Delia, Lip Care, Pomadka ochronna (różne rodzaje)

Delia, Lip Care, Pomadka ochronna (różne rodzaje)

Pojemność 4,9 g

Pomadka do ust w sztyfcie nawilża i łagodzi wrażliwe usta. Naturalne wykończenie, przezroczyste i matowe. Perfumowana - delikatny słodki zapach.
Główne składniki: olej rycynowy, parafina, wosk.
Wskazania: pielęgnacja wysuszonych ust.

balsam do ust
wygładzające, nawilżające, ochronne
zapachowa
w sztyfcie

lip care orange

Pomadkę ochronną Delia Cosmetics używam od dwóch miesięcy. Kupiłam ją za 3 zł i myślę, że warto było. To moja pierwsza pielęgnacyjna pomadka z Delia Cosmetics. Wcześniej używałam droższych pomadek innych marek. Posiadam pomadkę o smaku pomarańczowym (są też inne smaki) i uważam, że jakościowo dorównuje tym droższym. Na początku myślałam, że po paru użyciach zacznie się roztapiać, ale tak się nie stało. Na pewno kupię jeszcze ten produkt, ale dla odmiany wybiorę inny smak. Polecam.

Smak parafiny

Zdecydowanie ta pomadka przypomina mi pomadki z dziecinnych lat. Nie tylko za sprawą opakowania, które swoją drogą jest bardzo trwałe, czego się nie spodziewałam. Pomadka ma delikatny zapach oraz specyficzny smak, jakby chemiczny lub parafina, szczególnie okropny podczas picia ciepłych napoi. To właśnie przypomina mi pomadki ochronne z dzieciństwa. Pomadka jest bardzo tłusta, zdecydowanie nie sprawdzi się pod szminkę, natomiast ta tłusta warstwa doskonale chroni usta przed mrozem i wiatrem. Jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, nawilżenie i odżywienie, to sprawdza się bardzo kiepsko, nałożona na noc, kompletnie nic nie robi z ustami. Być może tak jak nazwa mówi, jest to tylko pomadka ochronna i sprawdza się jedynie w tej kwestii.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Pomadkę kupiłam dość spontanicznie, byłam akurat w drogerii a skończyła mi się pomadka w kurtce(zawsze mam w kieszeni kurtki pomadkę ochronną). Padło na wersję pomarańczową tej serii.
Zapach jest delikatny, nawet nie wiem czym to pachnie, ale jest przyjemny.
Pomadka fajnie się rozprowadza, jest przyjemna w użyciu. Pozostawia delikatny film, ale nie jest on tłusty więc mi nie przeszkadza.
Bardzo dobrze nawilża, naprawdę od wielu lat nie miałam ust w tak dobrej kondycji w sezonie jesiennym.
Dodatkowym atutem jest dobra wydajność.
Jednym słowem jest super, polecam! :)

Zaskakująco dobra pomadka

Marka Delia od niedawna mnie bardzo zaskakuje swoimi produktami, które okazują się być bardzo dobre. Potrzebowałam dorzucić produkt za 3 zł żeby mieć darmową dostawę i zdecydowałam się na pomadkę z Delii. Od pomadki za 3 zł nie oczekiwałam zbyt wiele, a tutaj proszę totalne zaskoczenie.
Pomadka jest bardzo bardzo tania, przejrzałam inne strony i okazuje się, że pomadka maksymalnie kosztuje 4,5. To bardzo niska cena za pomadkę jak na polski rynek.
Opakowanie jest klasyczne dla pomadki, wykręcany sztyft. Plastikowa góra, która się ściąga. Opakowanie bez zarzutów, solidne.
Pomadka nie ma zapachu. Bardzo dobrze się rozprowadza się po ustach. Nie pozostawia tłustego filmu na ustach, lekko je nabłyszcza i doskonale nawilża. Pomadkę można stosować pod matowe pomadki i szminki. Nie wpływa ona negatywnie na ich wygląd na ustach. Pomadka genialnie nawilża usta i na prawdę idealnie sprawdza się pod makijaż ust. Będę ją często używać na wesela lub inne większe wyjścia pod matowe pomadki jak i na codzień. Mam usta bardzo suche i do tej pory zadowalały mnie tylko pomadki Vianek, a tutaj takie zaskoczenie tańsza opcja, która działa bardzo podobnie.
W składzie jest dużo wazeliny, brakuje mi olejów.
Patrząc na skład uważam, że pomadka sprawdzi mi się genialnie w sezonie wiosna/lato, ze względu na to, że potrzebuje mniejszej ochrony i pielęgnacji niż zimą. Co do zimy wiem, że pomadka bez olejów w składzie nie zadziała.
Reasumując jest to bardzo dobry produkt w niskiej cenie, po który warto sięgnąć bo może Ciebie zaskoczyć :)

