Eau Pure (Mgiełka do ciała pobudzająca zmysły)

Eau Pure (Mgiełka do ciała pobudzająca zmysły)

Letnia mgiełka zapachowa Eau Pure pobudza umysł i ciało. Ten niezwykły zapach zrodził się z połączenia świeżych nut zapachowych czystych zielonych owoców (kiwi, limonki, zielonej herbaty) z delikatną nutą kwiatową.

Nuty zapachowe: limonka, kiwi, rabarbar, grejpfrut, cytryna, zielona herbata, lotos, paczula, piżmo, mech dębowy.

zapachowa
zapachowe
100 – 250ml

Drink w tropikach

W tej bardzo eleganckiej, błękitnej butelce skrywa się zwyczajna, słodziakowa woda.

Liczyłam na coś oceanicznego, świeżego albo przynajmniej neutralnego, a okazało się, że zapach jest nieco ulepkowaty. Ma w sobie coś z waty cukrowej.

Podobne (choć jednak cięższe) kompozycje proponuje ESCADA.

Aby być sprawiedliwym muszę dodać, że świeże nuty, owszem, są obecne w tej kompozycji. Niemniej są one krótkotrwałe i po chwili od rozpylenia pozostaje już tylko ta wata.

Zupełnie jak ze słodkiego, niebieskiego drinka z dodatkiem owocowego soku (pomarańcza? papaja?) i maleńkim plasterkiem cytrynki na kieliszku.

Dla miłośniczek żaru tropików zamkniętego w butelce - w sam raz:)

Trwałość w granicach normy - 3-4 godziny

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

do pracy na lato

zapach kojarzy mi się z białą świeżo wypraną koszulą,
czysty, jasny, świeży, ale - przynajmniej jak dla mnie - naturalny, w przeciwieństwie do np. Cool Water, której nie znoszę, oraz stonowany, w przeciwieństwie do Light Blue.

kupiłam na lato do pracy, żeby nie męczyć współpracowników ciężkimi zapachami

po kilkunastu minutach, delikatnie układa się na mojej skórze jak świeża chmurka :)

nieinwazyjny, bez charakteru, ale ja akurat tego mam w nadmiarze, wiec i bez silnego zapachu sobie poradzę :)

trwałość jak to mgiełka, u mnie ok. 2 - 3 godz. max. Ale butelka jest olbrzymia i można poprawiać do woli.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 100ml

raczej nie

No cóż, to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.

Dostałam tą mgiełkę od koleżanki, która nie mogła już znieść tego zapachu. Początkowo nie rozumiałam dlaczego i myślałam że jej się poszalało trochę. Niestety w trakcie użytkowania doszłam do tych samych wniosków.
Jest to "zapach" typowo letni, świeży i intensywny. Płyn w buteleczce wygląda cudownie. Zupełnie się nie rozwijał. U mnie był niesamowicie trwały ( masakra była gdy popsikałam się po ubraniach - zapach trzymał kilka dni). Pod koniec trwałości zapachu wyczuwałam męski żel pod prysznic i już niestety nie mogłam się pozbyć tego skojarzenia.
Cena jest zdecydowanie za wysoka. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. pół roku

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

mały koszmarek

Dostałam ją w prezencie i niestety nie spodobała mi się ani trochę. Bardzo mocno wyczuwalny jest alkohol, ma w sobie jakieś sfermentowane owocowe nuty i mdle, duszące piżmo.
Zapach, moim zdaniem, w ogóle sie nie rozwija, bardzo szybko znika z powierzchni skóry. Być może odstawię go na lato, bo rzeczywiście lekko chłodzi i odświeża skórę. Nie wysusza. Jednak efekt nie jest wart takiej ceny. Rozumiem jednak, że fankom Biothermu może się podobać taki gadżecik ;)

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: ubytek pierwszego

jeden z wielu

Kupiłam na szybko w trakcie zakupów przedwakacyjnych - cena promocyjna, w sumie nigdy nie miałam, na wakacjach nie zaszkodzi. I tak buteleczka pomknęła ze mną na urlop. Na szczęście inne zapachy też wzięłam.

Zapach jest typowy dla nurtu, jakim raczą nas koncerny przez ostatnie X lat - świeżo, nieinwazyjnie, każdemu się spodoba. Faktycznie, jak nie przepadam za świeżakami - tak ta kompozycja jest bardzo udana. Jakiś jej składnik wyjątkowo się wybija i całość nie jest w sobie tak banalna. Sporo czystości, czystego prania, uczucia, gdy wejdziemy z upału wprost do klimatyzowanego wnętrza.

