Diadermine, Body Perfect, Celluli - Slim 3D - Action Gel Cream (Żel antycellulitowy)

Antycellulitowy produkt holenderskiej marki Diadermine z serii Body Perfect na którą składa się jeszcze 6 innych, czasami uzupełniających produktów.
To żel z drobnymi czerwonymi drobinkami o doskonale wchłaniającej się konsystencji. Do używania na pośladki, uda, a nawet brzuch.
Wręcz natychmiastowo wygładza skórę, poprawia jej cyrkulację. A efekty są widoczne już po 3 tygodniach używania raz lub dwa razy dziennie.
Zmniejsza cellulit.
Zawiera kapsułki kofeiny i odchudzający aktywator.
Niedostępny w Polsce.

Skład: Aqua, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Poloxamer 184, Chitosan, Glycerin, Carnitine, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Lecithin, Prunus Dulcis, Malic Acid, Caffeine, Calcium Pantothenate, Atelocollagen, Centella Asiatica, Esculin, Sodium Carbomer, Squalane, Sodium Chondroitin Sulfate, PEG-200, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Polysorbate 60, Dimethiconol, Butylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, CI 73360, CI 77491, CI 77891.

Cena: 12EUR / 200ml
/ic/

Fajny

Fajny produkt. Nie przepadam za żelami tego typu bo zwykle kleją się niemiłosiernie do łapek, ale ten jest zupełnie inny.
Konsystencja w 100% żelowa wręcz wodnista(ale tak zbita, że nic nie przelewa się przez palce) z śmiesznymi czerwonymi drobinkami, które całkiem wchłaniają się w skórę :)
Po aplikacji nie trzeba myć rąk bo wszystko po chwili się wchłania pozostawiając zarówno skórę dłoni jak i pośladków czy ud absolutnie gładką na całkiem długo.
Nieżle wygładził moją skórę w tych miejscach. Gorzej z tym odchudzeniem, ale nie wierzę w cuda jeśli nie uprawia się sportów i nie dba o dietą nie odejmą nam takie produkty centymetrów.
No i jest bardzo wydajny, co przy tego typu produktach rzadkość. Ja używam go już 5 miesiąc !!
Oczywiście ostanio mniej regularnie z lenistwa, ale już go skończyłam i wystawiam mu dobrą ocenę.
Poza tym przyjemnie pachnie gruszką.
Polecam spróbować jeśli ktoś będzie miał okazję. Jest dostępny we wszystkich holenderskich drogeriach (Etos, Kruidvat,Dirx).
Używam tego produktu od: 5 miesiecy