Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt

Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza i wygładza stopy. Bardzo wygodna, niezastąpiona w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Słaba jakosc wykonania

Produkt typowo made in china.Tarka jest bardzo slaba.Po pierwsze slabo zdziera martwy naskorek z piet,po drugie raczka plastikowa pęka,Po prostu sie lamie.Produkt maly,tani,ladny ale niepraktyczny i nietrwaly.Jednorazowka.

Może byc

Jak dla mnie tarka firmy Oriflame ma więcej zalet niż wad. Mianowicie dobrze radzi sobie ze ścieraniem martwego naskórka,ma twardą stabilną rączkę. Jedyną jak dla mnie jest za wąska powierzchnia tej tarki, lepiej używa mi się tarek które są szersze.

rewelacja

W połączeniu z peelingiem bardzo fajnie działa ścierając to co trzeba. Rączka jest wygodna, a tarkę mam już kilka lat i nie widać na niej upływu czasu

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Lubię

Lubię tę tarkę, wygodnie się ja trzyma w dłoni, nie wygina się , jest dosyć twarda.
Dobrze usuwa zrogowaciały naskórek.
Przystępna cenowo, dostęp głownie przez konsultantki.

Przyzwoita

Bardzo fajny ergonomiczny kształt,
wytrzymały materiał trzonka- nie wygina się,
Dobrze radzi sobie ze zrogowaceniem;
skóra wygładzona, ładnie wygląda,
nie rani skóry

minus-
szybko traci swoje właściwości,

Przetestowałam dużo tego typu sprzętów, ta jak na razie najlepsza.

Spełnia swoją funkcję

Tarka jest dość duża i dość mocna. Idealna na zrogowaciały naskórek. Używam ją raz na jakiś czas po wymoczeniu stóp w wodzie z solami albo po dłuższej kąpieli, zazwyczaj na same pięty. Skóra później jest gładka i miękka jak po porządnym peelingu. Dla mnie super. Jednak rączka jest bardzo plastikowa.

Całkiem, całkiem

Tarka do stóp z Oriflame jest bardzo dobra..... Ale do czasu. Niestety po jakim czasie tarka już sie lekko "stępia" i już nie trze tak dobrze. Mimo to polecam ponieważ jest dość tania i poręczna.
Plusy:
-z początku dobrze ściera
- poręczna
-łatwa w utrzymaniu w czystości
- tania... Zwłaszcza na Allegro
Minusy :
- szybko sie stępia
Daje 4 z minusem.

Jest OK

Przyzwoita tarka o dobrej gradacji. Fajnie złuszcza namoczone pięty. Cena nie jest wysoka, a jakość dobra, jednak po dłuższym używaniu papier zaczął się odklejać (posiadam dwie takie tarki i stało się tak tylko na jednej z nich, więc może to tylko taki ewenement). Ogólnie polecam do codziennej pielęgnacji.

PLUSY
+ dobra gradacja (jednak uważam, że nie poradziłaby sobie z bardziej problematycznymi piętami)
+ spełnia swoje zadanie
+ nie wyślizguje się z ręki
+ nie wygina się pod naporem

MINUSY
- trwałość (z czasem papier zaczął się odklejać)

stara i sprawdzona

Tarkę kupuję już kilka lat, nie wiem do końca nawet, ile już ich miałam. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych na rynku i zawsze wybieram właśnie ją.

+ma wygodną rączkę -> można ją powiesić w łazience jak i wygodnie złapać, aby zetrzeć martwy naskórek
+ tarka nie jest zbyt szorstka, ale jest wystarczająca aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka
+nie podrażnia skóry (gdy używałam mocniejszych to moje stopy miały czerwone ślady, po prostu zbyt mocno ścierałam)
+ daje się bezproblemowo oczyścić i starcza na wiele razy, wydajna
+niewiele kosztuje
+jest bardzo ładna, estetyczna
+dobrze wyprofilowana, ułatwia ścieranie

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Spełnia swoją rolę...

Tarka spełnia swoją rolę. Jest dość ostra, przez co dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, odczuwalnie wygładzając stopy. Wykonana jest z grubego plastiku, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Higieniczna i łatwa w użytkowaniu. Z czasem warstwa ścierająca traci na ostrości.

BARDZO DOBRA.

Po długim czasie korzystania z najróżniejszych pumeksów, w końcu postanowiłam zainwestować w coś bardziej estetycznego, wygodnego i ładniejszego wizualnie i... Nie żałuję.

+ tarka przede wszystkim bardzo ładnie wygląda - jest porządnie wykonana, ma rączkę w moim ulubionym kolorze, z grubego plastiku, dwie powierzchnie ścierające, które są naprawde ostre.
+ bardzo wygodny uchwyt, umożliwiający powieszenie tarki.
+ jest bardzo poręczna, wygodnie się ją używa, nie trzeba się z nią gimnastykować, żeby dotrzeć do każdego miejsca stóp, które tego wymagają.
+ łatwo ją wyczyścić, otrzepać ze startego naskórka.
+ naprawdę porządnie ściera, zarówno na mokro, jak i na sucho, skóra po jej użyciu jest fajnie gładka.
+ bardzo mnie cieszy, że często są na nią promocje, bo w cenie stacjonarnej może być troszkę za droga.

- niestety w moim przypadku dość szybko straciła nieco na ostrości i już nie ściera tak intensywnie. Pewnie w niedługim czasie będę musiała zainwestować w kolejną sztukę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

najlepsza

Kupuję tę tarkę od lat, nie wiem już nawet, która to sztuka. Tarka idealnie leży w dłoni i wspaniale ściera zrogowaciały naskórek. Dolna część jest nieco delikatniejsza, górna nieco mocniej ściera, ale naprawdę wystarczy kilka ruchów by pozbyć się niechcianego naskórka.

Tarka jest bardzo trwała, 1 sztuka wystarcza mi na 2-3 miesiące, stosuję 2 razy w tygodniu.

Bezproblemowo daje się oczyszczać, po kilku razach nie wygląda nieestetycznie.

Niestety, nie zawsze jest w katalogu i nie zawsze w promocji, choć regularnej ceny jest jak najbardziej warta.

Ja swoją kupiłam ostanio po 5,90.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10