Świetna pomadka ochronna za grosze

Kupiłam ją w drogerii internetowej za 3 zł. Nie spodziewałam się szczerze powiedziawszy zbyt wiele po tej pomadce, ale bardzo mnie ona zaskoczyła. Pozytywnie oczywiście! :) Jest super, przyjemnie się jej używa. Ma fajną, nietłustą konsystencję, usta nie kleją się po niej, nie pozostawia białej poświaty jak niektóre ochronne pomadki, jest taka lekko matowa, nie nabłyszcza ust. Świetnie nawilża, chroni przed mrozem, wiatrem. Usta są bardzo miękkie, nawilżone, odżywione po użyciu tego kosmetyku. Bardzo lubię i często używam jej jako baza pod matowe pomadki. Jednym słowem - rewelacja. :) Mam wersję zieloną i pomarańczową - obie przepięknie pachną.

Przyzwoita pomadka za grosze

Kupując pomadkę nieco się obawiałam jakości, ponieważ kosztowała grosze, niecałe 3 zł. Ale okazało się, że to bardzo przyzwoita pomadka. Posiada ona formułę podobną do wazeliny, dzięki czemu natłuszcza usta i pozostawia na nich warstewkę ochronną. Chroni usta przed wysychaniem i sprawdziła się podczas silnych mrozów i walce z przesuszaniem ust. Ta wersja jak dla mnie praktycznie nie posiada zapachu. Pomadka jest wydajna, starczyła mi na długo, pomimo codziennego, kilkukrotnego stosowania. Nie posiada koloru, jedynie nieco nabłyszcza usta.

Klasyk

Mam tą samą pomadkę w wersji żółtej i spełnia moje oczekiwania. Jest to nic innego, jak klasyczna, najprostsza pomadka ochronna o bardzo ładnym, lekko słodkim zapachu (pachnie, ale nie ma smaku) i przyjemnej konsystencji, która sprawia, że produkt idealnie rozprowadza się w odpowiedniej ilości na ustach. Pomadka lekko nawilża usta, sprawia, że lekko połyskują. Nie klei się, ale dosyć szybko się zjada. Opakowanie jest małe, praktyczne, idealne do torebki, co przydaje się szczególnie jesienią i zimą, kiedy usta pierzchną nam najbardziej. Produkt jest dostępny w większości drogerii internetowych za dosłowne kilka złotych, co jest jak najbardziej plusem.

ok

Pomadka sama w sobie jest dosyć zbita/twarda w swojej konsystencji, dzięki czemu bardzo wydajna. Trzeba było przez to kilka razy posmarować usta, by osiągnąć odpowiednią dla siebie warstwę. Pełni funkcję bardziej ochronną, niż nawilżającą. Nie posiada jakiegoś specjalnego smaku czy zapachu. Kupiłam ją w drogerii internetowej za bardzo przystępną cenę (ok. 3 zł ?). Największą wadą jest tutaj opakowanie- zatrzask podczas stosowania się zużywa i w którymś momencie skuwka przestaje się trzymać, odpada. Więc nie nadaję się zbytnio do torebki, bo możemy mieć póżniej wszystkie rzeczy tłuste od pomadki, albo cały brud może przykleić się do kosmetyku. Ogólnie produkt spełnia zadania ale nie do końca moje oczekiwania. Choć myślę, że może jeszcze kiedyś się skuszę na zakup, ale tylko ze względu na bardzo atrakcyjną cenę

Spełnia swoje zadanie

Tak jak koleżanka poniżej napisała, jest to klasyczna pomadka ochronna. Nie ma efektu super nawilżonych ust i jeśli masz je super suche, to na pewno sobie z nimi nie poradzi, natomiast jeśli szukasz standardowej pomadki ochronnej, to ta powinna być ok. Szczególnie że kosztuj 3-4 zł mniej więcej. Dodatkowo, według mnie ,pomadki te mają super zapachy

spełnia zadanie

Klasyczna pomadka ochronna do ust. Kto nie szuka wymyślnych rozwiązań - powinien być zadowolony. Za niewygórowaną cenę można mieć spełniający zadanie produkt. Bezbarwna, z przyjemnym zapachem, nadaje się na każdą porę roku. Nie zostawia białych śladów czy nieprzyjemnej warstwy na ustach. Jedynym minusem jest to, że zatyczka po jakimś czasie nie trzyma się i spada :-)

Jest ok

Pomadka nawilżająca jak każda inna. Ma swoje plusy i minusy:
plus:
+cena
+zapach
+opakowanie
+wydajność
Wady:
-smak, taki pomiędzy wazeliną a plastikiem?
-nie radzi sobie z bardzo wysuszonymi ustami.

Bardzo lubię tę pomadkę ochronną, usta są po niej nawilżone przez długi czas. Nie kleją się, są bardzo gładkie. Nadaje się również jako baza pod szminkę. Do tego ten śliczny zapach melona..