Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

7% jesień/zima 93% wiosna/lato

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z perfumy Avon Luck Limitless ! Flakon jest fenomenalny. Ma piękny kształt, uroczą kokardkę, przejrzyste opakowanie i idealnie zdobi moją toaletkę. Zapach jest bardzo słodki oraz intensywny. Może początkowo być trochę nachalny ale po paru minutach to uczucie mija i zapach jest słodki i konkretny… może aż za bardzo konkretny, ponieważ czasami, aż za mocno go czuję. Przeważają tutaj mocniejsze nuty i jednak brak tu nuty łagodzącej. Idealny do wiosennych dni i wieczorków. Będę używać go często choć nie jest numerem jeden na mojej top liście.

Kobiecość zamknięta we flakonie

Cudo! Kwiatowy zapach uno się z daleka i od razu wszyscy wiedzą, że to ja.
Trwały zapach, który wraz z upływem czasu traci oczywiście na intensywności, ale tym samym zyskuje na delikatności. Zdecydowanie polecam zakup perfum!

Nieodpowiednie dla osób, które mają nos wrażliwy na mocne zapachy. Kilka pierwszych użyć faktycznie drażniło nos. Oprócz tego: idealnie!

Słodki, ale z klasą

Początkowo bałam się, że będzie ZA słodki, jednak po pierwszym psiknięciu dało się wyczuć , że jest on stonowany, nie przesłodzony i przede wszystkim podkreślający kobiecość. Oprócz tego przepiękny flakon, który sam w sobie przedstawia klasę.
Zapach słodki, ale nie jest mdły, myślę, że zarówno na większe wyjścia jak i na codzień będzie świetny.
Także nada się jako prezent - w moim domu trafił zarówno w moje, jak i w gusta mojej mamy i siostry.
Zdecydowanie wart uwagi.
Cena przyzwoita jak na flakon o takiej pojemności i (ekstra!) wyglądzie!
Zapach słodki ale także odświeżający, idealny na na nadchodzące lato

Świetny zapach ♡

Cudowny, kobiecy zapach, który będzie idealny na każdą okazję, jest dość słodki lecz nie duszący czyli taki jak lubię ;) Piękny, elegancki flakon w którym zamknięty jest cudowny zapach luksusowych perfum które dodają mi pewności siebie i elegancji ♡♡♡ Luck Limitless są cudowne i godne polecenia ♡♡♡

Miłe zaskoczenie !

Zapach naprawdę mi się podoba! Jest przyjemny, wyrazisty. Ciężko mi go opisać, ale zdecydowanie jest w moim guście. Nie lubię zapachów duszących, mocno intensywnych, kwiatowych, na szczęście ten taki nie jest. Nie używam go długo, ale mogę zdecydowanie polecić właśnie te perfumy. Są w miarę wydajne, flakon jest ładny, prosty, zapach długo się utrzymuję. Daje mocną 4. ;)

Niezły

Zapach zdecydowanie letni, na dzień. Ciepłą wiosną czy jesienią tez będzie ok, ale na pewno nie na jesienną szarugę ani zimę. Moim zdaniem świetnie się sprawdzi latem do pracy, na popołudniowe spotkanie czy jakąś inną okazję w ciągu dnia. Nie użyłabym go na wieczór, na duże wyjście ani na romantyczną kolację czy na oficjalne przyjęcie. Bardziej pasuje mi do eleganckiej, ale skromnej sukienki, marynarki, biurowej bluzki. Myślę, że sprawdzi się też na deptak w kurorcie, sopockie molo, do muzeum, letni koncert pod chmurką itp. Nie widzę go w towarzystwie tenisówek i plecaka, ale strojna sukienka i biżuteria ze zdjęcia reklamowego też mi do niego nie pasuje. Jest elegancki, ale jest to stonowana, oficjalna elegancja dla zadowolonej z życia kobiety. Dodaje pewności siebie, ma klasę, nie jest natarczywy i męczący dla otoczenia co (zwłaszcza latem) jest zaletą. Zapach utrzymuje się kilka godzin, ale jest raczej bliskoskórny. Butelka ładna, szkoda, że nie do końca dopracowano korek . Na półce wygląda ciekawie, ale nieco drażni przy używaniu. Zapach nie jest typowym letnim świeżakiem jakich wiele. Jest kobiecy, lekko słodkawy choć nie jest to landrynkowy ulepek, wyczuwam też ślad czegoś cierpkiego. Pojawia się zapach kwiatów, jakichś aldehydów (a może to ten diamentowy bursztyn?), rozgrzanego słońcem ogrodu, owoców. Ten bursztynowy diament to nie jakaś wyrazista, duża biżuteria tylko dyskretny pierścionek, może kolczyki, może bransoletka, ale nie razem i bardzo stonowane.
Zapach mi się podoba, trafi na moja półkę, ale będę go używać zamiennie z innymi zapachami. Nie zrezygnuję na jego rzecz z moich ulubieńców. Oceniam go na 4.

