Lights Lipstick

Lights Lipstick

Nawilżająca pomadka z "mikro-kryształkami", czyli brokatowymi drobinkami, występująca w sześciu pięknych odcieniach czerwieni, od różu po bordo.

Bardzo dobra

Szminka nawilża i wygładza usta. Bardzo ładnie się prezentuje, dzięki czerwonym, brokatowym drobinkom, usta delikatnie lśnią. Poza tym sprawdziła się jako "ochraniacz" podczas ostatnich mrozów. Jest dość trwała (na moich ustach bez problemu wytrzymuje ok 8-9 godzin). Mam dość ciemny kolor - 03 (bordo), mimo to na ustach wcale tak "ciemno" nie wygląda :). Ogólnie - dobra jakość za przystępną cenę. Polecam!Zapomniałam w zgłoszeniu podać cenę - szminka kosztuje w granicach 60 - 70 zł.

Dobra

Niedawno zaopatrzyłam sie w pomadke z tej serii o nazwie Rossetto.Jest czerwona, w opakowaniu wygląda na mocno czerwoną,a tak naprawdę to wszystko zależy od ilości nałożonych warstw.Przy jednej warstwie pomadka tylko podkreśla naturalną czerwień ust,ja lubie mocniej,więc maluje kilakrotnie :))) Bardzo dobrze nawilża,prawie nie czuje się jej na ustach,nie jest lepka.Ma w sobie brokatowe czerwone drobinki,które po pewnym czasie troszkę mnie drażnią ale fantastycznie się mienią :)) Odejmuję gwiazdkę własnie za to i za to,że mimo wysokiej ceny pozostawia ślady i szybko sie ściera.Ale ogólnie jest fajna.