The Makeup, Sheer Gloss Lipstick

The Makeup, Sheer Gloss Lipstick

Błyszczyk do ust w szmince, o różnych odcieniach. Bardzo ładnie wygładza - zawiera nowoczesny składnik nawilżający Multi Nutrient Factor. Może pełnić rolę szminki lub błyszczyka w zależności od położonych warstw. Delikatny i luksusowy. Trwały kolor dzięki specjalnej technologi pryzmatycznej.

Lubię od lat:)

Uwielbiam szminki i błyszczyki do ust, mam ich całe mnóstwo i ciągle dokupuję nowe. To mój kosmetyk-fetysz, bez pomalowanych ust nie wyjdę z domu. Szminkę Shiseido używam od kilku lat i od lat jestem wierna kolorowi S-10 " nude bronze"- delikatny beż z domieszką różu. Kolor bardzo ładny, szczególnie do codziennego, delikatnego makijażu. Sama szminka ma bardzo przyjemną, dość miękką konsystencję, świetny poślizg przy malowaniu ust. Znakomicie nawilża, czuję ukojenie- nawet, gdy moje usta są bardzo wysuszone. Makijaż nią wykonany jest raczej delikatny, szminka nie daje jakiegoś bardzo mocnego krycia, ani widocznej warstwy, ale jednak nadaje ustom bardzo ładny kolorek i blask. Trwałość- dobra, ale po jedzeniu trzeba poprawić usta. Proste, ale ładne opakowanie. Polecam:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Uwielbiam

Ulubiona szminka mojej mamy i moja. Po sztyfcie można stwierdzić, że kolor jest ciemny, ale gdy nałożymy na usta kolor wygląda o wiele jaśniej, promienniej.

Plusy:

:) cudowny kolor
:) ładne, wygodne opakowanie
:) w miarę wydajna

Minusy:

:( nie nawilża ani nic, nie poprawia stanu warg
:( cena

śliczny kolor

Szminkę kupiłam w promocji 50% i jest to jeden z lepszych zakupów pod wpływem chwili. Kolor ma przepiękny Rouge Irise SL1, taki różo-beż, dla mnie idealny. Długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza, uwielbiam ją głównie za kolor. Nie wiem czy ją kupię, bo chyba została wycofana. Będę musiała poszukać takiego koloru wśród innych firm, póki co zostawiam ją na specjalne okazje.

masaz shiseido

Ekskluzywna

Piękne opakowanie. Eleganckie :)
Jest to moja ulubiona szminka. Ładnie pachnie, trafiłam na piękny kolor. Choć ma drobinki - nie wysusza.

Kolor - beż ze złotymi drobinkami- Beige Dore.
Nie daje efektu zbyt mocnego makijażu, jest subtelna, ale ma coś tajemniczego w sobie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

jestem zachwycona

Kupilam dwa odcienie - orazowy i jasny roz. Piekne pol-transparentne wykonczenie. Nie czuje jej na ustach. Jak na blyszczyko-szminke trwale. Nie widac jak sie "zjada". Smak i zapach w porzadku. Podobaja mi sie kolory i to ze sama szminka jest cudownie miekka i bardzo latwo ja nalozyc (nawet bez lusterka). Wydajne. Opakowanie piekne i bardzo odporne - mozna szmike wrzucic do torebki bez obawy ze cos sie z nia stanie.

Używam tego produktu od:od pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zdobi usta

Zawsze miałam problemy z doborem pomadki. Większość prób kończyła się lotem pomadki do kosza.

Na tą szminkę trafiłam w perfumerii podczas kolejnej, rozpaczliwej próby poszukiwania pomadki, która nadawałaby się do noszenia.

Wybrałam kolor S11, który idelanie podkreśla mój kolor ust i nie razi zbyt mocnym kolorem. Szminka ma fenomenalną, miekką konsystencję, rozprowadza się gładko i delikatną, delikatnie kryjącą warstwą. Nie jest to żaden "gloss", raczej naturalny, ledwo, co dostrzegalny połysk.

Jej trwałość nie jest powalająca, ale to jest przecież szminka typu "sheer", a nie "lasting".

Bardzo wyrafinowane opakowanie, które nie rysuje się w torebce!

Podsumowując. Pomadka dla lubiących naturalne kolory i delikatny efekt na ustach. Moja najukochańsza!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Robi wrażenie

Mam kolor Sl1 - odcień różu, jest przepiekny , po nałożeniu jednej warstwy jest delikatny po dwóch nasycony, ale dalej naturalny. Szminka ma poręczne, bardzo ładne opakowanie, kremową konsystencję, bardzo długo utrzymuje się na ustach , nie wysusza a wręcz nawilza, nie czuć, że ma się jakiolwiek kosmetyk na ustach - duzy komfort.Nie waży się , schodzi równomiernie, cudeńko. Jedyny minus to cena ( i dlatego nie wiem czy jeszcze kupię) ale wiadomo-płaci się za markę.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

boska !!!

