Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Cena już od 36,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Farba w kremie It's Color doskonale pokrywa siwe włosy, dodaje im blasku i sprawia, że są promieniste i piękne. Dzięki specjalnej formule bogatej w olejki mineralne i cząsteczki amfoteryczne It's Color nie narusza naturalnej struktury włosa i nie podrażnia skóry głowy, a dodatkowo odżywia włosy.
Konsystencja gęstego kremu sprawia, że farba jest łatwa w mieszaniu, idealnie przylega do włosów i pozwala na precyzyjną aplikację. Nie pozostawia zabarwień na skórze głowy i ma miły zapach.
Farba It's Color zapewnia długotrwały efekt. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów - aż 103 odcienie.

farby
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

Znasz skład tego produktu?

super

Farbowałam tą farbą włosy u fryzjerki , kolor wyszedł jak na testerze . Ciemny czekoladowy brąz jest brązem a nie czernią jak przy wielu farbach . Włosy są w dotyku miękkie i błyszczące . Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno , duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123471].usefull || 0 }}% pomocna.

Super farba ! Naturalny efekt !

Farba jest naprawdę świetna a kolory wychodzą bardzo naturalnie i tak jak na próbniku.
Obecnie używam koloru nr 8.1 czyli jasny popielaty blond, ale używałam też 7.1 i 6.1 i nigdy się nie zawiodłam.
Zapach typowy dla farby czyli trochę drażniący, ale da się przeżyć.
Włosy po koloryzacji są miękkie bez użycia odżywki... i ten blask ! Ślicznie się błyszczą.
Opakowanie bardzo wydajne.
Cena w porządku.

Czego chcieć więcej ? :) Jednym słowem POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977494].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor 7.46

Farbe stosuje z 6% utleniaczem na swoich wlosach w kolorze sredniego brazu ( nie rozjasnianych!). Kolor ten to sredni miedziano - czerwony blond. Wyglada on fantastycznie! Dostaje bardzo duzo komplementow na temat tego koloru. Jednak jak to z rzedu czerwieni dosyc szybko sie splukuje szczegolnie w okresie letnim kolor bardzo szybko plowieje do rudosci. Farba po rozrobieniu ma perlowo - rozowy kolor, calkiem mily zapach i jest wydajna. Farbuje sama nia wlosy, kujac ja na allegro place okolo 40zl wraz z oksydantem, starcza mi na 3 farbowania calych wlosow czyli na pol roku, farbuje wlosy co 2 mies. Nie zniszczyla mi wlosow po tylu farbowaniach od zeszlego roku jedynie koncowki sa lekko przesuszone, ale tez staram sie stosowac odpowiednia pielegnacje, chociaz nie zawsze mam czas i checi na olejowanie lub kilkunasto min siedzenie z maska czy odzywka. Nie wzmaga wypadania wlosow. Zauwazylam ze farba troche nierownomiernir lapie odrosty gdy sa one umyte dzien czy tez 2 przec farbowaniem, natomiast gdy wlosy umyje, wysusze i po okolo 2, 3 godz je pofarbuje to efekt na odrostach jest znacznie lepszy,jednak trzeba zuzyc wiecej farby i bardziej sie mecze z wlosami,dlatego raz farbuje cale wlosy a po okolo mies tylko odrosty i tak na przemian. Farbe lepiej sie oplaca kupic nic drogeryjna, ze wzgledu na duza pojemnosc jest ona oplacalna w domowym uzytku.
dolaczam zdj 1 w swietle sztucznym, 2 na dworzu miesiac po farbowaniu, 3 z fleszem zaraz po farbowaniu

Używam tego produktu od: wrzesien 2013
Ilość zużytych opakowań: 3 tuby + 3 oksydanty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937941].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Spadek poziomu...

Przez ostatnie 3-4 lata zaopatrywałam się w farby tego producenta i umawiałam na koloryzację do mojej fryzjerki. Trafiłam nawet na swój idealny kolor - "Kubański Tytoń". NIESTETY, ostatnio odnotowałam znaczne pogorszenie się jakości tego produktu:(

PLUSY:
+ odcień, który wybrałam, po spłukaniu się pozostawia na włosach całkiem znośny koloryt,
+ farba kryje równomiernie - ale muszę w tym miejscu PODKREŚLIĆ, że nie próbuję nakładać jej w domu, tylko u specjalisty;)
+ duży wybór odcieni - każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż polecam wcześniej pogadać ze swoim fryzjerem i dobrać właściwy kolor.

MINUSY:
- kolor spłukuje się strasznie szybko(szczęście w nieszczęściu, że to co zostaje na włosach wystarczy, żeby nie wstydzić się wyjść z domu),
- cena nieźle daje po kieszeni,
- nie do zakupienia w drogeriach - ja zaopatruję się w sklepie z artykułami fryzjerskimi.

