Lancome, StarGloss (Błyszczyk do ust)

Lancome, StarGloss (Błyszczyk do ust)

StarGloss to zaskakujący produkt, łączący w sobie cechy do tej pory nie występujące w jednym błyszczyku. Jest niezywkle lekki, właściwie nielepki i dobrze trzyma się na ustach - brzmi jak bajka ;-) - a jednak to prawda. Dodatkowo produkt bardzo ładnie, słodko pachnie i wygodnie rozrowadza się na wargach za pomocą małego pędzelka. Pięknie błyszczy dzięki zawartości mikroskopijnych brokatowych drobinek (tak jest w wersji przezroczystej).

na TAK !

Lubiłam go :) Miałam odcień jasny z drobinkami. Pieknie mienił się na ustach. Nawilżał je i długo utrzymywał. troche dziwny w smaku ale przecież w błyszczyku nie o to chodzi ;) Aplikator w formie małego pędzelka - rewelacja. Opakowanie ok. Cena jak to Lancome.... ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam :)

nie do zużycia :P

Posiadam numer 221- dość ciemny i intensywny. Błyszczyk jest tak wydajny, że choć używam go już od wielu miesięcy, to wciąż nie mogę go skończyć! Dwa pociągnięcia pędzelkiem i usta wyglądają przepięknie. Nie wysusza, zapach i smak- OK. Zasługuje na czwórkę.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

mój ukochany..

Zakochałam się w tym błyszczyku od pierwszego posmarowania nim ust ;-) Moim pierwszym odcieniem był 225 Cappucino - nie wiem czy jeszcze dostępny w sprzedaży. Jest to bardzo delikatny beż, choć w buteleczce wygląda na dość ciemny.
Drugi odcień to 022 Noix de Coco - biały, pół transparenty , rozjaśnia usta, tworzy wspaniały delikatny efekt.
Star Gloss ma dla mnie duża zaletę w postaci braku smaku i mało wyczuwalnego zapachu ( porównuje do Juicy Tubes, od których często mam ból głowy ;-)
Jeśli chodzi o trwałość to mogłaby być większa.
Pędzelek pozwala precyzyjną aplikację, ale czasem bywa ona kłopotliwa gdy nie ma się przy sobie lusterka ;-)
Wtedy można źle rozsmarować błyszczyk i powstają smugi, które jak wiadomo są mało estetyczne ;-)
Polecam Star Gloss wszystkim Paniom, które cenią sobie delikatny subtelny makijaż ust

Rewelka!

Na początku słyszałam tylko o tym błyszczyku i wydawało mi się się, że szkoda kasy bo błyszczyk jak każdy inny. Ale jakież było moje zdziwienie! Wspaniały kolor, pieknie się mieniący i ta aplikacja! Najlepszy błyszczyk jaki miałam. Gorąco polecam.

doskonały

Mam odcień Star Struck -różowo-fioletowy z mnóstwem maleńkich drobinek. Już niewielka ilość nałożonego na usta błyszczyku zapewnie piękny, lśniący efekt i kolor. Ślicznie pachnie, nie klei się, i jest stosunkowo trwały. Do tego poręczne opakowanie i wygodny pędzelek czynią go KWC !
Polecam !!!

super

Błyszczyk jest super ,ma śliczny zapach.Na ustach trzyma się naprawdę długo używam odcienia nr 225 .jest bardzo delikatny .Dodatkowy plus za wygodny aplikator.Gorąco polecam

Używam tego produktu od5miesięcy

BOMBA!!!

