Clarena, Collagen & Microcollagen Line, Microcollagen & Peptide Luxury Cream (Mikrokolagenowy luksusowy krem z peptydami)

Luksusowy krem z mikrokolagenem i opatentowanym kompleksem peptydowym - PEPHA-NUTRIX, rozkurczającym skórę wokół zmarszczek jak botoks. Biologicznie czynny kompleks peptydowy zawierający witaminy, minerały i aminokwasy wzmacnia strukturę skóry , przyspiesza metabolizm komórek, napina, rzeźbi kontury i definiuje owal twarzy. Unikalne połączenie zapewnia widoczne wypłycenie zmarszczek mimicznych i statycznych. Naturalne filtry UV chronią przed fotostarzeniem i degradacyjnym wpływem wolnych rodników. Ze względu na unikalną recepturę krem stanowi bezinwazyjną alternatywę zabiegów przeciwzmarszczkowych.

Liczyłam na więcej

Mam cerę suchą, właściwie bez problemów. Nie mam jeszcze skończonych 30 lat.

Krem dobry, ale bez rewelacji:
+ szybko się wchłania
+ skóra się nie błyszczy
+ bogata konsystencja
+ cera dobrze nawilżona
+ nie ma uczucia ściągnięcia, które miałam po kremie tej firmy- mikrokolagenowy bez peptydów

Jakoś szczególnie nie wygładza cery. Liczyłam na coś więcej, tym bardziej, że kosmetyki profesjonalne, kupowane w gabinetach kosmet., powinny niby być lepsze od "sieciowych".

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Spodziewałam sie więcej

Zakupiłam ten krem z myślą o miesiacach zimniejszych, ponieważ spodziewłam się że będzie dobrze nawilżał i chroniła przed czynnikami atmosferycznymi.
Z racji tego, że zbliżam się wielkimi krokami do magicznej 30 postanowiłam zamienić moj calming na kolagen.

+ładnie napina skórę,
+miły zapach,
+widzę różnicę przy oczach i na szyji

-za słabo nawilża położę krem a za 3 minuty nie czuję żadnego nawilżenia,
-/+ działa jedynie na drobne zmarszczki mimiczne o większych można zapomnieć

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

rewelacja

Używam już 3-ciej dużej tuby, mam suchą cerę, z niedoskonałościami, naczynkową, do tego z pierwszymi oznakami starzenia w postaci drobnych zmarszczek w okolicach oczu oraz zmarszczek mimicznych. Jak dla mnie krem jest rewelacyjny, ładnie pachnie, nawilża i co najważniejsze widocznie spłyca zmarszczki, skóra jest zaróżowiona, gładka, niedoskonałości zniwelowane. Odkryłam go przez przypadek, wcześniej używałam Idealii z Vichy, ale kompletnie nie spełnił moich oczekiwań. Idealnie nadaje się pod makijaż. Gorąco polecam wszystkim kobietkom, które poszukują kremu "kompletnego". Podaje adres strony, gdzie można zakupić duże opakowanie w naprawdę atrakcyjnej cenie, zaznaczam,że krem jest mega wydajny:) http://www.centrumprestige.pl

Do codziennej pielęgnacji

Krem nie do końca pasuje do wieku mojej skóry (do 30 brakuje mi kilka lat) więc nie jestem w stanie ocenić jego właściwości wygładzającej zmarszczki.

Poza tym dla mnie pozytywny produkt:
+ ladnie pachnie
+ szybko się wchłania
+ nie świeci się
+ wydajny
+ uelastycznia i lekko nawilża skórę
+ nadaje się pod makijaż

- skóra trochę klei się po nałożeniu

Opakowanie 30ml starczyło mi na jakieś 2 miesiące porannego stosowania. W kremie brakowało mi efektu rozświetlenia twarzy po nałożeniu, wydaje mi się że bardziej nadaje się do cery mieszanej bo trochę matowi.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Spodziewałam się więcej.

Jak sama nazwa i cena wskazuje - krem ma być luksusowy, więc można się po nim spodziewać świetnych efektów. Moje uczucia jednak są mieszane i cały czas mam wątpliwości czy były to dobrze wydane pieniążki.

Nie mam wiele zmarszczek, ale używając takiego kremu chcę działać prewencyjnie. Pod tym względem nie zauważyłam jednak żadnych zmian - ani spłycenia, ani nic podobnego.

Krem ma dość lekką, ale też klejącą i gęstą konsystencję, jest biały.
Używałam go po porannym oczyszczeniu twarzy, przed nałożeniem makijażu.