Reasumując - radzę odłożyć trochę grosza i udać się do fryzjera na zabieg zamiast kombinować;) Wprawdzie fryzjer-fryzjerowi nierówny, ale zaoszczędzimy sobie nerwów czasu i - rzecz jasna - pieniędzy, jeśli kolor położy nam specjalista.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: Jakieś 8-9 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902837].usefull || 0 }}% pomocna.

Burgundowy blond

PIERWSZE WRAŻENIE

Przechodziłam z blond w ciemny brąz, może zbyt raptownie poszukiwałam swojego koloru. Miałam już pierwsze odrosty na ciemnym brązie, kiedy dostałam w prezencie farbę artego w kolorze 6.7-6M Dark Blonde Tobacco Cuba. Postanowiłam wypróbować na odrostach oraz na farbowanych już włosach z utleniaczem 3%.

UŻYTKOWANIE

Ogólnie bardzo popieram farby fryzjerskie – masz dużą tubę, używasz dokładnie ile chcesz, jeśli branie, to dorabiasz… Mam długie włosy, farbowałam całość 2-3 razy, a wciąż mam pół tuby w rezerwie. Moim zdaniem to duża oszczędność.
Totalnym zaskoczeniem był dla mnie sam wygląd farby – która miała SREBRNY kolor. Ogólnie nie pachnie amoniakiem, raczej jakąś taką farbą srebrzankową. Fajnie się nakłada, jest gęsta, nie spływa z włosów i nie brudzi strasznie ciała i wszystkiego dookoła.
Na odrostach ciemny blond pogłębił wyraźnie barwę – z szaromysiego wcześniej paska włosów wydobył burgundowy, niespotykany dla blondu połysk. Natomiast zaskoczeniem były farbowane włosy – w połączeniu z ciemnym brązem pojawiły się czerwono-fioletowe refleksy. Miałam więc na głowie całą feerię. Ten właśnie połysk trzyma się niesamowicie długo. A przecież czerwone pigmenty pierwsze uciekają podczas najbliższych myć. Ciekawe jak jest z typowymi rudymi odcieniami, no ale tego nie dowiem się nigdy ;)

OPINIA KOŃCOWA

O ile sam odcień nie był strzałem w dziesiątkę dla mnie, o tyle doceniam trwałość farby i chętnie spróbuję coś w moim guście.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867054].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciemna brunetka - UWAGA- nie z wyboru! (Edit)

Nie wiem jakim cudem ta marka weszła "na salony"...
Jestem zniesmaczona, zawiedziona i kompletnie zdziwiona tym, że próbnik różni sie od koloru końcowego TAK BARDZO
Zdaję sobie sprawę, że farby wychodzą zazwyczaj ciemniej niż w próbniku, ale to co uzyskałam mogłoby być podstawą do reklamacji u producenta.

Kolor jaki zakupiłam to 7.71 kolor Kasztanowo-popielaty blond
Kładziony na jasny-wypłukany karmelowy blond
Włoski w zasadzie miałam tak łopatologicznie opisując - jak boazeria. Żałuję, że położyłam tą farbę. Wiedziałam że wyjdzie ciemny, chciałam po prostu brązowe, wiedząc że wyjdą ciemniej uzbroiłam się w blond.
Po spłukaniu farby, na głowie mej ujrzałam kolor prze...straszny!
Nie dość, że to bardzo ale to baaardzo ciemny brąz, w dodatku z refleksami czerwieni. Ja się takiego badziewia zwyczajnie nie spodziewałam. Mam wprawę w farbowaniu włosów, nigdy z żadną farbą nie miałam problemów (używam farb profesjonalnych), tutaj wyszła masakra.
nie dość, że kolor jest ZUPEŁNIE inny niż chciałam, to w dodatku wyszedł na zupełnie innym poziomie.
Jestem strasznie ale to bardzo wkurzona bo schodziłam z czarnego przez rok, doszłam do tego miodu, zniszczyłam przy tym włosy niemiłosiernie.
Zaufałam producentowi kupując farbę z poziomu blond a wyszedł mi prawie czarny.
Liczę na szampon głęboko oczyszczający Ziaji, który wypłucze toto z moich biednych włosów.
Cena nieadekwatna do jakości, mocna farba przesuszająca włosy.
Drogeryjna byle jaka za 7 zł lepsza, z kolorem też ruletka, nie przepłacasz a masz przynajmniej rękawiczki i utleniacz w zestawie..

