Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej dla młodych dziewcząt - Mniszek lekarski (stara wersja)

Ziołowy płyn do higieny intymnej z wyciągiem z mniszka lekarskiego, który działa ochronnie oraz regenerującą naskórek prowitaminą B5 (D-Panthenol). Delikatniejszy od mydła. Zawiera łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.
- Reguluje naturalne funkcje błony śluzowej i skóry.
- Skutecznie łagodzi podrażnienia śluzówki oraz zapobiega ich powstawaniu.
- Działa kojąco na naskórek.
Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną. Neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia uczucie czystości i świeżości przez cały dzień. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Gdańsku.

Cena: 7 zł / 500 ml

Jak najbardziej tak !

Mam nową wersję, też z mniszkiem lekarskim.
To mój pierwszy żel Ziaji. Wcześniej na półce u mnie gościły biedronkowe ;) Wiadomo że na "te dni" nie da uczucia świeżości na cały dzień, ale ja po powrocie ze szkoły go używam oraz rano i wieczorem więc jest ok :)

Zalety:

:) Mi osobiście bardzo podoba się zapach - odświeżający, nie za mocny, delikatny
:) cena niewygórowana 8, 20 zł (chociaż były tańsze Ziajowe, wypróbuję inny następnym razem ;p )
:) Odświeża
:) Nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje żadnej wysypki etc.
:) Wydajny! Wystarczy dosłownie odrobinka a pieni się że hoho ;d
:) fajna butelka miękka ale dosyć mocna, jednak może się wylewać (raz go położyłam i się ociupinkę wylało, ale to moja wina :> )

Wad nie widzę ;)

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: tak wydajny że prawie w ogóle

Bardzo przyjemny

Łagodny, nie podrażnia, pozostawia uczucie komfortu prze z długi czas i nawet na ten jego ziołowy zapach moge przymknąć oko ale zawsze jak mam do wyboru zapachową wersję z niebieskiej serii sięgam po nią chętniej, chyba przez ten specyficzny zapach, ale jak za tą cenę całkiem przyzwoity

dobry

Dla mlodych dziewczat takich jak ja ok. Dobrze sie pieni, myje, nie podraznia tych miejsc. Za bardzo nie podoba mi sie zapach, ale w koncu to ziolowy, wiec ma prawo do tego:P. A i jescze jedno, odswieza i daje uczucie komfortu na caly dzien, i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Starzenie się skóry - dieta

Dobry

Od zawsze gościł w mojej łazience. Każdy w domu od dojrzałej kobiety do nastolatki używały go. Bardzo dobrze sie pieni i delikatnie oczyszcza. Nie powoduje zaczerwień. Ładnie i delikatnie pachnie. Chroni barierą "te" miejsca od grzybicy i niechcianych zakażeń. Praktyczna buteleczka nadaj się do zabrania poza dom. Jest wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: Używałam prze 4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Fajny

Naprawdę godny polecenia.Przede wszystkim jest wydajny.Lekko się pieni.Po umyciu jeszcze przed długi czas pozostaje uczucie świeżości.Dostałby 5 gwiazdek a nie dostanie tylko dlatego że drażni mnie jego ziołowy zapach.Następnym razem zakupię również płyn Ziaji ale już niebieski :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

b. dobry

Ładnie, świeżo pachnie. Ma gęstą konsystencję, ale to mi nie przeszkadza. Dobrze się pieni, ze spłukiwaniem nie ma problemu ;) Po użyciu czuć przyjemne odświeżenie. Spróbowałam go, ale i tak wracam do niebieskich.

Używam tego produktu od: już nie używam

KWC

nie pzrekonałam sie do wersji konwaliowej ale zryzykowałam i kupilam ten pzreznaczony dla młodych dziewcząt.
ten płyn to mój KWC w kwestii dbania o higienę intymną:
+łagodzi wszelakie podrażnienia
+delikartnie pachnie
+świetnie odświeza
+jest wydajny
+dobrze się pieni
+jest bardzo niedrogi- jakością dorównuje drozszym płynom a jest bardzo tani.

Jest świetny, dla mnie to KWC, serdecznie POLECAM :)

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 dużego

koi i pielęgnuje

Kupiłam, ponieważ tego, którego chciałam w aptece akurat nie było, więc skuszona niską ceną wybrałam ten, właśnie wersję z mniszkiem i nie żałuję - już wiem, że będę go dalej kupować, możliwe też, że inne wersje także wypróbuję.

A teraz do rzeczy - ślicznie, delikatnie pachnie, jest wydajny, doskonale odświeża i dezodoruje.Ukoił, niemal natychmiast, moją podrażnioną skórę wokół miejsc intymnych.Oczywiście pielęgnuje należycie te tak wrażliwe miejsca.
Cóż więcej chcieć.

Polecam.
Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo fajny :)

Jak dla mnie bardzo fajne :)
-odswieza
-fajnie sie pieni :)
-delikatnie minimalizuje podraznienia

Używam tego produktu od:Dawna
Ilość zużytych opakowań:Moze 4 moze wiecej :]

fajny ale niebieskie są lepsze

ma fajny zapach. odswieza. mnie nie podrażnił. ma tylko trochę inną konsystencję niż ta seria niebieskich. ta jest trochę za bardzo gęsta.ogólnie dobry kosmetyka za przystepna cenę:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dno!

Kolejny raz przekonałam się,że Ziaji nie można ufać!
Jak płyn do higieny intymnej może podrażniać!Bo tak właśnie jest w przypadku Ziaji.Odświężenie też nei specjalne.Neutral wydawał mi się,że nie bedzie podrważniać,ale gdzie tam.Szczypie tak samo jak inne z tej serii.

Używam tego produktu od:kilka tygodni,ale wywaliłam w połowie butelki
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Naprawde dobry

Jak dla mnie to ten kosmetyk ma same + :)
Tani
Wydajny