Zalety:
*przede wszystkim piękny zapach - lekko kremowy, ale też świeżutki, jakby nieco kwiatowy, bardzo mnie ujął
*uelastycznia skórę, mam wrażenie że ją ujędrnia
*nadaje się pod makijaż
*zawiera filtry UV
*w składzie oleje mineralne, mikrokolagen, peptydy, masło shea
*wygodny słoiczek
*szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu - świetny na dzień
*wydajność ok

Neutralnie:
*fajnie, że zawiera filtr przeciwsłoneczny, ale jaki faktor? tego producent nam nie podaje

Wady:
*to krem na dzień, powinien więc przede wszystkim nawilżać, a u mnie tego nie robi (mimo, że mam cerę normalną a nie suchą), czuję po jego zastosowaniu, że skóra nadal potrzebuje nawilżenia
*nie podoba mi się, że buzia po użyciu kremu jest klejąca, to nieprzyjemne uczucie
*cena za wysoka, niewspółmierna do jakości
*nie podoba mi się design opakowania
*słaba dostępność
*w składzie cały zestaw parabenów, przez co krem zapycha pory

Mimo ujmującego zapachu krem nie do końca przypadł mi do gustu, powinien działać lepiej i nie mieć tylu wad ile wyliczyłam. Miło było go wypróbować, ale jednak nie jestem pewna czy jeszcze kiedyś u mnie zagości.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Jestem zadowolona...

Krem ma świetną, lekką konsystencję, jest wydajny, nie pozostawia tłustego filmu. Zapach bardzo subtelny, przyjemny...
Używam go zarówno na dzień pod makijaż, jak i na noc + krem pod oczy tej samej marki i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę skuteczny produkt.

Skóra jest przyjemnie nawilżona, gładka.
Po około 2 miesiącach stosowania, zauważyłam wyraźne spłycenie zmarszczek mimicznych.
Mam także odczucie, iż poprawił się owal twarzy, skóra jest jakby bardziej napięta i wzmocniona.

Krem ma działanie przeciwzmarszczkowe i to jest
u mnie zauważalne :-)

Świetnie, że można ten krem nabyć w wersji gabinetowej - tubka 200ml - niewiele droższa od 50ml słoiczka.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc

świetny do cery mieszanej

Krem o lekkiej konsystencji, świetnie się wchłania. Niewielka ilość wystarcza do nałożenia na całą twarz. Ma delikatny, przyjemny (ocena subiektywna ;) ) zapach.
Ja używam go na dzień i na noc - na twarz, oczy, szyję i dekolt. Żadnych uczuleń i podrażnień, ale wiadomo, że każdy inaczej reaguje na składniki zawarte w kremach. Wspaniale nawilża i napina skórę. Nie natłuszcza. Od kiedy go stosuję, nie zauważyłam oznak starzenia się skóry, a to już powód, żeby stosować go nadal :)
Ogólnie jestem zadowolona, bo kiedy stosuję go na noc, rano skóra jest wyraźnie "wypoczęta" i nie tłusta, choć mam cerę mieszaną i ten drobiazg ma dla mnie duże znaczenie. Podobnie działały też aloesowe kapsułki Clareny, które stosowałam zimą, na podrażnioną i przesuszoną skórę (świetne!).
Poleciłam go koleżance w swoim wieku i też jest z niego zadowolona. Dodam tylko, że używam opakowania profesjonalnego - 200 ml. Polecam go wszystkim kobietom w wieku powyżej 35 lat, bo jest naprawdę skuteczny :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

taki sobie

Znam lepsze kremy z Clareny choć ten nie jest zły. Po prostu...przeciętny. Wydajny, ma lekka, puszysta konsystencję i przyjemny, delikatny zapach. Bardzo dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, bez pozostawiania filmu. Nadaje sie pod makijaż. Niestety - dla mojej cery okazał sie za lekki - nawilżenie skóry trwa krótko, po godzinie mogłabym ponawiac aplikacje. Nadaje sie raczej dla cery mieszanej lub tłustej...

Używam tego produktu od:2 miesiace

Naprawdę Dobry!

Naprawdę gorąco polecam!!! krem ma bardzo leciutką konsystencję i bardzo przyjemny morelowy kolor, wspaniale pachnie jak dla mnie brzoskwiniami :-) i co dla mnie istotne świetnie się rozprowadza na skórze dobrze się wchłania i nie zapycha porów.
Jest bardzo wydajny już niewielką ilością można dobrze nasmarować twarz dlatego opakowanie kremu starcza na naprawdę długo.
Twarz po nim jest świetnie nawilżona, odżywiona, lekko natłuszczona i ma promienny świeży wygląd i wygląda jakby odmłodniała.
Ja stosuję go głównie na wieczorne wyjścia i na noc z racji swoich właściwości ( napina i poprawia owal twarzy) jednak ma on także zastosowanie dzienne i dobrze się sprawuje jako podkład pod makijaż.
Z czystym sumieniem polecam!!! Używam tego produktu od:Ponad roku