Jest niezastąpiona :D Uzywam kolorku S3 to odcień różowy. Jestem bardzo zadowolona. Szminka jest niesamowicie trwała, nie ściera sie nawet po zjedzeniu posiłku!!! Nie wysusza ust i doskonale je nawilża :) Jak dla mnie rewelacja :D
Polecam !!!

Mój kwc:)

Mnie ta szminka raczej w niczym nie przypomina błyszczyka, a raczej bardziej klasyczną pomadkę. Co nie zmienia faktu,że jest znakomita. Mam kolorek S10 " nude bronze"- bardzo delikatna czerwień wpadająca w beż. Pomadka ma bardzo dobrą konsystencję- nie za tłustą, nie za suchą- a dokładnie w sam raz. Bardzo dobrze kryje i nasyca usta kolorem, dając ładny delikatny połysk. Wargi są zdecydowanie większe i wyglądają bardziej " kusząco":) Trwała- nie zjada się szybko, u mnie przetrwała kolację u znajomych. Plusem jest dobre nawilżenie ust i ładny cukierkowy smak:)

Solidna

Nie bardzo lubię klasyczne szminki, bo ze względu na kształt, wielkość i kondycję swoich ust, nie dążę do ich wybitnej ekspozycji w makijażu. No i totalnie nie potrafię utrzymać pomadek bez ich zjadania i rozmazywania, nie mam pojęcia jak to się dzieje, że zawsze wędrują na zęby, na policzki, na swetry.
Dlatego na co dzień używam błyszczyków, ale nie zawsze "szklany" efekt jest pożądany, więc mam też kilka transparentnych szminko-błyszczyków, jak ten.

Przede wszystkim cieszy mnie delikatna warstwa koloru, naturalny, satynowy połysk, miękkość i łatwość aplikacji (precyzja nie jest konieczna). Pomadka (błyszczyk?) daje efekt rozświetlenia dzięki bardzo subtelnym, opalizującym drobinkom (żadna tam nachalna perła). Faktycznie jest zaskakująco trwała.
Bezpośrednio po aplikacji mam uczucie nawilżonych i przyjemnie natłuszczonych warg, jednak niestety już po pół godzince zamienia się w obsuszenie, i wciąż odruchowo oblizuję usta, co oczywiście nie pomaga. Jednak reaplikacja to sama przyjemność :) A szmineczka jest wydajna :)

Jak zwykle przyczepię się do ceny, swoją nabyłam za połowę, na Allegro. Tylko z kolorem średnio trafiłam (S6 Heather Rose, taki zgaszony róż), ale są rzeczy, do których mi ładnie pasuje.

uczucie bez wzajemnosci

pomadka jest sliczna! daje delikatny, elegancki, naturalny polysk - nic z gatunku "wlasnie zjadlam golonke" ;-). Jak na blyszczyk w sztyfcie jest dosc trwala, wytrzyma z godzinke (pomadki tego typu nie sa trwale at all). Niestety nie odwzajemnia mojego goracego uczucia, albowiem nieco wysusza mi wargi wiec musze sie ograniczac z uzywaniem :-(. Szkoda wielka, albowiem klasyczne pomadki w "normalnych" kolorach sa dla mojej bladej cery zbyt intensywne i daja raczej wieczorowy efekt, a z blyszczykow w sztyfcie wszystkie do tej pory testowane wysuszaja mi usta na wior (ten jest w sumie wyjatkiem).

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze, S10, Nude Bronze(albo vice versa, nie chce mi sie biegac do lazienki zeby sprawdzic), od Swiat bozego Narodzenia 2004

25.03.2005 niestety wykrystalizowalo mi sie uczulenie na pochodne kwasu methoxycynamonowego (filtr uvb) w zwiazku z czym nie moge tej pomadki juz wcale uzywac :-( gdyz po aplikacju usta pala zywym ogniem. Jestem niepocieszona. Jednak okazuje sie ze Novalip Lisse LRP w kolorze bodaj golden brown daje bardzo podobny efekt. Gwiazdek nie zabieram, jako ze pomadka jest godna polecenia (tylko nie dla mnie :-( )

OK, ale...

Przyjemna pomadka o ladnym, subtelnym polysku, ale mnie nie zachwycila. Jakos nie moge sobie dorac koloru z dostepnej palety, mam zastrzezenia co do trwalosci. Po kolorowce Shiseido zawsze duzo oczekuje, ale akurat w tej pomadce nic szczegolnego nie odnalazlam