Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Celebre EDT

Avon, Celebre EDT

Wspaniały zapach - świeży a zarazem ciepły. Kompozycja idealna na codzień oraz na specjalne wyjścia. Dla młodych kobiet celebrujących piękno życia.

Nuty zapachowe: arbuz, melon, cyklamen, czarna porzeczka, pieprz, biała magnolia, frezja, jaśmin, peonia, cedr, drzewo sandałowe, kora dębu.

Cena: 59,90zł / 50ml

7% jesień/zima 93% wiosna/lato

Różowy kwiat...

"Soczyste akordy arbuza, melona i cyklamenu podkreślone akcentem porzeczki i pieprzu tworzą finezyjne połączenie z jaśminem i peonią oraz drzewem cedrowym".

Co tutaj można więcej dodać. Delikatny kwiatowy zapach.
W klasycznym, prostym, podłużnym flakoniku.

Jeden z moich ulubionych perfum, do których wracam z ogromnym sentymentem. Mamy razem dużo przyjemnych wspomnień. Towarzyszył mi w wielu wspaniałych momentach mojego życia.

Trwałość
Uważam nie jest to zapach jakoś nadzwyczaj trwały. Aby był wyczuwalny należy nakładać go ponownie w ciągu dnia.
Na skórze pachnie intensywniej, natomiast na ubraniu jest wyczuwalny w wersji subtelniejszej i delikatniejszej.

Cena perfum bardzo często do upolowania w promocji.
Jak dla tego przedziału cenowego dobra jakość. Miłe doznania zapachowe.

Kultowy zapach

Jak w temacie. Jest to jeden z kultowych zapachów Avonu, obok zapachu Perceive, Little Black Dress czy Passion Dance.
Perfum używała moja mama, ja jej czasem podbierałam. Perfumy owocowo- kwiatowe, słodkawe. Raczej na dzień niż na wieczór. Pasują na wiosenną i letnią porę roku. Zapach zamknięty w niewielkiej poręcznej i prostej buteleczce z różowym płynem. Trwałość około 3 godzin. Preferuję perfumy raczej świeże, ten jest z tych słodkich, za którymi niezbyt przepadam, chyba ze bardzo musiałby mi się spodobać.
Cena nie jest wygórowana, w internecie można dostać go taniej niż w katalogu.

Celebre AVON

Bardzo ładny zapach , maiłam przyjemność używać tej perfumy kupiłam ją pare razy , zapach jest delikatny , i zmysłowy . Flakonik bardzo poręczny i wygodny w użyciu . Te perfumy można kupić u konsultantki Avon w bardzo przystępnej cenie , bardzo często są też promocje na ten właśnie zapach ...

Avon Mark - relacja

Perfumy mamy

Bardzo je lubie u mamy, mają taki kojący kobiecy kwiatowy zapach. Utrzymują się mamie do 7 godzin nawet. Pobudzająca świeżość kwiatów i delikatne aromaty owoców rozpływają się w powietrzu, na spacerze, w sklepie czy na kawie. Sa ulubieńcem w jej kosmetyczce i chętnie do nich wraca. Ja tez jej podbieram i jestem zadowolona, ślicznie pachną i utrzymują się długo. - nawet do 8 h

Ach, Celebre...

Ach, Celebre, kultowy już zapach Avonu i jeden z lepszych!
Wiosenny, młodzieńczy, beztroski aromat białych kwiatów, połączony z orzeźwiająco słodkim melonem, złamany czarną porzeczką oraz pieprzem, a wszystko to na pięknej,drzewnej bazie.
To aromat młodej dziewczyny wkraczającej w dorosły świat, pełen sprzeczności, brutalnej prawdy, gdzie wszystko jest czarne lub białe.
Nawet kompozycja jest taka, jak życie- zaczyna się słodko i leniwie,ale wraz z upływem czasu przerywane jest nierzadko trudnymi sytuacjami, odbierającymi radość oraz cieszenie się z błahostek, by wreszcie przynieść nam upragniony spokój.
On jest tak śliczny i pozytywny, że nawet bardzo poważnym osobom wywołuje lekki uśmiech na twarzy. Do tego zapach, mimo niskiej ceny, posiada świetne parametry użytkowe, projektuje jak należy, trzyma się przez cały dzień i jest szeroko komplementowany. Bajka!