Zapach Avon Luck Limitless bardzo przypadł mi do gustu . Jest taki świeży , orzeźwiający . Zapach ten dodaje mi pewności siebie ponieważ długo utrzymuje się na skórze . Do tego flakon jest jak najbardziej luksusowy . Nadaje się na każdą okazję .

Używa produktu od: próbka

Mieszane uczucia...

Mam mieszane odczucia co do tego zapachu. Dostałam go do testowania i co przykuło moją uwagę to ładny flakonik. Jest elegancki i super prezentuje się na półce wśród innych perfum. Jeśli chodzi o sam zapach... jak dla mnie dosyć ciężki, na pewno nie nadaje się na lato. Nie wiem czy tylko u mnie tak było, ale po psiknięciu długo odczuwałam woń alkoholu, co dosyć przeszkadzało w cieszeniu się z kosmetyku. Trwałość niestety słaba, po wyjściu na dwór i kilku pokonanych krokach już nie było go praktycznie czuć. Potwierdzam, faktycznie nadaje się na duże wyjścia, ale ogólnie jest to zapach ciężki i nie każdej osobie przypadnie do gustu.

Elegancki i delikatny

Wąchałam już poprzednie lucky, podobały mi się, ale czegoś im brakowało. Gdy dostałam ten.. PETARDA! Kobiecy zapach, delikatny, nie kręci w nosie. Zdecydowanie mój ulubieniec na tą porę roku!

Ekskluzywny zapach

Perfum bardzo luksusowy o pięknym i długotrwałym zapachu :) Zapach jest bardzo słodki,intensywny, świeży, namiętny i bardzo kobiecy :) Flakonik jest bardzo ładny i elegancki :) Idealny na każdą okazję czy to dzień czy wieczorne wyjście :) :) POLECAM wystarczy mała ilość perfumu aby ładnie i długo pachnieć :)

Obłędny zapach !!

Na początku muszę stwierdzić, że zapach jest zniewalający :) Zachwycił mnie od pierwszego uzycia :)
Połączenie z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru jest trafionym w 10 :) Podoba mi się to, że zapach jest intensywny i długo utrzymujący sie .
Zauroczył mnie flakonik perfum- kryształowa buteleczka ze złotą kokardką- megaaaa elegancki i stylowy :)

Zapach jak dla Księżniczki.

Woda perfumowana ma bardzo słodki i bardzo kobiecy zapach. Pierwsze wrażenie? Wow! Zapach jest cudowny. Dziewczęcy, słodki, zalotny i idealnie nadaje się by sięgnąć po niego wiosenno-letnią porą. Perfumy zapakowane są w niewielki kartonik. Ale dopiero, gdy się go otwiera, naszym oczom ukazuje się cudowny i niezwykle elegancki flakon. Moja srocza natura aż zaklaskała z zachwytu, bowiem flakon jest przepiękny. Wyglądem przypomina mi kryształową buteleczką taką jak dla księżniczki (serio tak mi się kojarzy, co poradzę?). I ma przy dozowniku uroczą kokardkę. Jest mega dziewczęcy i fantastycznie prezentuje się na damskiej toaletce. Jeśli miałabym wymyślić opakowanie perfum dla księżniczki z bajki to Avon Luck Limitless od razu pojawiłby mi się przed oczami. Wróćmy jeszcze na chwilę do zapachu... Myślę, że fanki bardzo słodkich zapachów będą oczarowane. Perfumy pachną długo zarówno na ciele jak i na ubraniu, a zapach ma w sobie coś uwodzicielskiego i pociągającego. Gdy przechodziłam koło męża( a wcześniej pierwszy raz użyłam perfum), to ten aż uniósł głowę i powiedział, że bardzo ładnie pachnę. Skoro tak, to psikam się nimi namiętnie codziennie by podobać się mężowi:):):)

Piękny zapach

LUCK LIMITLESS bardzo przypadły mi do gustu.Zapach jest intensywny i długotrwały.Nie da się go nie poczuć :) Zauważyłam,że pod wpływem ciepła zapach staje się jeszcze bardziej intensywny.A oprócz tego zauroczył mnie flakonik perfum.Rewelacja i polecam.