Sunny Skies EDT

Sunny Skies EDT

Cudownie zwiewna i lekka woń skomponowana z nut zapachowych najsoczystszych owoców, świeżo skoszonej trawy i dziko rosnących, egzotycznych kwiatów i drzew. Ten rozkosznie świeży, owocowo-roślinny zapach napełni Cię uczuciem wolności i szczęścia.

Cena: 54,90 zł

początek wakacji:)

Zapach kojarzy mi się z czasami, kiedy chodziłam do liceum. Jest taki beztroski , świeży i wakacyjny. Jest to kolejny zapach, który bardzo żałuję, że został przez Avon wycofany, ale udałao mi się go po długich poszukiwaniach poponownie kupić . Mogłabym określić ten zapach jednym słowem- radosny. Czuję w nim świeżo skoszoną trawę i cytrynę. Kojarzy mi się z początkiem lata, słońcem i taką świeżą majowo-czerwcową zielenią drzew i traw .

Używam tego produktu od: czasów liceum
Ilość zużytych opakowań: kiedyś 2 teraz ponownie w trakcie 1

KWC na lato

Jak w tytule - KWC na lato.
Nadal w każdym katalogu z nadzieją szukam czy nie wrócił. Nie tylko super zapach, ale jeszcze te wspomnienia...młodości he he. Wszystko już chyba zostało napisane w poprzednich recenzjach....
DO AVONU-DAJCIE GO SPOWROTEM!!!!

wróć!

Wiosna, słońce, cieplutko, zielono, owocowo.

Sunny Skies to właśnie było to. Zapach radosny, wiosenny, nietuzinkowy. Używałam go w gimnazjum bodajże, czyli jakieś 100 lat temu ;) Kupiłam sobie zestaw próbek, jako, że w tamtych czasach niewyobrażalne było dla mnie wydanie dosyć dużej (dla nastolatki) sumy pieniędzy na wodę toaletową.
Do tej pory mam ostatnią próbkę zaszytą głęboko w szufladzie, w której pozostał pewnie już sam alkohol, wszystko co piękne się ulotniło, ale został sentyment.

I tu zawsze nasuwa mi się pytanie dlaczego? Dlaczego wycofywane są piękne zapachy. Rozumiem, że rynek się zmienia, rozumiem, że zapach może się nie sprzedawać dobrze. Ale jak to jest, że od wielu wielu lat w katalogach są ciągle i niezmiennie Pur Blanka, Perceive - zapachy identyczne, płaskie, nijakie? Jak to jest, że Individual Blue for Him ciągle isnieje, a IB for Her tak samo jak Sunny Skies poszło w zapomnienie. Dlaczego Avon rezygnuje z oryginalnych zapachów, zostawiając w asortymencie nudne maszkarki.

Jestem przekonana, że nawet jednorazowy powrót Sunny Skies do katalogu byłby hitem i partia rozeszła by się natychmiast, bez względu na cenę. Kupowałyby dziewczęta dojrzałe, z sentymentu za młodościa, kupowałyby dziewczęta młode, żeby sprawdzić o co tak naprawde tyle szumu. Kupowałyby, żeby się w nim znowu zakochać, albo, żeby tym razem go znienawidzić.

Ja bym kupiła.

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Avon Mark - relacja

dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

gdy studiowałam o kwadrans jazdy tramwajem od plaży, pewnego wczesnego, ale słonecznego i upalnego za dnia lata (lata rozkosznie ciepłego nocą, gdy chodniki i mury budynków oddawały otoczeniu nagromadzone za dnia, pachnące kurzem ciepło, a znad sąsiadujących z akademikami działek parowały jakieś zielono-kwiatowe aromaty) - używałam Sunny Skies.

Człowiek był niebogaty, młody, głupi i peeeeełen optymizmu i energii. Żyć się chciało, po zajęciach łaziło opalać na ciemny brąz (godzinami wylegując się na piasku...), a wieczorami do pracy. Do dziś pamiętam zapach tych perfum na mojej skórze, gdy przebierałam się w czyste ciuchy przed wyjściem gdzieś wieczorem, albo w ciągu dnia - gdy szłam po lody w kostkach do okropnie zdzierającego ze studentów sklepiku... Pamiętam zapach Sunny Skies unoszący się z letnich ubrań, gdy zmęczona już o zmroku wracałam kolejką...

Nie wiem, pojęcia nie ma, jak bym odebrała ten zapach teraz. Czy w ogóle pasowałby do mnie, wszak powoli wtapiam się w grupę wiekową, o której młode wizażanki wypisują w recenzjach, że "to zapach dla dojrzałej kobiety" i takie tam.

Pamiętam, że zapach Sunny Skies był na mojej skórze potwornie mocny, trwały. Przede wszystkim silne uderzenie świeżo skoszonej trawy, podbitej słodyczą kwiatowo-owocową, ale nie mdłą, tylko taką głośną, czystą, jasną. Takiego typu cukru - nie waty cukrowej, nie cukru w kostkach, nie miodu - dawno nie spotkałam (ale może słabo szukam). Dużo świeżo skoszonej trawy, sok z trawy, całe sterty skoszonej trawy na słońcu, niebo niebieskie jak nad Adriatykiem, skóra brązowa od słońca, wiatr znad Zatoki Gdańskiej, plaża w Jelitkowie czy Brzeźnie...

