Rene Furterer, Okara Restructuring Mask

Rene Furterer, Okara Restructuring Mask

Okara Restructuring Mask jest przystosowana do pielęgnacji włosów zniszczonych i osłabionych farbowaniem. Proteina Okara głęboko regeneruje włókna zniszczonych włosów. Kosmetyk bogaty jest w witaminy B5 i E oraz filtr UV - odbudowuje powłokę keratynową włosa, chroni trwałość koloru i nawilża włosy.

Cena: 59 zł

beznadzieja

Nie mam zbyt wymagających włosów, ale po tej odżywce/masce nie mogłam rozczesać kopy siana, którą wytworzyła mi na głowie. Szukałam czegoś nawilżającego i strasznie się zawiodłam, bo taki sam efekt uzyskałabym nie używając niczego. Wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od: 2 tyg

przeciętna

Dostałam ją w prezencie od mamy, cóż nie mieszkamy razem i nie wie, że uzależniłam się od produktów fekkai i moje włosy nigdy nie miały aż takiej ilości kosmetyków pielęgnacyjnych :) ale nowa rzecz zawsze cieszy :) Tego samego dnia użyłam jej i trochę się zawiodłam. Zawsze polecano mi produkty Rene Furterer czy to w aptece czy w drogerii i chciałam je wypróbować, bo kojarzyły mi się z solidną pielęgnacją a tymczasem ( przynajmniej ta maska ) to przeciętnizna. Skoro odpowiednio nie nawilżyła moich włosów to nie wiem jakby sobie poradziła z naprawdę zniszczonymi. Nie jest to zły kosmetyk, ale niczym nie różni się od średniopólkowego Garniera czy Loreala. Moim zdaniem nie wart tych 50 zł. Na dodatek ten dziwny kwaskowaty zapach doprowadzał mnie do szału. Dość rzadka konsystencja sprawia, że maska nie jest wydajna. Po paru użyciach okazało się, że tuba jest już pusta.

Używam tego produktu od:....

cienizna

Rozczarowuje. Jak na maskę z "lux klasy" jest bardzo słaba. Nawilża bardzo przeciętnie, nie wygładza, nie regeneruje. Włosy jak były sianowate tak są. W dodatku jest niewydajna, ma taką konsystencję, że ciągle jej dokładam, a i tak mam wrażenie, że jest jej na głowie za mało.
Ma ładny zapach, dosyć trwały, ale nic poza tym. Byle odżywka z Tesco jej dorównuje.

Używam tego produktu od: czerwca 07

Ilość zużytych opakowań:skończylam 1

3 rodzaje dolnej kreski

Nijaka!

Okara Restructuring Mask, na mnie jakoś nie specjalnie działa.Nawilżenie porównywalne do przeciętnej odżywki, nic specjalnego.Z końcówkami, nie radzi sobie wcale, kolor też średnio chroni. Za tą cenę i przy takich obietnicach, raczej marny produkt. Ilość zużytych opakowań: 1

trochę za mało

Oczekiwałam solidnej regeneracji i ochrony przede wszystkim końcówek włosów. Niestety efekt okazał sie zbyt mizerny. Końce nie były dostatecznie wypielęgnowane i wygładzone. Czasami miałam wrażenie, że efektów nie ma wcale (poza ładnym połyskiem ). Niektóre preparaty z niższej półki były bardziej skuteczne.Zmieniłam na Carthame i jestem zadowolona.

bardzo dobra

Świetna maseczka! Walczę z przesuszonymi i rozdwojonymi końcówkami, a teraz znalazłam kosmetyk który potrafi nawilżyć i nadać połysk zmęczonym farbowaniem włosom. Maseczka jest dosyć wydajna, ładnie pachnie. Polecam mimo dosyć wysokiej ceny.