Jednak trwałość - choć to mgiełka - jest skandaliczna. Ze mnie ulatnia się do godziny. W związku z tym flakonik wypsikałam w ciągu tygodnia (bardzo ładny swoją drogą) i zakupu nie ponowię - trochę za drogo jak na godzinkę...

Nie warto próbować

Za taką cenę naprawdę nie warto nawet próbować kupić tego produktu.
Plusy:
-zapach-największą zaletą tego produktu jest oczywiście zapach. Jest niezwykle wakacyjny,odświeżający, dla innych osób raczej niewyczuwalny, delikatny,a zarazem dość intensywny.Dwie gwiazdki tylko i wyłącznie za zapach.Raczej do stosowania w lecie,dzięki odświeżającej nucie zapachowej.
-opakowanie-ciekawe, estetyczne,minimalistyczne.
I na tym kończą się plusy tego produktu.
Minusy:
-cena- zbyt zawyżona jak na jakość tego produktu
-trwałość- maksymalnie do 2 h,jest to zdecydowanie zbyt krótko, cena nie jest adekwatna do trwałości.Po upływie dwóch godzin kompletnie go nie czuć! Z drugiej strony jest to mgiełka,więc trudno spodziewać się innych efektów.
- skład- alkohol na pierwszym miejscu w składzie,chociaż nie jest wyczuwalny

Myślę,że za tą cenę naprawdę można kupić o wiele ciekawszy produkt. Zarówno pod względem jakości jak i trwałości.Myślę,że w tym przypadku zdecydowanie płaci się za markę,a nie za dobry jakościowo kosmetyk.

ach!

Wyobraź sobie słoneczny dzień na morzem... tak właśnie pachnie ta woda toaletowa. Jest świeża, wesoła, optymistyczna. Może nie jest to zbyt dobry zapach na zimę, ale latem mogę go używać codziennie i nigdy mi się nie nudzi.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie trwałość tego produktu- utrzymuje się na skórze dobrych kilka godzin. Jak użyję razem z balsamem o tym samym zapachu, to pachnę świeżo do wieczora.
Po prostu rewelacja!

Używam tego produktu od: lato 2010

Idealna na lato!

Bardzo ładny, świeży, letni zapach. Czuć nuty cytrusowe, które później ulegają ociepleniu. Wąchałam w Sephorze pozostałe dwie mgiełki z tej serii, jednak ta zachwyciła mnie najbardziej. Bardzo żałuję, że nie ma tego zapachu w wersji wody perfumowanej. Z pewnością miałabym ją zawsze na półce. Minusem jest słaba trwałość. Czuję na sobie maksymalnie do dwóch godzin, a później niestety trzeba się dopsikać. No ale to w końcu mgiełka ;)Jednak pomimo tego zapach tak mi się podoba, że na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Oj...

Kupiłam wersję 50 ml za bodajże 85 zł w Sephorze. Chciałam zapach na wakacje, dzięki któremu będę mogła ładnie pachnieć i przy tym bezpiecznie się opalać (nie zawiera alkoholu). I ten w teorii spełnia te założenia. Z praktyką jest gorzej, gdyż trzeba się BARDZO BARDZO BARDZO obficie spryskać, żeby poczuć cokolwiek, po czym po 10 minutach (może nawet mniej) już ani my, ani nikt z naszego otoczenia nie czuje zapachu. Po co więc, pytam?! :-|
Sam zapach w próbce zapowiadał się zdecydowanie ciekawiej. A jest po prostu kwaśnym odświeżaczem.
2 gwiazdki za delikatność dla ciała.

Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe skończone

nie podoba mi się

Kwaśny, banalny zapach.
Okropnie się otwiera - ordynarnym cytrusem.
Później szybko łagodnieje i tym samym wietrzeje, za chwilę znika, ale to mgiełka, może w warunkach plaży się nada.
Myślę, że w odświeży, ale żeby stosować ją jako perfumy, albo polubić, na pewno nie.

Używam od: testy
Ilość opak: próbeczka

Niechetnie

Zapach dosc przyjemny, swiezy, cytrusowy, swietlisty. Jednak nie przypadl mi do gustu, za bardzo przypomina mi mocno zlagodzone Light Blue.
Calosciowo - niechetnie.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

fajniutka:)

bardzo wakacyjna, swieza, lekka, cytrusowa:)idealna na lato.przyjemnie sie nia spryskac, orzezwia skore:)zapach trwaly, choc nie jest intensywny-no ale to mgielka, nie perfumy:)ogolnie polecam, bo jest super!

Używam tego produktu od;lato