Formuła Norweska, Ochronny krem do twarzy z filtrem SPF 15 - niska ochrona

Formuła Norweska, Ochronny krem do twarzy z filtrem SPF 15 - niska ochrona

Jest to krem ochronny przeznaczony głównie na zimę. Uodparnia buzię na zimowe warunki atmosferyczne: zimny wiatr, zmiany temperatur zewnętrznej i wewnętrznej. Jest dość lekką emulsją, nawilża, skóra staje się gładka, miła w dotyku, nawilżona. Nie ściąga, błyszczy się średnio, ale szybko się wchłania.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

emulsja
na dzień
w tubce
Struktura
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 2

tak!

Pośpiesznie szukając jakiegokolwiek kremu na zime natrafiłam właśnie na niego. I bardzo dobrze, krem jest lekki ale pozostawia po sobie delikatną warstwę ochronną. Jedynie po nim nie czuję szczypania i pieczenia skóry w mroźne dni. Nie jest tłusty, szybko sie wchłania, sprawdza się też u osób, które mają cere tłustą.
Myślę, że jakość produktu adekwatna do ceny :)
Dla mnie niewielkim minusem jest mały filtr ochrony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841822].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Dobra ochrona na zimę.

-dobrze chroni przed zimnym wiatrem
-moje biedne naczynka są chronione
-ładnie pachnie
-szybko się wchłania
-nie jest tłusty
-używam pod makijaż i nic nie spływa
-produkt bardzo wydajny

-przeszkadzają mi te świecące drobinki, które ma w sobie(zdziwiona byłam tym efektem, nie wiem dlaczego taki jest)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nieskończone pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612781].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 25

świetny krem na zimę

nabyłam ten krem, jako ochronny na zimę, z filtrem, co jest dla mnie absolutnie niezbędne:)
i doskonle spełnił swoją rolę, skóra nawet w mrozy jest miekka i gąłdka, nie podrażniona...
Ma bardzo przyjemną konsystencję, pachnie specyficznie, ale szybko się przyzwyczaiłam, a nawet polubiłam ten aromat;)
jedyne co mi przeszkadza w tym kremiku to błyszczące drobinki, nie spodziewałam się ich, i też za bardzo za nimi nie przepadam
Poza tym jes wydajny:)

Używam tego produktu od: 1,5-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[289474].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 3

De best łan!

Jest suuuper! Na zimę używam tylko tego kremu :) Mimo że szybko się wchłania, gdy wyjdę na dwór, czuję na twarzy taką jakby "barierkę", która w ogóle nie przepuszcza zimna. A trzeba dodać, że cerę mam okropnie wrażliwą na wiatry i inne mrozy :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[85176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 100

Idealny na zime...

Mam cala serie Neutrogeny FN i wszystkie kosmetyki sa bardzo dobre. Krem jest idealny na zime - bardzo dobrze chroni przed mrozem, wiatrem i sloncem. Wyprobowalam go w gorach - sprawdzil sie znakomicie. Dobrze sie wchlania, mozna stosowac pod podklad, wygladza i nawilza. Ladnie pachnie. Na zime wprost idealny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[30091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 84

Napisanych recenzji: 375

Chroni :)))

Jest to jeden z moich ulubionych kremów do twarzy na zimę.Jak wszystkie kremy Neutrogeny z tej serii pozostawia warstwę ochronną na twarzy przez co nie ma się uczucią ściągnięcia skóry nawet po długim pobycie na mroznym powietrzu.Lubię go bo nawilża,szybko się wchłania,nie świeci mi sie po nim buzia.Mam cerę mieszana,wrażliwa z tendencja do pękających naczynek i najbardziej nie lubiłam w zimie tego momentu kiedy z zimnego dworu wchodziłam do cieplego pomieszczenia i byłam zaraz cała czerona.Po użyciu tego kremu jestem tylko lekko zarumieniona nawet gdy jest bardzo mroznie.Serdecznie polecam szczególnie na narty!! :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[10388].usefull || 0 }}% pomocna.