Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Sopot Spa, Peeling gommage wygładzający

Ziaja, Sopot Spa, Peeling gommage wygładzający

Błękitny peeling gommage do aktywnej pielęgnacji cery po 30 roku życia. Działa keratolitycznie na martwe komórki naskórka. Wygładza i rozjaśnia skórę. Pobudza proces jej odnowy. Nawilża skórę. Wpływa kojąco na podrażnienia. Zmniejsza napięcie powierzchniowe naskórka. Produkt hypoalergiczny, testowany na skórze problemowej pod kontrolą lekarzy dermatologów.
Substancje aktywne:
Witamina A, Subtylizyna, Prowitamina B5 (D-panthenol), Olej Canola, Hydro-retinol, Alga Porphyra umbilicalis, Alga Laminaria digitata, Alga Enteromorpha compressa.

hipoalergiczna
50 – 100ml
mechaniczne
Cera
dojrzała
w buteleczce
krem

nie dla wrażliwych oczu

Pod względem działania jest jak najbardziej ok, skóra jest oczyszczona i delikatna. Zapach delikatny, nie powinien nikomu przeszkadzać. Cena bardzo niska.
Niestety ja nie jestem w stanie go używać, ponieważ powoduje straszne szczypanie oczu i łzawienie. Po kilku próbach, w trakcie których przez 10 minut siedziałam i płakałam, dałam sobie z tym peelingiem spokój.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604841].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony peeling gommage

Przy mojej naczynkowej cerze szukam dobrych peelingów chemicznych i ten spełnia moje podstawowe wymagania - stosuje go regularnie i dobrze działa na moją cerę. Po użyciu widocznie i wyczuwalnie wygładzona, miękka, oczyszczona. Nie nadaje się dla osób, które poszukują mega oczyszczenia czy zdzierania, jak to peeling chemiczny działa delikatnie, ale nie podrażnia, a regularnie stosowany daje fajne efekty wygładzenia, wyrównania kolorytu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590011].usefull || 0 }}% pomocna.

Mała szczypawka.

Zakupiłam kiedyś za prawie pół ceny na promocji w SuperPharmie. Moja skóra nie wygląda na 30+, ale Ziaja ma na tyle delikatne kosmetyki, że uznałam, iż nie będzie to przesada, w końcu to tylko peeling ;)
W internecie zapoznałam się z instrukcją użycia peelingu gommage- miałam zamiar poczekać do wyschnięcia i wtedy go "zetrzeć" suchymi dłońmi.

- Niestety nie doczekałam do zaschnięcia produktu na twarzy. Okropnie szczypie w oczy :( przy każdym kolejnym użyciu nakładałam go coraz dalej od oczu, a mimo to one piekły, szczypały i okropnie łzawiły. Dodam, że nie mam wrażliwej skóry, ani okolic oczu, więc nie rozumiem, jak taki peeling mógłby się nadawać dla osób o wrażliwej...

+ W rezultacie peeling zmywałam wodą po kilku minutach męczarni. Twarz była po nim delikatna, gładka i przyjemna w dotyku.
+ Plus za niską cenę.
+ Produkt jest ogólnodostępny.
+ Wygodna i ładna tubka.
+ Przyjemny, delikatny zapach.
+ Gęsta konsystencja, nie spływa z twarzy ani z dłoni podczas nakładania.

Niestety nie potrafię ocenić produktu na więcej niż 2 gwiazdki. Działa jak wiele innych peelingów innych firm, ale to podrażnienie oczu jest po prostu okropne i przez to odechciewa się go stosować :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551511].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Szczypie w oczy

Zapowiadało się fajnie-Ziaję bardzo lubię, peeling enzymatyczny z serii Ziaja Ulga uwielbiam (a skład mają co ciekawe prawie identyczny) więc myślałam, że i z tym się polubimy. Nie jestem w stanie jednak go używać: szczypie w oczy, oczy łzawią i muszę go natychmiast zmyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394936].usefull || 0 }}% pomocna.

zabowalający

Delikatny ale skuteczny.
Używam dwa razy w tygodniu i jestem zadowolona.
Nie wysusza,nie podrażnia,nie mam uczucia napiętej skóry.
Cera gładka,odzyskany blask,super przygotowana pod krem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182508].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

To idealny peeling do wrażlwej delikatnej cery! Nie czuć tarcia a na prawdę świetnie oczyszcza cerę. Uwielbiam go za działanie! Cera jest oczyszczona, gładka, świeża.
Bardzo prosty i szybki w stosowaniu.
Konsystencja idealna- nie leje się z rąk i twarzy, ani nie jest zbyt gęsty. Przez to jest wydajny.

Lubię go również za bardzo przyjemny zapach:)

Świetny produkt w bardzo niskiej cenie.

Używam go raz w tygodniu.

Poręczne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108496].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry peeling

Mam problem z tymi peelingami bez zadnych ziarenek. Zastanawiam sie czy one wgl dzialaja?! No niewazne. Jesli dziala...to jest naprawde dobry :) Swietny zapach, swietna konsystencja, kremowo delikatny. Bardzo podoba mi sie kolor ( błekitny). Piekne opakowanie

Używam tego produktu od: miesiac

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065276].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem zachwytów

Kupiłam, bo po miłym zaskoczeniu jakim okazał się mój pierwszy peeling enzymatyczny (dermiki) miałam ochotę przetestować coś tańszego. Zaglądam do KWC - super, Ziajka ma spoko opinie, zobaczymy.

Ja zdaję sobie sprawę, że peeling enzymatyczny nie wygładzi tak mocno skóry jak te z drobinkami. Nie po to zostały wypuszczone na rynek - mają być delikatne, bez tarcia, bez roznoszenia bakterii po całej twarzy. Chciałabym jednak czuć różnicę po deklarowanym przez producenta czasie.

Tu niestety efektów nie ma, może bardzo, ale to bardzo minimalne wygładzenie skóry. Formuła jest jednak tragiczna, peeling jest mega gęsty i lepki, przez co długo i opornie się spłukuje. Jego treściwa konsystencja sprawia wrażenie, że skóra nawet po zmyciu go potrzebuje oczyszczenia. Myślę, że peeling nie powinien zawierać takich składników jak masło shea, czy olej canola - to lepsze materiały na maskę lub krem nawilżający. Ponad to największa wpadka - bardzo szybko zaczyna szczypać moją wrażliwą strefę - nos, policzki.

Próbowałam na różne sposoby, różny czas, cieńsza i grubsza warstwa. Niestety wnioski te same - nie działa, a do tego mnie podrażnia. Wydajnością też nie zgrzeszył, także jak dla mnie można go sobie spokojnie darować, szkoda czasu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020894].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry, bardzo lubię

uwielbiam ten peeling
jest delikatny , łagodny ale skuteczny
gęsty, wydajny
piękny, delikatny zapach
w domu można wykonać zabieg jak w gabinecie kosmetycznym, łatwe użycie

dla mojej cery mieszanej i do tego wrażliwej to jest najlepszy jak do tej pory

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945786].usefull || 0 }}% pomocna.

warto go mieć

Produkt spisuje się dobrze, wygładza, wyrównuje kolor skóry. Peelingu mechanicznego nie zastąpił, ale jest dobrym uzupełnieniem pielęgnacji. Posiada tez właściwości odżywcze, dla mnie to bardziej maseczka niż peeling

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915893].usefull || 0 }}% pomocna.