Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt

Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza i wygładza stopy. Bardzo wygodna, niezastąpiona w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

rewelacja

W połączeniu z peelingiem bardzo fajnie działa ścierając to co trzeba. Rączka jest wygodna, a tarkę mam już kilka lat i nie widać na niej upływu czasu

Lubię

Lubię tę tarkę, wygodnie się ja trzyma w dłoni, nie wygina się , jest dosyć twarda.
Dobrze usuwa zrogowaciały naskórek.
Przystępna cenowo, dostęp głownie przez konsultantki.

Przyzwoita

Bardzo fajny ergonomiczny kształt,
wytrzymały materiał trzonka- nie wygina się,
Dobrze radzi sobie ze zrogowaceniem;
skóra wygładzona, ładnie wygląda,
nie rani skóry

minus-
szybko traci swoje właściwości,

Przetestowałam dużo tego typu sprzętów, ta jak na razie najlepsza.

Manicure - klasyczny

Spełnia swoją funkcję

Tarka jest dość duża i dość mocna. Idealna na zrogowaciały naskórek. Używam ją raz na jakiś czas po wymoczeniu stóp w wodzie z solami albo po dłuższej kąpieli, zazwyczaj na same pięty. Skóra później jest gładka i miękka jak po porządnym peelingu. Dla mnie super. Jednak rączka jest bardzo plastikowa.

Całkiem, całkiem

Tarka do stóp z Oriflame jest bardzo dobra..... Ale do czasu. Niestety po jakim czasie tarka już sie lekko "stępia" i już nie trze tak dobrze. Mimo to polecam ponieważ jest dość tania i poręczna.
Plusy:
-z początku dobrze ściera
- poręczna
-łatwa w utrzymaniu w czystości
- tania... Zwłaszcza na Allegro
Minusy :
- szybko sie stępia
Daje 4 z minusem.

Jest OK

Przyzwoita tarka o dobrej gradacji. Fajnie złuszcza namoczone pięty. Cena nie jest wysoka, a jakość dobra, jednak po dłuższym używaniu papier zaczął się odklejać (posiadam dwie takie tarki i stało się tak tylko na jednej z nich, więc może to tylko taki ewenement). Ogólnie polecam do codziennej pielęgnacji.

PLUSY
+ dobra gradacja (jednak uważam, że nie poradziłaby sobie z bardziej problematycznymi piętami)
+ spełnia swoje zadanie
+ nie wyślizguje się z ręki
+ nie wygina się pod naporem

MINUSY
- trwałość (z czasem papier zaczął się odklejać)

stara i sprawdzona

Tarkę kupuję już kilka lat, nie wiem do końca nawet, ile już ich miałam. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych na rynku i zawsze wybieram właśnie ją.

+ma wygodną rączkę -> można ją powiesić w łazience jak i wygodnie złapać, aby zetrzeć martwy naskórek
+ tarka nie jest zbyt szorstka, ale jest wystarczająca aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka
+nie podrażnia skóry (gdy używałam mocniejszych to moje stopy miały czerwone ślady, po prostu zbyt mocno ścierałam)
+ daje się bezproblemowo oczyścić i starcza na wiele razy, wydajna
+niewiele kosztuje
+jest bardzo ładna, estetyczna
+dobrze wyprofilowana, ułatwia ścieranie

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Spełnia swoją rolę...

Tarka spełnia swoją rolę. Jest dość ostra, przez co dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, odczuwalnie wygładzając stopy. Wykonana jest z grubego plastiku, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Higieniczna i łatwa w użytkowaniu. Z czasem warstwa ścierająca traci na ostrości.

BARDZO DOBRA.

Po długim czasie korzystania z najróżniejszych pumeksów, w końcu postanowiłam zainwestować w coś bardziej estetycznego, wygodnego i ładniejszego wizualnie i... Nie żałuję.

+ tarka przede wszystkim bardzo ładnie wygląda - jest porządnie wykonana, ma rączkę w moim ulubionym kolorze, z grubego plastiku, dwie powierzchnie ścierające, które są naprawde ostre.
+ bardzo wygodny uchwyt, umożliwiający powieszenie tarki.
+ jest bardzo poręczna, wygodnie się ją używa, nie trzeba się z nią gimnastykować, żeby dotrzeć do każdego miejsca stóp, które tego wymagają.
+ łatwo ją wyczyścić, otrzepać ze startego naskórka.
+ naprawdę porządnie ściera, zarówno na mokro, jak i na sucho, skóra po jej użyciu jest fajnie gładka.
+ bardzo mnie cieszy, że często są na nią promocje, bo w cenie stacjonarnej może być troszkę za droga.

- niestety w moim przypadku dość szybko straciła nieco na ostrości i już nie ściera tak intensywnie. Pewnie w niedługim czasie będę musiała zainwestować w kolejną sztukę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

najlepsza

Kupuję tę tarkę od lat, nie wiem już nawet, która to sztuka. Tarka idealnie leży w dłoni i wspaniale ściera zrogowaciały naskórek. Dolna część jest nieco delikatniejsza, górna nieco mocniej ściera, ale naprawdę wystarczy kilka ruchów by pozbyć się niechcianego naskórka.

Tarka jest bardzo trwała, 1 sztuka wystarcza mi na 2-3 miesiące, stosuję 2 razy w tygodniu.

Bezproblemowo daje się oczyszczać, po kilku razach nie wygląda nieestetycznie.

Niestety, nie zawsze jest w katalogu i nie zawsze w promocji, choć regularnej ceny jest jak najbardziej warta.

Ja swoją kupiłam ostanio po 5,90.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

NIEZBĘDNA!

Tarka jest raczej do codziennej pielęgnacji niż do zadań specjalnych. Ale dla mnie to jest jak najbardziej odpowiedni "sprzęt" ponieważ nie mam stóp w tragicznym stanie i wystarczy mi standardowe ścieranie. Zdecydowanie lepiej sprawdza się ona w użyciu na sucho, niż an mokro. Ma długą żywotność jak na tak niską cenę. Jest stablina i nawet jeśli ktoś używa na mokro to nie wyślizguje się z ręki. Do zadań specjalnych zdecydownie polecma tarkę drewniana z The Body Shop. Jest nie do zajechania!

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Dla mnie idealna

Jest to idealna tarka dla osób z suchymi piętami. Stosowana co parę dni, daje na prawde świetne efekty. Używam tej tarki od dłuższego czasu kilka razy w miesiącu. Nie mam przesuszonych pięt, więc nie wiem jak sprawdzałaby się w tak ekstremalnych sytuacjach. Jednak myślę, że przy regularnym stosowaniu mogłaby wygładzić każdy rodzaj pięt.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tarka