Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt

Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza i wygładza stopy. Bardzo wygodna, niezastąpiona w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nic specjalnego

Uważam ze tarka jest w porządku, jednak będzie dobra do codziennej pielęgnacji stop, nie dla bardzo problematycznych pięt. Jest poręczna, wygodna. Niestety trochę kiepsko wykonana gdyż po kilku tygodniach się złamała. Nie kupię jej już więcej.

Pomocna

Tareczka ta jest dość tania, ma bardzo wygodny kształt i dość delikatnie złuszcza jest idealna dla osób które nie mają dużego problemu z rogowaceniem naskórka na stopach. Używałam tareczki dość długo niestety na koniec się całkiem rozkleiła.

Mało trwały produkt

Dostałam go w prezencie od koleżanki. Miałam go w zestawie do pielęgnacji stóp - moje widzi mi się.. Wydawał się bardzo praktyczny, jego kształt na to wskazywał. Niestety tarka okazała się mało wydajna. Bardzo szybko uległa zniszczeniu. Miałam ją z dobre 2 miesiące i do wyrzucenia. Ciężko ją było zabrać gdziekolwiek. Średnio sobie radziła z zrogowaciałym naskórkiem.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Słaba jakosc wykonania

Produkt typowo made in china.Tarka jest bardzo slaba.Po pierwsze slabo zdziera martwy naskorek z piet,po drugie raczka plastikowa pęka,Po prostu sie lamie.Produkt maly,tani,ladny ale niepraktyczny i nietrwaly.Jednorazowka.

Może byc

Jak dla mnie tarka firmy Oriflame ma więcej zalet niż wad. Mianowicie dobrze radzi sobie ze ścieraniem martwego naskórka,ma twardą stabilną rączkę. Jedyną jak dla mnie jest za wąska powierzchnia tej tarki, lepiej używa mi się tarek które są szersze.

rewelacja

W połączeniu z peelingiem bardzo fajnie działa ścierając to co trzeba. Rączka jest wygodna, a tarkę mam już kilka lat i nie widać na niej upływu czasu

Lubię

Lubię tę tarkę, wygodnie się ja trzyma w dłoni, nie wygina się , jest dosyć twarda.
Dobrze usuwa zrogowaciały naskórek.
Przystępna cenowo, dostęp głownie przez konsultantki.

Przyzwoita

Bardzo fajny ergonomiczny kształt,
wytrzymały materiał trzonka- nie wygina się,
Dobrze radzi sobie ze zrogowaceniem;
skóra wygładzona, ładnie wygląda,
nie rani skóry

minus-
szybko traci swoje właściwości,

Przetestowałam dużo tego typu sprzętów, ta jak na razie najlepsza.

Spełnia swoją funkcję

Tarka jest dość duża i dość mocna. Idealna na zrogowaciały naskórek. Używam ją raz na jakiś czas po wymoczeniu stóp w wodzie z solami albo po dłuższej kąpieli, zazwyczaj na same pięty. Skóra później jest gładka i miękka jak po porządnym peelingu. Dla mnie super. Jednak rączka jest bardzo plastikowa.

Całkiem, całkiem

Tarka do stóp z Oriflame jest bardzo dobra..... Ale do czasu. Niestety po jakim czasie tarka już sie lekko "stępia" i już nie trze tak dobrze. Mimo to polecam ponieważ jest dość tania i poręczna.
Plusy:
-z początku dobrze ściera
- poręczna
-łatwa w utrzymaniu w czystości
- tania... Zwłaszcza na Allegro
Minusy :
- szybko sie stępia
Daje 4 z minusem.

Jest OK

Przyzwoita tarka o dobrej gradacji. Fajnie złuszcza namoczone pięty. Cena nie jest wysoka, a jakość dobra, jednak po dłuższym używaniu papier zaczął się odklejać (posiadam dwie takie tarki i stało się tak tylko na jednej z nich, więc może to tylko taki ewenement). Ogólnie polecam do codziennej pielęgnacji.

PLUSY
+ dobra gradacja (jednak uważam, że nie poradziłaby sobie z bardziej problematycznymi piętami)
+ spełnia swoje zadanie
+ nie wyślizguje się z ręki
+ nie wygina się pod naporem

MINUSY
- trwałość (z czasem papier zaczął się odklejać)

stara i sprawdzona

Tarkę kupuję już kilka lat, nie wiem do końca nawet, ile już ich miałam. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych na rynku i zawsze wybieram właśnie ją.

+ma wygodną rączkę -> można ją powiesić w łazience jak i wygodnie złapać, aby zetrzeć martwy naskórek
+ tarka nie jest zbyt szorstka, ale jest wystarczająca aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka
+nie podrażnia skóry (gdy używałam mocniejszych to moje stopy miały czerwone ślady, po prostu zbyt mocno ścierałam)
+ daje się bezproblemowo oczyścić i starcza na wiele razy, wydajna
+niewiele kosztuje
+jest bardzo ładna, estetyczna