Cztery Pory Roku, Krem do rąk w piance

Cztery Pory Roku, Krem do rąk w piance

Krem do rąk Cztery Pory Roku dzięki inowacyjnej formule bardzo dobrze się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, nie pozostawiając na dłoniach tłustej warstwy.

Odpowiednio dobrana kompozycja składników aktywnych, pielęgnuje i chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Aloe Vera - głęboko nawilża, koi i łagodzi podrażnienia.
Olej Kokosowy - regeneruje i uelastycznia naskórek.
Naturalna Betaina i Gliceryna - wygładzają i redukują szorstkość skóry.
Puszysta i miękka pianka do rąk urzeka delikatnym, owocowym zapachem, a poręczne opakowanie z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce.

Fajna ta pianka

Niestety zapachu kosmetyku nie do końca dało się poznać w sklepie. Jednak myślałam że zapach będzie bardziej zbliżony do aloesu lub wody kokosowej. Jednak po pierwszym użyciu dopiero na samym końcu możemy wyczuć nutę aloesu. Kiedy po raz pierwszy zaaplikowałam go na dłonie wyczułam zapach brzoskwini bądź nektarynki w ogóle nie skojarzyłam tego z aloesem albo wodą kokosową. Jednak potem zapach aloesu i wody kokosowej przeplatają się. jednak zapach jest bardzo słodki a zarazem ożywczy. Konsystencja to pianka. Wystarczy wstrząsnąć i zapikować. Z pojemnika wydobywa się pianka którą wsmarowujemy w dłonie. Krem się nie lepi szybki wsiąka dłonie są w miarę fajnie nawilżone. Jednak nie jest to jakieś mega nawilżenie. Mam też wrażenie że krem pozostawia na dłoniach jakąś warstwę lecz nie jest ona ani lepka ani tłusta.