Nail Care, Odżywka do paznokci z wapniem

Nail Care, Odżywka do paznokci z wapniem

Odżywka zalecana do paznokci rozdwajających się i łamliwych. W jej składzie znajduje się wapń - wzmacniający strukturę paznokcia oraz witaminy.
Może być stosowana pod lakier kolorowy.

Cena: 2,99 zł / 8 ml

świetna odżywka za świetną cenę

Posiadam nowszą, różową wersję i ją oceniam.

Kupiłam tę odżywkę głównie ze względu na cenę. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, nie jest jak lakier, tylko szybko wchłania się w płytkę paznokcia, za co ogromny plus.
Paznokcie po niej ładnie, zdrowo się błyszczą i nie ma takiego sztucznego efektu jak po lakierze, płytka jest zdrowo wygładzona. Pozbyłam się ich brzydkiego wyglądu właśnie dzięki tej odżywce.
Nie posiada również tego okropnego smrodu unoszącego się w całym pomieszczeniu, zapach czuć tylko celowo wąchając odżywkę, a i tak jest delikatny i niezbyt drażniący.
Jedynie pod koniec ciężko jest wydobyć resztki i trzeba trochę kombinować, żeby zużyć ją do końca, ale dałam radę. ;)

Pomogła mi

Również posiadam nowszą wersję w różowej buteleczce 11 ml. Kosztowała 8zł. Na zakrętce jest naklejka z logo Kosmetyk Wszechczasów Wizaż i dlatego wybrałam ją a nie osławioną Eveline 8w1.

+podoba mi się forma "nie-lakierowa" czyli jakby żel/oliwka, która wchłania się w płytkę paznokcia
+nie ma charakterystycznego lakierowego zapachu
+po wchłonięciu pozostawia delikatną warstwę ochronną - uwaga! jeśli chcemy po jej użyciu pomalować paznokcie lakierem to trzeba zmyć/zetrzeć tę warstewkę, inaczej lakier nie będzie się trzymał - raz się tak przejechałam i już po godzinie od pomalowania lakier zaczął odpryskiwać (zaznaczam że lakier przetestowany, to na 100% wina odżywki)
+ DAJE EFEKTY: paznokcie przestały się rozdwajać, a zawsze miałam z tym problem! bardziej błyszczące, zdrowo wyglądające i twardsze paznokcie

używam nieregularnie, jak mi się przypomni, ale za to czasem 2-3 razy dziennie.
Jedyny minus to wydajność: dosyć szybko schodzi, po 2 miesiącach nieregularnego stosowania pozostało mi mniej niż pół butelki. Ale nie oszczędzam, daję grubą warstwę.
Ogólnie jestem zadowolona, zapewne jeszcze do niej wrócę, ale najpierw chcę przetestować Eveline 8w1.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

bardzo dobra

Już jest nowsza wersja-odżywka z wapniem+ wit. C własnie ją poddaję ocenie:

Plusy:-
-bardzo długo się trzyma
-duża pojemność
-bogaty skład
-nie uczula
-buteleczka przeźroczysta, różowa
-wygodny krótki pędzelek
-cena bardzo przystępna
-bardzo wydajna starcza na dłuuugo
-po wyschnięciu pozostawia prawie niewidoczną ochronna warstwę

minusy:
-mogłaby schnąć szybciej

polecam!!

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Wibo na wiosnę 2015

Bardzo dobra

Miałam taką różową w innej buteleczce. Kupiłam za radą przyjaciółki, gdyż moje paznokcie były naprawdę kruche i łamliwe. Podobało mi się to, iż nie była kolejną odżywką - lakierem, lecz szybko wchłaniała się w paznokieć. Pierwsze efekty były szybko widoczne, acz używałam odżywki kilka razy dziennie. Potem ją odłożyłam... i efekt został. Może moje paznokcie nie były twarda jak diamenty, po tym jak ją odstawiłam, lecz były dużo mniej łamliwe. Po pół roku musiałam ją wyrzucić (zużyłam ok połowę opakowania), gdyż konsystencja stała się dużo bardziej wodnista i kiepsko się wchłaniała. Jest to jednak bardzo wydajny, tani i skuteczny produkt. Na pewno ją kupię.

Używam tego produktu od: Pół roku

zdecydowanie nie!

