Jogurtowa, Krem nawilżający (stara formuła)

Jogurtowa, Krem nawilżający (stara formuła)

Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Uzupełnia niedobór naturalnych biopierwiastków w skórze. Wygładza drobne zmarszczki i aktywnie regeneruje naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Polecany szczególnie osobom, których skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych: nadmierne opalanie, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, promieniowanie monitorów komputerowych, po 20 roku życia. Do stosowania na dzień i na noc, idealny również pod makijaż.
Efekty: wzrost jędrności i elastyczności naskórka.
Doskonale odżywiona i bardziej gładka skóra.
Substancje aktywne: Biomin Yoghurt - zawiera węglowodany, glikoproteiny oraz wapń, magnez, cynk i fosfor w postaci przyswajalnej przez skórę. Dostarcza skórze składników odżywczych niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie regeneruje oraz wygładza zmarszczki. Chroni przed utratą wody i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Witamina F.

Taki sobie krem

Delikatna, lekka konsystencja zmieniała się na twarzy w wodną, natłuszczajacą.
Nie wchłania sie dobrze, pozostawia mocno błyszcząca wartwę na skórze.
Niestety nie nawilża dobrze.
Ma dosyć przyjemny zapach.
Ot, taki sobie krem dla całej rodziny.

Używam tego produktu od: kilka m-cy dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

podrażnił oczy

Gdy kupiłam go pierwszy raz byłam zachwycona- lekka konsystencja, szybkie wchłanianie, dobre nawilżenie. Zapach dziwny, ale znośny. Po pewnym czasie znowu kupiłam ten krem i niestety mój zachwyt prysł :( Działanie nawilżające było nadal, ale niestety krem podrażnił oczy (noszę soczewki i nie toleruję takich niespodzianek). Myślałam, że jak przestanę nim smarować okolice oczu wszystko wróci do normy- nic z tego, oczy piekły, łzawiły i były zaczerwienione nadal. Zapach- nadal taki sam, zaczął być drażniący. Przemęczyłam pól słoiczka i skapitulowałam.
Dwie gwiazdki za efekt nawilżenia i dobre wrażenie po pierwszym słoiczku.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące z przerwą między kolejnym zakupem
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Dziwny...

Miał dziwną konsystencję...na opuszkach palców wyczówałam cierpkość, jakby krem był delikatnie tępy...na buzi to uczucie było mniejsze, ale wyczuwałam również delikatną tłustość tego kremu. Mimo wsyztsko krem okazał się ok! Zapach dla mnie bliżej nieokreślony, jednak nie chemiczny, drażniący. Nie wywołał żadnych podrażnień.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

WŁOSY lokówka objętość

dobry

Wyżej opisywany krem Ziaji sprawdza się idealnie gdy skóra jest przesuszona, szara i pozbawiona blasku. Jest lekki, nie obciąża skóry, daje upragnione poczucie nawilżenia.

Stosuję go na noc i tu świetnie spełnia swoje funkcje. Może być używany pod makijaż, ale jeżeli ktoś ma skórę suchą, ew. normalną.

Używam tego produktu od:dawna

Nie podpasował mi

Miłam go 2-3 lata temu. Nie podobał mi się, nie lubiłam go uzywać. Twarz się bardzo swieciła po nim, kiepsko się wchłaniał. Efekty nawilżenia sa marne - czułam sciągnięcie. PO zetknięciu z ciepłą skórą "topił się" - stawał się taki wodnisty nabłyszczajac twarz. Uzywałam go wiec jak maseczkę - nakładałam grubszą warstwę a po kilku minutach ścierałam chusteczką.

Używam tego produktu od:

dobry kremik

Kremik jest niezły, dobrze nawilża skórę, przy czym nie przetłuszcza jej. Mnie nawilżenie wystarcza na cały dzień. Jest delikatny, leciutko, delikatnie pachnie, ma ładne opakowanie. Myślę, że nadaje się raczej na dzień, na noc byłby za lekki. Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry krem, ale nie ma w nim nic szczególnie zachwycającego, więc daję mu mocną trójkę z plusem.Używam tego produktu od: miesiąca

Po zastanowieniu muszę dodać jeszcze jedną gwiazdkę. Nawilżenie jest naprawdę długotrwałe, krem w połączeniu z żelem oliwkowym Ziaji tworzy idealny duet dla suchej skóry.

krem "nic"

