Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych. Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Zawsze do niej wracam

Zawsze po wybielaniu zębów wracam do tej pasty żeby wspomóc regenerację szkliwa na zębach. Pasta jest specyficznym produktem, nie każdy ją polubi. Po pierwsze bardzo słabo się pieni, praktycznie wcale i ma inny niż większość past na rynku smak, lekko gorzki, nie jest to intensywny mentolowy orzeźwiający smak jak przy innych pastach. Moim zdaniem zapach z gabinetu dentystycznego smak w ustach też jak po wyjściu od dentysty. Pastę kupuję ze względu na aminofluorek i działanie reminalizujące. Jestem z niej zadowolona i uważam że jest skuteczna. Mój narzeczony używa tej pasty i twierdzi, że powstrzymuje ona krwawienie dziąseł, mi nigdy dziąsła nie krwawią więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć w tej kwestii. Pasta pomaga przy zniszczonych wybielaniem zębach wystarczy miesiąc po wybielaniu 2x dziennie i jest poprawa.

Bardzo fajna

Polecam tą paste osoba ktore borykaja sie z problemami krwawiacych i nadwrazliwych dziasel. Pasta ma zbita konsystencje, nie pieni się mocno i ma specyficzny ale przyjemny zapach oraz smak. Dziala bardzo dobrze, dziasla przestaly mnie bolec i minela mi nadwrazliwosc na zimne i gorace napoje, zwlaszcza po wybielaniu zebow

Próchnica idzie precz!

Pastę używam od lat na zmianę z innymi.
Jest delikatna nie pali czy nie szczypie w jamie ustnej.
Nie pieni się ,i nie powoduje podrażnień. Zęby po umyciu są gładkie
i bez osadu. Pomaga w usunięciu nadwrażliwości zębów ,
poprawia kondycje dziąseł. Usuwa osad z kawy czy herbaty ,
ale nie wybiela zębów.
Bardzo wydajna ,w porównaniu do innych past.

inne zastosowanie

Noszę od 3 lat aparat, dlatego wybrałam tą pastę.
+ zapobiega próchnicy
+ łatwo dostępny
+ super działa na pryszcze
-/+ nie mogę przyzwyczaić się do smaku pastu
- nie pieni się co dla mnie jest na minus

Świetna

Pasta super. Miałam problem z próchnicą i zakupiłam własnej ta pastę. Po dłuższym jej stosowaniu zauważyłam że próchnicą powoli znika a moje zęby są mocniejsze i odporne na zimnie i gorące napoje czy potrawy bez uczucia bólu . Pasta dość wydajna opakowanie fajne

Bestseller

Najlepsza pasta do codziennego użytkowania jaką miałam . Delikatny smak mięty to co najbardziej uwielbiam w tej paście . Ponadto wzmacnia szkliwo i chroni przed próchnica .

Uwielbiam!

Uwielbiam tą pastę do zębów, używam ją już długo i nadal jestem nią zachwycona. Polecam wszystkim, choć słyszałam różne opinie, że niektórym zapach nie odpowiada czy też smak. Mnie w zupełności odpowiada, odświeża oddech, fajnie się pieni i dobrze myje zęby i jest wydajna. :)

Dobra

Jak dla mnie jest to pasta do codziennej pielęgnacji zębów,która nie tylko je wzmacnia ale też dobrze oczyszcza.Po jej użyciu mam wrażenie,że moje zęby są idealnie czyste i gładkie gdy dotknę je językiem.Szkoda,że nie wybiela zębów.Uważam,że nie różni się niczym od innych past w podobnej cenie.

Świetna

Pasty Elmex to jedyne pasty, które chronią moje zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym. Pasta w tej wersji profilaktycznej ma delikatny smak i zapach. Dokładnie czyści zęby i chroni przed szkodliwymi czynnikami. Osobiście uwielbiam tę pastę i używam jej systematycznie, jednak wiem, że wielu osobom nie podpasuje ze względu na subtelne odświeżenie. Jeśli ktoś lubi mocno mentolowe pasty, to ta się nie sprawdzi.

Idealny przy wybielaniu zębów

Przy wybielaniu, zeby są straszliwie nadwrażliwe, nie byłam w stanie nawet wypić letniej herbaty ALE kupiłam tę pastę!
Nie wierzyłam że to możliwe, ale wybielając zeby można pić ciepłe napoje!!!
Od teraz to mój niezbędnik, za każdym razem działa tak samo dobrze!

Może być

Pasty Elmex używam od dawna. Zauważyłam jednak, że niestety nie mogę stosować więcej niż 2 opakowań pod rząd. Po 2 tubkach pasty, pojawia się u mnie nadwrażliwość dziąseł, która znika podczas stosowania kolejnej pasty.

Nie zauważyłam dużego wybielenia zębów, ale doskonale je czyści. Usuwa cały osad.

Pasta pieni się dużo mniej, niż inne pasty do zębów. Nie przeszkadza to jednak w myciu, a jedno, małe wyciśnięcie pasty, wystarcza do umycia całych zębów. Mimo wszystko, pasta jest wydajna, a opakowanie jest bardzo wygodne.

Znam lepszą

Jezeli nie ma sie problemow typu odsloniete szyjki zebowe i nadwrazliwosci to ta pasta jest ok, ale na powyzszy problem jest za slaba. Czysci domywa zeby, nadaje uczucie swiezosci. Taka pasta profilaktyczna.