Ale to nie koniec.
Włosy zafarbowały mi się nierównomiernie. I tak, żeby było już całkiem zabawnie
Grzywkę mam czarną a z tyłu głowy ciemny brąz z czerwienią.
Wyglądam paskudnie, czuję się źle, czuję się oszukana i najchętniej złożyłabym reklamację. Niestety producent pisze na opakowaniu wyraźnie, że jest to farba profesjonalna, do stosowania tylko i wyłącznie w salonach przez fryzjerów. Zatem reklamacji złożyć nie mogę. A szkoda, bo zdaje się, że wiele dziewczyn ma przeboje z kolorem.
Pół gwiazki za ILOŚĆ w tubie, która starcza na 2 farbowania, ale w obliczu takiej katastrofy to i tak się nie przyda...

Wniosek jeden - jeśli artego to drogie panie w salonie. Tak na wszelki wypadek.
Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: pół tuby

Edytuję wpis po 6 myciach bardzo mocnym szamponem oczyszczającym

Kolor ledwie się wypłukuje, bardzo się wżarł we włosy. Grzywka nadal o wiele ciemniejsza niż reszta włosów, jednak trochę puściło.
Refleksy czerwieni rażą po oczach i kolor nawet nie zbliża się do tego z próbnika producenta. Pierwszy raz spotykam się z tak trwałą farbą, co oczywiście jest ogromnym plusem w sytuacji gdy kolor nam się podoba. Dlatego za trwałość dodaję pół gwiazdki bo nawet silnie oczyszczającym szamponem nie ogę koloru wypędzić. Poczekam jeszcze jakiś miesiąc i jakimś tonerem tylko postaram się zniwelować do chłodnego koloru, jednak brunetką już pozostanę i zamierzam polubić odbicie w lustrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861491].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny kolor i równomiernie pokryte włosy

Używam odcienia 7.3, czyli złocistego średniego blondu, który na włosach wychodzi jak śliczny jasny brązik. Jestem z tej farby zadowolona, głównie ze względu na kolor i równe farbowanie - mimo, że często zamiast do fryzjerki sama sobie miziam odrosty a i nieraz wszystkie włosy, to kolor wychodzi bardzo równomiernie. Farba jest bardzo wydajna i łatwa w użyciu. Nie powiem żeby pielęgnowała włosy ;) ale spustoszenia, jak to zdarzyło mi się przy blondzie garniera nie sieje. Największe zastrzeżenie mam co do trwałości, szczególnie na siwych włosach, ale na reszcie, gdzie przez wielokrotne farbowanie(używam już jej przez 1,5 roku) kolor się wypełnił trwałość jest bardzo przyzwoita.
Dodałam zdjęcia włosów (farbę kładłam już jakiś czas temu), jeśli chodzi o kolor to jest ciepły w naturalnym świetle, przy świetle jarzeniowym kolor się ochładza i mi akurat mniej odpowiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837077].usefull || 0 }}% pomocna.

5.7 jasny orzechowy braz robi na czarno!

Jak wyzej kolor 5.7 jasny orzechowy braz robi wlosy czarne!!!!!!!!! kolor sie wyplukuje, z myciem woda leciala brazowa, ale czarny jak byl tak byl.... dobrze, ze to bylo rok temu... Tej farby nigdy wiecej nie uzyje, nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie normalne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[789731].usefull || 0 }}% pomocna.

tania, dobra farba

+Dla wielu wadą może być trwałość farby, bo się szybko spiera ale dla mnie to plus ,bo lubię zmieniać kolor
+Cena jest bardzo niska przy takiej pojemności
+Nie wysusza włosów
+Fajne,intensywne kolory
+Po farbowaniu włosy są lśniące

-Dostępność

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773592].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Skuszona pozytywnymi opiniami skusiłam się na zakup tej farby. Użyłam jednego z brązów z palety delikatnych popieli. Kolor przepiękny, głęboki chłodny, ciemny brąz - bez jakichkolwiek odcieni rudości. I co najważniejsze - nie wyszedł czarny. Farbowałam włosy naturalne (szatyn). Farba jest bardzo nietrwała - kolor wypłukał się prawie całkowicie po około 2 tygodniach (myję głowę co 2 dni). Jedyne plusy tej farby to cena (allegro), wydajność (mam długie i gęste włosy) oraz przepiękny kolor. Za to daję 2,5 gwiazdki. Farbowanie włosów co 2-3 tygodnie byłoby nieporozumieniem, szukam więc dalej, choć z obawą, że farbą drogeryjną ciężko będzie uzyskać taki odcień.

Plusy: cena, wydajność, odcień

Minusy: bardzo szybko się wypłukuje, nietrwała, trochę przesusza włosy

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749102].usefull || 0 }}% pomocna.