Luvier, Oczyszczające plastry na nos z ekstraktem z drzewa herbacianego

Luvier, Oczyszczające plastry na nos z ekstraktem z drzewa herbacianego

Głęboko oczyszczające plastry na nos ze specjalnie opracowaną formułą zawierającą ekstrakt z drzewa herbacianego- przeznaczone do usuwania uporczywych, trudnych do usunięcia zaskórników i zanieczyszczeń. Plastry w łatwy i szybki sposób oczyszczają i zamykają pory. Już po pierwszym użyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, a pory mniej widoczne.

materiałowe/w płatach
normalna
oczyszczające
w saszetce
materiałowa / w płatach

niestety nic nie robią

Kupione w Biedronce na szybko, bo takiego produktu potrzebowałam. Niestety zawiodłam się po pierwszym użyciu. Trzymałam ok. 15 min zgodnie z opisem na pudełku. Po zerwaniu zielonego plastra nie zauważyłam poprawy. Zaskórniki były jak były. Jedyny plus to lekkie rozjaśnienie i odświeżenie skóry. Wczoraj użyłam ostatni trzeci plaster i wciąż żadnych efektów. W porównaniu do czarnych plastrów z weglem te z ekstraktem z drzewa herbacianego wypadają słabo.