Co do podobieństw, to na pewno pewne do Sunflowers, ale żeby do J\\\'adore? Correct me if I am wrong, ale J\\\'adore wypuszczono w 1999, a ja Sunny Skies używałam wcześniej.

Daję sporo gwiazdek z sentymentu oraz za nietypowy, niby wiernie oddany zapach wzięty z natury (ta skoszona nagrzana trawa), nie dosłowny, lekko zmieniony, ciekawy.

Jestem bardzo zaintrygowana, jak teraz zareagowałabym na ten zapach.

!!

gdzie jesteś i czemu cię nie ma !!:( to było tak dawno a tak dobrze go pamietam !! cytrus, trawa, zapach lata , zapach szkoły sredniej albo i wcześniej....ktoś zrobił wielki błąd wycofując go ze sprzedaży, a moze da się wpłynąć na jego wielki powrót?

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

ojej...

Szkoła średnia, pierwsza miłość, majówka i ten zapach... no cóż za wspaniały czas :) cudowny zapach, który był wtedy moim nr. 1. nie powiem bo wiele razy przegladając katalog kupiłabym je bez zastanowienia się. a ile razy miałam nadzieje, że się znowu pojawi i chyba nawet do tej pory mam ;) zapach lata, z tym mi się kojarzą :)

Używam tego produktu od: 0k.13 lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4 całe

Hmmm

A ja się zgadzam z Aaliyah.
Również czułam w tym zapachu nutę świeżo skoszonej trawy.
Tylko, w przeciwieństwie do wspomnianej użytkowniczki, nie uważam tego za wadę.
Używałam tego zapachu mając lat 15, dekadę temu.
Moje pierwsze skojarzenie z tą wodą dziś to faktycznie słoneczne niebo, wakacje, wolność, beztroska, młodość, zabawa.
To był zapach wtedy dla mnie idealny, teraz nie jestem już od dawna nastolatką, ale miło sobie powspominać, to był chyba mój ulubiony zapach Avon ze wszystkich jakie miałam.

Coś wspaniałego

Do Aaaliyah : Absolutnie nie wiem skąd Ty wzięłaś zapach skoszonej trawy . Być może kupilaś źle przechowywaną wersje bo jak widzisz 90% recenzji jest bardzo pozytywnych . Jeden z piekniejszych zapachów Avon sprzed lat przed którym obecne Avonowe \'\'Hity\'\' mogą klękać i co najwyżej spód butelki całować . ocena 6/6

Używam tego produktu od: 10
Ilość zużytych opakowań: 8 x 50ml

Okropny zapach jak dla mnie

Kupiłam tę wodę, bo mnóstwo koleżanek ją zachwalało. Ale w mój gust nie trafił. Według mnie to zapach skoszonej trawy. Jedyna zaleta to fakt, że długo się ta woda utrzymuje na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

mniam!

Ten zapach przywołuje do mnie same miłe wpsomnienia :)
Używałam go na początku liceum i muszę powiedzieć, że tak, jak nie lubię zapachów "katalogowych", to Sunny Skies był dla mnie hitem!
Wciąż gdy o nim pomyślę, robi mi się ciepło, wakacyjnie, świeżo i lekko :)
Jedna z koleżanek wspomniała, że J\'Adore pachnie łudząco podobnie - muszę koniecznie spróbować!

Używam tego produktu od: używałam kiedy był dostępny
Ilość zużytych opakowań: kilka

Why? :(

Oglądałam katalog Avonu i nagle przygniotło mnie uczucie tęsknoty za tym zapachem połączone z drapieżną wręcz chęcią posiadania go. Używałam go namiętnie w czasach liceum i mam do niego ogromny sentyment.
Może teraz go idealizuje, bo wiadomo, że najbardziej chcemy akurat tego, czego nie możemy mieć ;). Ale i tak bardzo mi brakuje tego zapachu, jego wspomnienie dobrze się utrwaliło w mojej głowie, przynajmniej tak mi się wydaje ;).
Był naprawdę śliczny, idealnie wakacyjny - słoneczny, beztroski, lekki, a jednocześnie ciepły i nieco zmysłowy. Niesamowicie przyjemny, dodawał mi energii i wigoru. Wyczuwałam w nim jakieś egzotyczne roślinki, nienachalne kwiaty i nie przesłodzone owoce. Nie był to typowy cytrynowy czy ozonowy świeżak, ale miał w sobie tę lekkość, której poszukuję latem
Dlaczego Avon wycofał go ze sprzedaży? Zaznaczam opcję: "nie wiem, czy kupię ponownie", bo ciągle mam nadzieję, że tak ;).

Używam tego produktu od:lata świetlne temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Wspomnień czar

Ach... Zapach mojej młodości... Noo baaardzo wczesnej młodości ;) Nie jestem znowu taka stara ;)
Pachniał latem , wakacjami , morzem, jakimiś roślinami...
Bardzo orzeźwiający
Bardzo przyjemny
Taki ciepły
Mam do niego ogromny sentyment
Chętnie znowu bym go użyła , ale już chyba nie produkują :( Używam tego produktu od: lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka