Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z perfumy Avon Luck Limitless ! Flakon jest fenomenalny. Ma piękny kształt, uroczą kokardkę, przejrzyste opakowanie i idealnie zdobi moją toaletkę. Zapach jest bardzo słodki oraz intensywny. Może początkowo być trochę nachalny ale po paru minutach to uczucie mija i zapach jest słodki i konkretny… może aż za bardzo konkretny, ponieważ czasami, aż za mocno go czuję. Przeważają tutaj mocniejsze nuty i jednak brak tu nuty łagodzącej. Idealny do wiosennych dni i wieczorków. Będę używać go często choć nie jest numerem jeden na mojej top liście.

Kobiece

Piękne perfumy zamknięte w ślicznym flakoniku.
Dostałam je na prezent od koleżanki i jestem nimi zachwycona od pierwszego ''psiknięcia'' Ładnie się prezentują w tej eleganckiej buteleczce.
Zapach jest oryginalny, mocny, kobiecy. Jest stanowczy.
Idealnie sprawdza się na wieczorne wyjścia z ukochanym.
Zapach czuć na ubraniach parę godzin, jestem z tego powodu zadowolona . Polecam każdej zdecydowanej, stanowczej kobiecie.

PIĘKNY KOBIECY ZAPACH

Perfumy o bardzo ciekawej nucie zapachowej, są lekki i świeże a zarazem przedostaje się lekka nuta wanilii. Są to perfumy dla kobiet z klasą ponieważ z taka kobietą one mi się kojarzą. Piękne opakowanie dzięki czemu dobrze się prezentują. Ich trwałość jest również na bardzo wysokim poziomie jedne z ładniejszych perfum z marki AVON.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Zakochana po uszy w zapachu "luck" postanowiłam sprawdzić również wersję limitless.. I niestety się zawiodłam. Ta wersja wydaje się nijaka przy poprzedniej, całkowicie inna :( Bardziej kwiatowa, mdła, zalatuje praniem, bardzo nie trwała. Totalnie nie dla mnie.

Niestety próbka sprawdziła mi się lepiej

Kupiłam perfumy od swojej konsultantki AVON, po użyciu próbki. Niestety pełnowartościowy produkt ma na mojej skórze bardzo duszący zapach, co skutecznie zniechęca mnie do używania. :(

Piękny

Perfumy zamówiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Skusiłam się na nie w ciemno i nie żałuję. Jest to piękny, świeży, letni zapach. Moim zdaniem najbardziej pasuje na ciepłe dni. Sam zapach jest moim zdaniem cytrusowo słodki. Chociaż sama jestem zwolenniczką cięższych i słodkich zapachów to ten naprawdę mnie zachwycił. Kojarzy mi się z ciepłem i słońcem i właśnie w takie dni najchętniej go używałam. Moim zdaniem na zimę jest zbyt świeży.
Trwałość jest bardzo dobra. Najbardziej czuć je na ubraniach nawet na następny dzień. Przez kilka godzin czuje ten zapach wokół siebie a po kilkunastu godzinach jest nadal wyczuwalny na skórze.
Można go dostać w dobrej cenie w internecie , ja zapłaciłam niecałe 30 zł. Polecam go każdemu, kto lubi świeżo słodkie zapachy, bo taki właśnie jest Avon Luck Limitless.

Dobry

Kupiłam go zaraz po tym jak pojawił się w katalogu. Urzeka zapachem i wyglądem, buteleczka pięknie się prezentuje. Zapach jest inny niż wszystkie moje dotychczasowe. Jedyny problem jaki z nim mam to trwałość, mam wrażenie że po 2-3 godz po zapachu nie ma ani śladu. Nadrabia za to pojemnością , wyglądem i oczywiście pięknym zapachem ale nie wiem czy skuszę się na niego ponownie gdyż cenię sobie trwałość perfum a tego tu ewidentnie brak.

trafiony prezent

Dostałam od swojego mężczyzny i jestem więcej niż zadowolona ;) wspaniały zapach warto się do niego jakoś wystroić, starcza na bardzo długo ;) Wspaniały design flakoniku

Słodko rześki zapach owiany tajemnicą i uwodzeniam

Uwielbiam ten zapach, który zakupiłam w ciemno. Z jednej strony ciepłe, tajemnicze nuty, z drugiej owocowe i przepływająca między nimi słodycz- oj lubię takie rozkwitania zapachu. To zapach radosny, ale też tajemniczy i mający w sobie coś. Duży plus za ładną buteleczkę ze szkła. Perfumy trwałe i bardzo wydajne. Jedno psiknięcie i wystarczy :). Polecam , jest piękny.

Avon Luck Limitless

Perfumy urzekają i aromatem i wyglądem

Piękna grawerowana buteleczka zwieńczona złotą kokardką stanie się ozdobą każdej toaletki.

Zapach świeży a jednocześnie z ogonem... Wyjątkowe połączenie nut ciepłego bursztynu i słodkiej wanilii ze świeżością pomelo i delikatnością złotej orchidei.

Bardzo przyzwoicie trwałe.

Używa produktu od: próbka

AVON Luck Limitless

Zaczne może od wyglądu flakonu, który mnie urzekł sliczna szklaną buteleczką z kokardką- złota. Idealny pomysł na prezent. Zapach jest świerzy i delikatny ale z pazurem bardzo czuć melona. Jest wyrazisty idealny na wieczorny spacer latem. Zdecydowanie wyróżniajacy się zapach z tłumu. Natomiast jest nie trwały a cena za wysoka.

Avon Luck Limitless- Błękitny powiew świeżości

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to przepiękny flakonik ze złotą kokardką. Zgrabny, dobrze utrzymuje się w dłoni.
Zapach jest piękny, pomimo intensywności jest bardzo świeży.
Niestety, jedynym mankamenten tego produktu jest jego trwałość. W porównaniu do innych kosmetyków tej firmy, ten perfum zdecydowanie odbiega od nich standardem trwałości. Niemniej jednak, jest wart swojej ceny.

Avon Luck Limitless- Błękitny powiew świeżości

Zapach jest piękny, pomimo intensywności jest bardzo świeży.