Oto moj ukochany KWC!! mam kolor bialy z drobinkami na ustach wyglada po prostu n.i.e.s.a.m.o.w.i.c.i.e!! usta wygladaja jakby opadly na nie prawdziwe gwiazdy z nieba ! swietnie sie trzyma na usteczkach pieknie wyglada i cos mi sie zdaje ze na zawsze zagoscil w mojej kosmetyczce !:)

Używam tego produktu od: polowa lutego

cudny polysk

Dla mnie blyszczyk z tej serii jest na prawde swietny, mam kolorek starlight z drobinkami. na moich ustach na prawde bardzo mala wartwa kosmetyku daje swietny szklisty polysk a co do pedzelka to akurat wedlug mnie idealnie rozprowadza blyszczyk.
Poza tym utrzymuje sie dlugo, moze nie tyle co JT ale i tak bardzo bardzo dlugo szczegolnie jak na blyszczyk.
Warto tez zaznaczyc ze jest to rodzaj blyszczyka ktory spelnia wiele funkcji bo dadotkowo chroni i nawilza usta wiec ideal na zime:)

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo ładnie się nakłada i długo się trzyma, zwłaszcza te drobinki nawet po nawet dokładnym demakijażu błyszczą się nadal :) Kleistość w normie, przyjemny zapach i smak.

Bez rewelacji, ot fajny.

Nie zachwycił mnie Star Gloss i o wiele bardziej wolę JT, ale i nie jest tragicznie zły. Dość gęsty, nie klejący się, pokrywa usta jednolitym kolorem. Według mnie nie jest on za bardzo pół transparentny, ponieważ kolor dość wyraźnie widać na ustach. Poza tym ma przyjemny smak, zapach i nieco nawilża. Trwałość-raczej przeciętna, jak to w błyszczykach. Efekt na ustach tez taki średni. Nie robił "szklanej tafli" [miałam odcień bez drobinek], raczej nadawał dyskretny połysk.
Ładne i poręczne opakowanie, ale wolałabym aplikator zamiast pędzelka. Mimo to pędzelek w tym błyszczyku jest poręczny, nie wyłażą z niego włoski, nabiera się na niego odpowiednia ilość mazidła... OK. :)

Trochę się waham czy dać mu 4 gwiazdki, bo jednak taki bardzo dobry to on nie jest. ;) Raczej średni... 3 gwiaizdki, jeśli się coś zmieni to dam znać. ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

specyficzny

nieczesto siegam po ksmetyki z wysokiej polki - na codzien preferuje delikatne podkreslenie urody i blyszczyki pol-transparentne doskonale sie do tego nadaja; star gloss w moim przypadku nadaje sie na wieczory ale po kolei

opakowanie - bardzo ladne, gustowne i wygodne
aplikator - zwykle aplikuje blyszczyki pedzelkiem acz w tym
wypadku wolalabym gabeczke; pedzelek jest dosc toporny
kolor - posiadam nr 121 cosmic girl, w opakowaniu metaliczna, ciemna czerwien na ustach odcien jest jasniejszy; nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze kolor jest pol-transparentny; nakladam go mniej niz zdolam wydobyc na pedzelku - wieksza ilosc powoduje bazarowy efekt - i poprawiam zwyklym, transparentnym blyszczykiem dla efektu tafli wody
trwalosc - dobra, po wchlonieciu nadaje ustom delikatny koloryt

posiadam go z wymiany z wizazystka i choc sam blyszczyk nie jest zly wole te pieniadze zainwestowac w dobra pomadke - nawet jesli jest kryjaca latwiej ja nalozyc i daje bardziej stonowany, elegancki efekt

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1, kolor 121 (cosmic girl)

typowy wysokopolkowiec

Przyjemny blyszczyk. Ladnie pachnie, dosc dobrze sie rozprowadza, ma przesliczny polysk (przypomina mi stare serie glam shine zanim producenci postanowili SCHRZANIC KOLORY). Rzeczywiscie dosc mocno kryje, co sprawia ze uzywam go w malych ilosciach, poniewaz kupiony przeze mnie kolor - fiolet - acz sliczny, nalozony wyrazista warstwa nadaje ustom nieco siny wyglad. Nalozony oszczednie jest sliczny. Blyszczyk jest z tych nieklejacych sie, nie wysusza ust, trwalosc nie rewelacyjna. Niby mozna by sie spodziewac wiecej za te cene, ale po pierwsze, w normalnych krajach jest tanszy, po drugie, i tak 70% kupuje na allegro, po trzecie, nikt nikogo nie zmusza do kupowania kosmetykow selektywnych. Zatem, mimo malych zastrzezen - az 4*. A opakowanie - przesliczne.Używam tego produktu od:tygodnia