Emotion EDT

Emotion EDT

Kuszący i uwodzicielski zapach o kwiatowych akordach tworzy uwodzicielską kompozycję.Nuty głowy: bergamota, pomarańcza brazylijska Nuty serca: fiołek, kwiat neroli, kwiat głogu Nuty podstawy: wanilia, nasiona Tonka, piżmo

Cena: ok. 15zł / 50ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień

stanowczo nie dla mnie

Ojejku...
Do dziś jak przypomnę sobie ten zapach to mnie mdli :/
Sama NIGDY bym go nie kupiła, niestety dawno temu dostałam w prezencie, zielony...
Zapach ciężki, bardzo słodki, drażniący, "lepki".
Jedynym plusem produktu jako takiego jest jego trwałość, trzymał bardzo długo (mój wrażliwy nos wyczuwał go całymi dniami).
Dla sympatyków słodkich zapaszków.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań: oddałam mamie

nie polecam!

Wspomnienie młodości - używałam ich gdy było cienko z kasą w latach nastoletnich.
Mój wybór padł na Emotion White, ponieważ swoją nutą zapachową przypominały znany zapach Coty.
Na plus - długo się trzymały na skórze.
Niestety zapach płaski, nie rozwija się, jednostajny.

Ostatnio kupiłam w ramach przypomnienie ale zapach już nie ten, a po kilku dniach stania na półce woda zrobiła się ciemno-żółta, zapach wyraźnie kwaśny.

Nic, skończył w koszy.

Jaka cena taka jakość....

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3 szt.

bardzo ciekawy zapach

kupno tego zapachu to był strzał w dziesiątkę!
Kupiłam za około 18 zł.
Bardzo lubię takie zapachy, miałam kiedyś bardzo podobny o nazwie INTIMACY, ale chyba go już nie produkują.
Podoba mi się ten produkt, bo pachnie tak... hm intymnie! ;) to znaczy tak kobieco, fantastycznie.

Minus taki że dość krótko się utrzymuje, po około 2 godzinach nie czuć już nic.
Ale i tak polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno 50 ml.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

ok

Kupiłam go ,bo spodobał mi sie na koleżance.Na mnie też pachnie fajnie i na włoskach długo się trzyma.Zielony jest the best-ale jak tu ktoś napisał -wcale nie pachnie cytrusami,jest bardziej słodki intensywny.

Używam tego produktu od:pół roku

Wow! Olbrzymie zaskoczenie!

Dostałam je w prezencie od młodszej siostrzyczki. Przeszły mnie ciarki... PODRÓBA!!! Postanowiłam jednak się przełamać i ich użyć, żeby nie robić młodej przykrości. I tu doznałam szoku. Na mnie czuć po prostu fiołki - czysty, wiosenny zapach! Czułam się w nich świetnie, choć na ogół używam droższych, markowych perfum. Mój chłopak też był nimi zachwycony. Nie wiem czy jeszcze je kupię, bo wciąż szukam tych idealnych perfum, ale te są przemilutkie. I nadspodziewanie trwałe...

Używam tego produktu od:w tamtym roku

ładny zapach

mnie się ten zapach bardzo podoba. Kiedyś sobie kupie oryginał, ale narazie zadawalam się fajną kopią :) Zapach dość długo się trzyma ( nawet wieczorem czułam go na swoich włosach a psikałam się wcześnie rano ) opakowanie może być, smukła buteleczka mieści ię bez problemów w malutkiej torebce. Napewno kiedyś jeszcze kupie, lubie często zmieniać zapachy.
Dziś nawet kolega w szkole powiedział, że coś mu tu ładnie pachnie :) i zna ten zapach. Wow.

nie mój

W sumie taki świeży, cytruskowo-zielony zapach, jednak ja za takimi nie przepadam. MOgę go znieść na innych ewentualnie bo nie razi i nie dusi :)
polecam osobom lubiącym takie zapaszki :D