Totalna porażka, zero efektu. Paznokcie są wciąż słabe i łamliwe, na dodatek jeszcze się rozdwajają. Odżywka zostawia smugi na paznokciach, co nieestetycznie wygląda. Na dodatek nieporęczny, krótki pędzelek. Jedyny plus to niska cena.. można używać tej odżywki jako bezbarwny lakier do paznokci albo bazę pod ciemniejsze lakiery. Zdecydowanie nie polecam!Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Jestem zadowolona

Miałam kiedyś tę odzywkę,niestety to nie jest ta na zdjęciu,ta na zdjęciu jest jakaś inna.Ja mam do dziś tę odzywkę ale koloru różowego,tzn różowa buteleczka.
Niestety z tego co wiem,już jej nie produkują,wycofali ją ze sprzedaży.
Plusy:
-ładna różowa buteleczka
-dobra pojemność 11 ml
-dobry skosny krótki pędzelek
-utrwala paznokcie,zawiera witaminy i wapń
-trzyma się wyjątkowo długo,nie uczula,szybko wysycha tworząc małą skorupkę,ja ją stosuję jako lakier bezbarwny,w tej roli spełnia się idealnie.4
Dostępna kiedyś w Rossmanie.Wad żadnych nie znalazłam.Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam,początek 1

co TO ma być?

Powiem szczerze, że skusiła mnie cena, jednak to chyba jedyny plus tej odżywki. Po pierwsze okropny pędzelek, dosyć mały i nieporęczny. No dobrze, może nie jestem mistrzynią w umiejętności dobrego nakładania lakieru na paznokcie, ale bez przesady. To pierwszy preparat z którym miałam problemy. Wygląd odżywki na paznokciu daje wiele do życzenia, taki jakiś byle jaki. Poza tym bardzo wolno schnie, więc zanim się obejrzę mam już cały efekt popsuty.

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

super :)

Skusiłam się opiniami które tutaj znalazłam...Zakupiłam ponieważ moje paznokcie po tipsach były w opłakanym stanie :(

- odżywka przywróciła im w dosyć szybkim tempie ładny kolor i "strukturę" ; stały się twardsze, nie łamią się itp.

- przyspieszyła wzrost paznokci- naprawdę byłam zdumiona!
- bardzo wydajna !

Ogólnie, naprawdę ta odżywka potrafi zdziałać cuda!

Jednak...kiedy stosowałam ją codziennie po 2 / 3 razy dziennie wszystko było wspaniale. W momencie kiedy zrobiłam kilkudniową przerwe (brak czasu itp ;) ) znowu zaczęły się łamać itp.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ledwo połowa pierwszego opakowania

Moja ulubiona

Mam tą w wersji różowej i jest świetna. Podoba mi się, że nadaje płytce paznokciowej taki ładniutki różowy kolor, paznokcie ładnie się błyszczą i wyglądają zdrowo. Czasem używam jej zamiast lakieru do frencha. Fajnie utwardza paznokcie, choć nie mam problemów z rozdwajającymi się paznokciami.
Jak na razie to moja ulubiona odżywka. Nie jest droga, nie zastyga, wydajna, dostępna w każdym Rossmanie :)
Ja ją polecam i już lecę po kolejne opakowanie bo mi się skonczyła.

Fajna

moja ulubiona odzywka!!! sprawia ze paznockie są twardsze, nie rozdwajaja się i nadaje im piękny, różowy połysk (teraz jest różowa, a nie niebieska) niestety jej wielka wada jest to że już następnego dnia odpryskuje:( dlatego codziennie nakaldam na nia kolejna warstwe i czwartego dnia zmywam :P taka kuracje stosuje raz w miesiacu :)

Jestem zadowolona

Używam tej z serii Lovely, w kolorze różowym. Jestem bardzo zadowolona. Długo trzyma się na paznokciach, naprawdę je wzmacnia (obgryzam!). Nadaje ładny, zdrowy kolor. Mimo, że jest tania nie gęstnieje szybciej, niż inne tego rodzaju specyfiki - ot, raczej normalnie.
Zużyłam kilka opakowań.

okropna

To co prezentuje sobą ta odżywka jest straszne. Używałam gdzieś rok temu jak jeszcze obgryzałam paznokcie. Teraz używam Maximum Grow z Sally Hansen. Ta Wibo, to coś co mogło mnie tylko w najgorszych snach spotkać. Zdecydowanie nie polecam !!!