Zakupiłam ten krem, nie ukrywam, w dołku finansowym. I nigdy więcej. Wolę juz pożyczyć kasę, słowo daję. Jak napisałam w podsumowaniu jest to krem "nic". Tzn. ten krem nic, a nic nie robi. Stosuje go na noc. Inne kremy, niekoniecznie nocne, w ten sposób zastosowane dawały bardzo fajne efekty. W tym przypadku jest zero. Krem ma niveowy zapach i konsystencję czy może teksturę, dobrą dla kremu do ciała, ale nie do twarzy. Może i nawilża, ale skóra po nim się nie zmienia. Występuje również coś dziwnego, co odkryłam, gdy z braku czegoś innego posmarowałam sobie ręce. Ponieważ smarując twarz robie to szybko, żeby jej nie męczyć, dopiero w tym przypadku zauważyłam, że po intensywnym wmasowaniu w skórę, na rękach pozostał mi tluszcz, ale taki wodnisty, jakby się oddzielił od kremu. Fuj!! Zniknął, ale trochę to trwało. Brr Powiedziałabym również, że po porannym oczyszczeniu twarzy czuję, jakbym sie tydzień nie kremowała (i na 100% nie jest to wina Zelu do mycia twarzy Lirene, który nic a nic nie ściąga i nie wysusza - wręcz przeciwnie). Poza tym mam dziwne wrażenie, jakbym po tym mazidle miała więcej skóry niż zwykle. Jasne, to nie jest krem napinający, czy coś, ale słowo daję, że to przesada. To jest najzwyczajniejszy krem pod słońcem. Daję dwie gwiazdki tylko dlatego, że nie powoduje przetłuszczania nadmiernego i nie zapycha. Tyle plusów.

ocena: 4 z malym plusem

ojej, moja pierwsza recenzja ale może nie palne jakiegoś byka :P
Krem Ziaji zakupiłam dla mamy, chcąc przekonać ją do tanich kosmetyków. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę- teraz wszystkie trzy kobiety w domu używają tego kremu.
Jest to pierwszy prawdziwie nawilżający, a nie natłuszczający krem na jaki trafiłam. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż, nie zostawia tłustego filmu- wchłania się całkowicie. Jest bogaty w wit A i E oraz prowit B5, dzięki czemu odżywia skórę nie przeciążając jej, poprawia koloryt.
Jednak nie jest to krem dla wszystkich!
Mimo doskonale lekkiej konsystencji zatyka pory, przez co stanowczo odradzam Paniom z cerą problemową, a juz nie daj Boże trądzikową.
Ponadto, skóra dosyć szybko się do niego "przyzwyczaja", przez co nie działa tak, jak na początku- warto od dać skórze od niego troche "odpoczac", na rzecz kremu nieco ubozszego w składniki odżywcze.
Ponadto, wbrew zaleceniom producenta, nie nadaje się on na kosmetyk dla cery przesuszonej- raczej dla normalnej, bardziej celem udoskonalenia wyglądu niż jego rzeczywistej poprawy czy odnowy skóry.
Z drugim zaleceniem producenta się zgadzam- poprawia elastyczność skóry, dopóki się ona do niego, niestety, nie przyzwyczaji.

średnio

ot taki zwykły krem, ani cudo ani dramat, dla mnie za mocno pachnie niestety i wymęczyłam go na ciało.Średnio wchłanialny i wolę inne produkty

można spróbować

Kremik kupiłam głównie z myślą o moich policzkach,które w okresie zimowym lubią być suche.I tak,o ile kremik bardzo ładnie nawilżył strefę T,tak o dziwo na policzkach podrażnił i przyczynił sie do powstania wyprysków.A szkoda bo ma bardzo przyjemną konsystencję,łatwo sie rozsmarowuje i nie pozostawia tłustej powłoki.I ten zapach- piękny ,bardzo mi się podoba:)Stan policzków przesądził jednak o tym ,że oddałam go mamie.Myślę ,ze cery normalne będa zadowolone.

Cudowny

Uwielbiam ten kremik. Zakupiła go moja mama dla siebie, ale szybko przerzuciła się na krem złoty Anew Avonu, a ja zaczęłam używać tego "żeby się nie zmarnował". W ten sposób dokonałam cudownego odkrycia. Krem jest lekki, cudownie nawilża, świetnie nadaje się pod makijaż, subtelnie pachnie, szybciutko się wchłania i posiada wszystkie właściwości delikatnego kremu dla młodej cery. Naprawdę super. Szczerze polecam!!! :D :D :D

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...

nie dla suchej skory

Niestety, krem nie nadaje sie dla przesuszonej i zmeczonej skory, jak sugeruje producent. Nawet po aplikacji duzej dawki jest ona sciagnieta i po pewnym czasie zaczyna sie luszczyc. Zeczywiscie, wchalnia sie dobrze, nie blyszczy sie, bla, bla ale liczylam na dobre nawilzenie.