalnej , które utrwalają i pozostawiają włoski miłe w dotyku i sprężyste to mu bardzo duzo brakuje. Co prawda włoski po jego użyciu sa miękkie w dotyku, miłe i sprężyste, ale przy tak słabym utrwaleniu trudno się temu dziwić. Ma dobry rozpylacz i przyjemny zapach. Generalnie dobry, ale przeciętny, no i dla mnie jednak zbyt słabo utrwalający lakier.