Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Cena już od 12,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych. Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

ochronne

• Aroma,
  • Titanium Dioxide

Napisanych recenzji: 9

Polecił mi ją stomatolog

Wiele lat temu mój stomatolog (wtedy jeszcze dziecięcy) polecił tę pastę. Używam jej od tamtej pory i (przysięgam) nie miałam żadnego ubytku przez całe moje życie. Niektórym ta pasta nie smakuje, bo nie pozostawia efektu "wyżarcia" paszczy, ale to jej duży plus. Ma normalny smak i zapach. Jest dosyć wydajna. Wolałabym tylko, żeby opakowanie było praktyczniejsze, typu "klik", a nie odkręcane, nie lubię tego, szczególnie rano, kiedy się spieszę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222123].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

pomocny

Elmex stosuje na zmianę z pastą wybielającą, która nie pozostawia dziąseł w najlepszym stanie.
+ koi podrażnione dziąsła
+ jest wydajna

- ma dosyć ostry smak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145206].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Nie zaszkodziła.

Mam wrażliwe dziąsła i niestety bardzo kapryśne w sprawie past. Ta jest dobrze tolerowana, ale nie zauważyłam, aby miała na dziąsła jakiś super zbawienny wpływ. Najważniejsze że nie pogorszyła ich stanu. Niby czyści dobrze, ma całkiem znośny smak, ale z tym uczuciem świeżości... jestem jakaś dziwna, bo dłuższą świeżość czuję po użyciu nici, niż po samym myciu tą pastą. Ale to mobilizuje mnie do użycia płynu do płukania i wtedy wszystko super. Stosuję, bo to ulubiona pasta mojego lubego, nie zaszkodziła, to nie protestuję, ale wolę inne. Jest też wydajna, ale czy warta swojej ceny?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144921].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 16

"Pomarańczowe cudeńko"

Zaczełam moją przygode z ta pastą z polecenia wręcz nakazu stomatologa.
W moim odczuciu jest to bardzo dobra pasta warta swojej ceny, uwielbiam jej smak ;p
wielki plus za brak nadmiernego pienienia się, którego wprost nie cierpię w pastach
to, że słabo pieni się nie oznacza, że źle czyści zęby
używam ją naprzemian z pasta Opalescence - efekt jest taki, że mam dokładnie wyczyszczone zębiska.
bardzo wydajna, stosuje ją razem z płynem do płukania Elmex (pomarańczowym)
Ubytków póki co nie mam, więc może rzeczywiście w duecie z płynem coś tam działa ,p

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: 8-9

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061196].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 578

Napisanych recenzji: 1493

Od lat ta sama i jest dobrze

Daję temu produktowi cztery gwiazdki dlatego, że w ogóle się pieni i nigdy nie wiem, czy nałożyłam wystarczającą ilość pasty na szczoteczkę, poza tym myślę, że spełnia swoje zadanie, mój dentysta przy wizytach kontrolnych jest zadowolony, a to on kazał mi używać tej pasty wiele lat temu, może nawet kilkanaście. Oddech w porządku, nie podrażnia, czyści zęby dokładnie. Mimo wysokiej ceny polecam, bo zapewne ma wiele "ukrytych" zalet.
Plusy
- delikatny
- wytrzymałość
- łatwość użycia
- efektywność
- dobrze smakuje
- dokładnie czyści
- ładny zapach
- odświeżający
Minusy
- cena

1 opakowanie wystarcza mi na miesiąc-3 (i nie mam pojęcia skąd taka rozbieżność)

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042294].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Cudo

Tą pastę poleciła mi dentystka, więc nie byłam pozytywnie nastawiona jednak miło mnie zaskoczyła.

Wydajna oraz ładnie pachnie. Na pewno warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040280].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 229

Może jest przeciwpróchnicza ale ma swoje wady

To było moje kolejne podejście do tej pasty. Znam osoby, które używają jej od X lat zawsze nie zmieniając na inną. Wychwalana pod niebiosa więc i ja się ponownie skusiłam, bo nie pamiętałam dlaczego jej nie lubię.
Otóż...nie wiem, czego nie ma ta pasta w porównaniu z innymi sklepowymi, ale powoduje ona u nas po kilku godzinach od mycia nieprzyjemny zapach z ust.
Obydwoje z mężem zauważyliśmy to w tym samym momencie, że coś jest nie tak....
Rano kapeć na maxa...przez pierwszy tydzień dwa nie łączyliśmy tego z pastą, dieta nam się nie zmieniła, nie pijemy alkoholu, nie palimy fajek....Coś nam nie podchodzi... :/
Wracamy do tańszych sklepowych.

Używam tego produktu od: od m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

lekarstwo na próchnicę

Jesteśmy jej wszyscy w domu wierni od mniej więcej 10 lat. I od tej pory moje problemy z zębami praktycznie zniknęły.
Chodzę systematycznie na przeglądy i zazwyczaj kończy się to zdejmowaniem kamienia. Raz na jakiś czas wymieni mi jakieś stare wypełnienie a kiedyś miałam naprawdę bardzo duże problemy.

Pewnie część sukcesu należy nie tylko do pasty, ale też do nieco innej, bardziej świadomej diety, ale efekt jest.

Elmex + nić dentystyczna + płyn do płukania = brak jakichkolwiek nowych ubytków.

Ilość zużytych opakowań: tego nie zliczy nikt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Lepszej nie ma

Najlepsza pasta wg mnie jaką mamy na polskim rynku. Od kąd ją stosuje wizyty u dentysty stały się rzadsze, ona naprawdę chroni przed próchnicą. Ma lekki miętowy smak, słabo się pieni ale to nie jest jakiś wielki minus, do tego nie zdziera nam szkliwa, minusów nie dostrzegam.

Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012120].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 88

Napisanych recenzji: 538

no nie do końca

Pasty tej używam dość często, bo to ulubiona pasta mojego Męża. Ja mam jednak w stosunku do niej mieszane uczucia.

+delikatny, miętowy smak
+jak na tak małą pojemność jest wydajna
+dostępność

-uczucia odświeżenia jest tylko chwilowe
-nie pomogła przy nadwrażliwości zębów
-rzadka konsystencja
-cena

Mimo wszystko będę tą pastę kupować dalej, dla męża, jednak dla siebie poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 miesięcznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001788].usefull || 0 }}% pomocna.