Perfect Wear, Longlasting Mascara (Trwały tusz do rzęs)

Perfect Wear, Longlasting Mascara (Trwały tusz do rzęs)

Tusz Avonu to 16h grubość + długość.
Niezwykle trwały, wodoodporny tusz, który wydłuża rzęsy, pogrubia je i podkręca, gwarantując trwałość koloru i odporność na rozmywanie.

Cena: 26,90zł / 7ml

Dziwny

Ten tusz byłby nawet okej, gdyby nie to, że nie można go niczym domyć. Można trzeć godzinę wszystkimi mleczkami, a on nie chce za nic zejść. Jego konsystencja jest jakaś ciężka, strasznie gęsta. Po kilku godzinach można zauważyć lekkie \'podkowy\' pod oczami.
Na plus na pewno to, że nie skleja i wydłuża.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

b. dobry

Jak na moje potrzeby kilka lat temu był idealny. Jedna warstwa była praktycznie niewidoczna, co ułatwiało robienie niewidocznego, lekkiego makijażu do szkoły.
Nie sklejał rzęs. Nie zasechł szybko. Dobrze się nim malowało rzęsy.

Kiepski, niestety.

Używałam tego tuszu jakieś 10 lat temu w czasach szkolnych, kiedy jeszcze sądziłam, że wodoodporny tusz w kosmetyczce to must have.
Plus za to, że ten faktycznie był wodoodporny i nie mazał się pod wpływem wody.
Minus za to, że żadnym mleczkiem go domyć nie mogłam.
Do tego kolor był jakiś wyblakły, powiedziałabym, że szary a nie czarny.
I sklejał rzęsy. Potwornie.
Efekt też był niemal niewidoczny, a wolałabym bardziej intensywne podkreślenie.
Jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

niezły

Kupiłam go taniej dlatego nie żałuję.
Plusy:
- wodoodporny,
- nie skleja rzęs,
- nie robią się grudki.
Minusy:
- czasami po całym dniu widzę małe cienie pod oczami,
- tylko lekko podkręca i wydłuża rzęsy.

Dziwny

Jedynym plusem była przystępna cena.

Minusów za to ma kilka: jakiś taki suchy, jakby od początku był stary i zwietrzały, przez co ciężko go wydobyć. Strasznie sklejał mi rzęsy.

Hm...

Tusz byłby bardzo dobry gdyby nie fakt, że jest strasznie suchy. Od samego otwarcia opakowania konsystencja była zdecydowanie za gęsta, sucha. Nie przepadam za mokrymi tuszami, ale ten przekracza wszystkie granice. Ciężko nakłada się go na rzęsy, zajmuje to sporo czasu, potrzeba wiele warstw, sporo czasu traci się na machanie, które i tak przynosi mizerne skutki. Po raz kolejny ten producent się nie popisał. ;)
Jest wodoodporny, ale nie miałam problemu ze zmywaniem go. Schodzi pięknie \\\'na\\\' płyn micelarny, z tańszej opcji polecam mleczko Garniera.
Ładne opakowanie.
Nie skleja rzęs, ale też ich nie pogrubia ani nie wydłuża. Na dzień w sam raz jeśli ma się czas machać. :)
Szybko zaschnął na wióry (jeśli w ogóle zaschnął, bo był suchy od początku).

Na pewno nie kupię ponownie.

sama nie wiem

Używałam go na początku mojej zabawy z tuszami;p Połowy z nich nawet nie pamietam, ten tak bo był jednym z pierwszych. Wtedy nawet całkiem go lubiłam i dość długo używałam, minusem było że ciężko się zmywał- traciłam przy tym dużo rzęs. Jakiegoś spektakularnego efektu pogrubienia nie było, ale wtedy mnie zadowalał. Możliwe, że jakość się pogorszyła tego niestety nie wiem. Można kupić, ale za tą cene na pewno znajdzie się lepszy.

Używam tego produktu od: dawno temu

straszny;?

moja mama zamowila ten tusz i bya rozczarowana od razu jak go dostala.ja zreszta ja tez. od razu byl jakis suchy apo tygodniu to juz w ogole wysechl i nie mozna bylo nic z nim zrobic chyba tylko zostawic szczoteczke do rozczesywania rzes. jak juz cos pomalowal to sie kruszyl masakrycznie a po godznice nie bylo widac ze na rzesach jest tusz. straszne:/

Używam tego produktu od: rok temu

zupełnie przeciętny

Tusz w ogóle nie przypadł mi do gustu. Spodziewałam sie czegoś znacznie lepszego. Przy innych, tańszych tuszach avonu (np. "plump out- ekstremalna grubośc") wypada ewidentnie słabo. Skleja rzęsy, b. szybko mi wysechł, poza tym nie daje żadnych efektów, ani nie pogrubia, ani specjalnie nie wydłuża, jedyne co dobrego bym mogła o nim powiedzieć, to to, że nie uczula i jest dość wytrzymały..

Używam tego produktu od:2 miesiące

Porazka i nigdy wiecej

Ładne opakowanie,pierwsze 2 razy nawet malował całkiem i na tym jego kariera sie skonczyła.Suchy jak pieprz się zrobił, wogóle nie widac było że maluje,cięzko przez taka dziadową konsystencje nanieść.przepłacony jak tusz z bazaru za 6 z.Pozbyłam się nowego wrecz opakowania po tygodniu,jeden z najgorszych tuszów ,co zadziwia bo avon ma bynajmniej 2 tusze sprawdzone przeze mnie które bardzo lubie a ten to porazka.jak coś takiego mozna wogóle sprzedawać!?Nie polecam zdecydownanie

Używam tego produktu od:wywaliłam
Ilość zużytych opakowań:(jak wyżej)po tygodniu

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!

Bez komenatarza. Ten tusz to jakaś porażka!

Opakowanie ładne - eleganckie. Na tym się kończy.
Otwieram, na końcu szczoteczki grudki - ok zdaża się. Delikatnie je strzepuję i zaczynam tuszować rzęsy. Na początku było pare grudek ale jakoś je ściągnęłam. Górne rzęsy wydłużyły się i troszkę ogrubiły. Chciałam wytuszować te dolne rzęsy - cóż... Górne mi się posklejąłu, a na dolnych porobił gródki. Poza tym dolne skleiły się niemiłosiernie.Masakra nie maskara.

Tusz jest BARDZO wodoodporny i gdy chciałam go zmyć to dużo czasu na to poświęciłam i w dodatku musiałam robić to za pomocą różnych specyfików. teraz i tak jeszcze trochę go pozostało, ale już nie chciało mi sie ślęczeć nad umywalką. Niesety podrażniły mi one oczy i mam przypływ mrugania.

MASAKRA.
zdecydowanie nie warte swojej ceny. nie kupujcie tego.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

przepłacony

Prawie nie widoczny, zdecydowanie nie pogrubia, nie podkręca, trochę wydłuża. Kolor też nie zachwyca.
Strasznie szybko wysechł, praktycznie po tygodniu.
Nie nadaje się do używania, od razu się rozmazuje.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: tego roku