Podsumowując:
Celebre to pozytywny, kwiatowy aromat, dzięki któremu nawet trudy dnia codziennego jest dużo łatwiej znieść. Celebrujmy każdy dzień, cieszmy się błahostkami, śmiejmy się na całe gardło... Życie jest tak kruche i mija tak szybko... I choć Celebre nie jest składanką oudów, żywic, kadzideł, wyszukanych składników, to i tak jest idealny, bo prawdziwy.
Niczego nie udaje, bo nie musi. Ale tak, jak w tej kompozycji wszystko błyskawicznie się zmienia, raz jest słodko, a raz gorzko, tak i w życiu bywa, raz na wozie, raz pod wozem.

Najważniejsze to nauczyć się żyć tak, by niczego nie żałować.
Celebre na pewno nam w tym pomoże.

nie mój zapach

Zapach kompletnie nie w moim guście, ale pomijając utrzymuje się dość długo, opakowanie bardzo fajne poręczne, z ciekawym korkiem. Dostępność u konsultantki, cena też dość przystępna, często są promocje.

Powiew wiosny

Celebre znane i kochane od lat. Zapach swojego czasu towarzyszył mi codziennie... Moja mama się w nim chyba kapala. Celebre i incadance to zapachy z rezerwacją mojej nany:)
Celebre ma w sobie coś szczególnego. Coś miłego i delikatnego jak mgła w wiosenny poranek, gdzie wszystko rodzi się do życia. To taki powiew wiosny, miłości i nowgo życia. Różowy płyn w środku zwykłej butelki zmieniał świat, na bardziej radosny i miły. Zapach ma w sobie pewną świeżość i zarazem otulajace ciepło. Kwiaty i wiatr jak w teledysku pohocontas. Delikatność i siła.
Zapach idealnie pasuje na każdą porę roku, pasuje do wszystkiego i ukazuje najładniejsze różowe nuty jakie mogą być w zapachach. Nie jest to lolitkowy różowy płaski. Podejrzewam, że Celebre spodoba się kobietom w każdym wieku.
To edt więc trwałość jest średnia-kierunku słabej

Kwiatowe cudeńko

Czuć wiosnę jak się powącha tego zapachu , jest bardzo młodzieżowy i dziewczęcy i przypomina mi lata szkolne , używam od bardzo dawna ..
Avona kojarzę sobie właśnie z Celebre, bo jest tam od bardzo dawna :D

Mmmm...

Celebre to perfum mojego dzieciństwa! Uwielbiam ten zapach gdyż to jeden z pierwszych perfumów, który dostałam od mamy. Jeszcze wtedy w innym opakowaniu (o ile dobrze pamiętam).
Perfum posiada przyjemną nutę zapachową. Dobrze utrzymuje się na ciele.
Obecny flakonik bardzo wygodny w użyciu.

Takie sobie

Zapach ten dostałam w prezencie, dla mnie przeciętny, nie przypadł mi jakoś szczególnie do gustu, taki owocowo-kwiatowy. Są mało trwałe, raczej na wiosnę, lato, plus za ładny flakonik .

wtórne

Bardzo ładna kwiatowa kompozycja w stylu słodko-owocowym. Niestety jest to zapach który jest dość często powtarzany w innych perfumach. Kremowe kwiaty na lekko rześkiej bazie. Zapach w żaden sposób się nie rozwija i nie ma zbyt wielkiej trwałości

Bardzo przeciętny

Dostalam go w prezencie i jestem rozczarowana bo sądziłam że będzie bardziej trwały . Na skórze krótko utrzymuje się zapach jaśminu poza tym jest bardzo słodki i raczej piżmowy . Zupełnie nie w moim stylu , lubię słodkie zapachy ale ten jest aż mdlący, nie polecam!!!