Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

9% jesień/zima 91% wiosna/lato

Słodko rześki zapach owiany tajemnicą i uwodzeniam

Uwielbiam ten zapach, który zakupiłam w ciemno. Z jednej strony ciepłe, tajemnicze nuty, z drugiej owocowe i przepływająca między nimi słodycz- oj lubię takie rozkwitania zapachu. To zapach radosny, ale też tajemniczy i mający w sobie coś. Duży plus za ładną buteleczkę ze szkła. Perfumy trwałe i bardzo wydajne. Jedno psiknięcie i wystarczy :). Polecam , jest piękny.

Avon Luck Limitless

Perfumy urzekają i aromatem i wyglądem

Piękna grawerowana buteleczka zwieńczona złotą kokardką stanie się ozdobą każdej toaletki.

Zapach świeży a jednocześnie z ogonem... Wyjątkowe połączenie nut ciepłego bursztynu i słodkiej wanilii ze świeżością pomelo i delikatnością złotej orchidei.

Bardzo przyzwoicie trwałe.

Używa produktu od: próbka

AVON Luck Limitless

Zaczne może od wyglądu flakonu, który mnie urzekł sliczna szklaną buteleczką z kokardką- złota. Idealny pomysł na prezent. Zapach jest świerzy i delikatny ale z pazurem bardzo czuć melona. Jest wyrazisty idealny na wieczorny spacer latem. Zdecydowanie wyróżniajacy się zapach z tłumu. Natomiast jest nie trwały a cena za wysoka.

Avon Luck Limitless- Błękitny powiew świeżości

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to przepiękny flakonik ze złotą kokardką. Zgrabny, dobrze utrzymuje się w dłoni.
Zapach jest piękny, pomimo intensywności jest bardzo świeży.
Niestety, jedynym mankamenten tego produktu jest jego trwałość. W porównaniu do innych kosmetyków tej firmy, ten perfum zdecydowanie odbiega od nich standardem trwałości. Niemniej jednak, jest wart swojej ceny.

Avon Luck Limitless- Błękitny powiew świeżości

Zapach jest piękny, pomimo intensywności jest bardzo świeży.

Cudowny!

Najpierw zakochałam się w opakowaniu. Później w zapachu :D
Plusy:
- Piękny, uniwersalny zapach - podoba się mi i większości moich koleżanek
- Cudowne opakowanie - wygląda na znacznie droższy niż jest :)
- Trwały
Wad nie widzę, no może dość wysoka cena jak na AVON, ale można upolować go na promocji :)

Czasem kocham, a czasem nienawidzę!

Lazurowe wybrzeże zamknięte w szklanym flakoniku ze złotą kokardą.
Perfumy, są świeże, słodkie, ale dość mocne. Zapach kojarzy mi się z elegancką kobietą biznesu. Mam wszystkie perfumy z kolekcji Luck i szczerze, to ten najmniej przypadł mi do gustu. Jest ładny, ale nie tak bardzo jak koleżanki z serii ;)

Jestem pozytywnie zaskoczona

Zapach naprawdę przypadł mi do gustu. Jest w nim jakaś wyjątkowa nuta, którą mogę wąchać bez końca. Nie wyczuwa się tu znanych i charakterystycznych zapachów a jednak całość tworzy idealną mieszankę. Uważam, że sprawdzi się zarówno na dzień jak i na wieczór. Zapach jest słodki i intensywny, jednak nie jest męczący i drażniący. Jestem bardzo zaskoczona trwałością, gdyż u mnie utrzymuje się naprawdę długo i czuję go po całym dniu . Dodatkowo perfumy są w uroczym opakowaniu.To wszystko sprawia, że używam ich z przyjemnością i na ten moment są moim letnim ulubieńcem.

Bardzo mi się podobają

Perfumy są bardzo w moim typie. Od razu mi się spodobały. Zapach nie jest zbyt słodki ani nachalny, jest elegancki, kobiecy nadaje się na każdą okazję. Zapach jest bardzo trwały i czuć go długi czas. Opakowanie bardzo ładne i wygodne w użyciu.

idelne

Avon, Luck Limitless EDP sa owocowe. Odrazu kiedy dostałam je do przetestowania , zapach był cudowny. Są niezwykle trwałe bardzo długo sie utrzymuja. Sprawdzałam ich cene katalogowa nie jest zła , tym bardziej że opakowanie jest bardzo wydajne .

Ciekawy zapach

Bardzo mi się podoba ten zapach, od razu jak powąchałam go w katalogu to wiedziałam, że muszę go mieć. Idealny jak dla mnie na dzień, chociaż wieczorami też się nim będę psikać. Buteleczka piękna, elegancka, aż miło ją postawić na półce. Trwałość nie jest idealna, ale nie jest to aż taki wielki problem. Zawsze można się psiknąć znowu. Ogólnie mocno polecam.

Przepiękny zapach

Opakowanie Luck Limitless od razu pokochałam. Taka miłość od pierwszego wyjęcia z pudełka. Urocza złota kokardka w połączeniu z błękitnym płynem, kojarzy mi się ze złotym piaskiem i przejrzystą, błękitną wodą. Idealne, letnie opakowanie.
Do psiknięcia perfumem możemy zdjąć tylko górną część lub całą kokardkę. Jest tu pełna dowolność i niech każdy robi tak jak mu bardziej odpowiada. Ja najczęściej nie zdejmowałam całej kokardki, bo tak było mi wygodniej, a wtedy perfum i tak dobrze się wydobywa :)

Zapach jest słodki i dość mocny. Nie polubią się z nim zwolennicy lekkich zapachów. Jest to typowy kobiecy, intensywny zapach, który zachwyca swoimi nutami. Ja jestem zwolenniczką lekkich woni z nutką słodyczy, ale czasem robię sobie odskocznię do czegoś mocniejszego. Tutaj słodycz jest bardzo wyrazista, podczas wąchania to ona wyłania się na pierwszy plan, ale nie jest to słodycz 'pustej blondyneczki', czyli sam cukier polany lukrem i czekoladą, ale bardziej taka słodka ostrość, z kobiecym pazurem.
Gdy odurzasz się tym zapachem wyobrażasz sobie pewną siebie kobietę, która dąży do osiągnięcia sukcesu. Drogie Panie, czas uzupełnić kolekcję zapachów! :D

Bardzo polubiłam się z tych zapachem, jednak to, co piękne często ma swoje wady. Jego minusem jest to, że niestety szybko znika. Po około 2-3h był on już u mnie prawie niewyczuwalny. Trochę mnie to smuci, bo gdyby nie to, mógłby być moim numerem 1. O dziwo, gdy wracam po południu/wieczorem do domu to dalej go tam czuć, mimo że pryskałam się nim rano. To akurat było dość zabawne, że na skórze i ubraniach nie trzyma się za długo, ale za to w pomieszczeniach czuć go godzinami :D U osób, które bardziej stawiają na jakość samego zapachu, a nie na jego trwałość sprawdzi się idealnie.