Eyeshadow (Cień do powiek)

Eyeshadow (Cień do powiek)

Drobnoziarniste cienie. Mogą być używane na sucho i na mokro. 39 odcieni. Zawierają aloes, jajobę, witaminę E.
Wkłady po dwie sztuki umieszcza się w etui z lusterkiem.

Cena: ok 48 zł za dwa cienie w etui (można mieć jedno etui i wymieniać cienie) Pojedynczy cień: 13-15 zł / 0.04 oz.

bardzo dobre!

bardzo dobre cienie,maja taka trudna do opisania konsysytencje,ja mam 4 kolorki,ladnie sie rozprowadzaja,sa cudnie perlowe i miekkie.nie mam im nic do zarzucenia.sa trwale.komplet gwiazdek.lubie je

dobre

Cienie sa w sumie dobre. Nie osypuja sie i sa latwe do rozprowadzenia, maja kremowa konsystencje. Ladnie rozswietlaja oko i nadaja sie zarowno na dzien, jak i na wieczor. Niestety nie sa zbyt trwale, poniewaz maja skłonności do zanikania i na tym polega ich wada.
Uzywalam koloru niebieskiego i oberzyny.

Świetna jakość

Mam komplet dobrany własnoręcznie - biały+ oberżyna, obydwa perłowe. W porównianiu z cieniami z najwyższej półki, to te akurat cienie nie mają się absolutnie czego wstydzić. Doskonale trzymają się powieki, łatwo się rozprowadzają, są kremowe, nie osypują się. Za aplikatorki jednak duży minus :-(( są malutkie, mają fatalnie zwężające się końce i tysiące razy wypadały mi z rąk przy malowaniu. W tej kwestii nie do przebicia są aplikatorki Diora, idealnie spłaszczone i dwustronne, z końcówką szeroką i wąską.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

rewelacja

Jak dla mnie są to cienie doskonałe. Trzymają się na powiece od rana do późnego wieczora (dłużej nie próbowałam) właściwie w niezmienionym stanie. Nie osypują się, nie wałkują w załamaniach powiek, może minimalnie się ścierają. Piękne kolory, ładnie rozświetlają powiekę.