Avon, Celebre EDT

Avon, Celebre EDT

Wspaniały zapach - świeży a zarazem ciepły. Kompozycja idealna na codzień oraz na specjalne wyjścia. Dla młodych kobiet celebrujących piękno życia.

Nuty zapachowe: arbuz, melon, cyklamen, czarna porzeczka, pieprz, biała magnolia, frezja, jaśmin, peonia, cedr, drzewo sandałowe, kora dębu.

Cena: 59,90zł / 50ml

6% jesień/zima 94% wiosna/lato

Celebre, woda toaletowa

Woda toaletowa Celebre ma przyjemny i kobiecy zapach z kategorii kwiatowo-owocowej, są dość świeże, z pewnością nie należą do tych duszących. Główne nuty zapachowe to połączenie melonu, porzeczki oraz jaśminu. Szkoda, że nie są trwalsze - utrzymują się na skórze kilka godzin. W dobrej promocji można je upolować za 20 zł.

fajne kwiatowe

Celebre woda toaletowa z Avonu ma przyjemny,kwiatowy zpach. Dobre na wiosnę czy lato, nie są duszące. Delikatnie wyczuwalne, choć z trwałością mogłobybyć troszkę lepiej,. Przyjemne, na codzień .

Uwielbiam

Mój pierwszy zapach od Avon. Mam do niego wielki sentyment. Słodki i delikatny, rozpoznawalny, długo utrzymuje się na skórze. Idealny na co dzień. Lekki, wiosenny zapach.

Szybko się nudzi

Ten zapach na początku baardzo mi się podobał. Jednak szybko się do niego przyzwyczaiłam i stał się dla mnie drażniący. Nie nadaje się na co dzień, tylko na jakieś większe wyjścia. Jest trwały i wydajny.

Moj pierwszy perfum

Perfum Celebre od Avon jest ze mna chyba juz z 15 lat..poczawszy gdy jqko nastolatka zaczelam "bawic " sie w avon

Moja pierwsza miłość zapachowa

Celebre to moja pierwsza miłość jeśli chodzi o zapachy Avon. Delikatny, świeży, ponadczasowy zapach idealny i dla nastolatki i dla kobiety. Cena baaardzo dobra.

całkiem, całkiem

Zapach jest bardzo kobiecy, zaś kwiatowo - owocowe nuty wprawiają od rana w optymistyczny nastrój. Idealny na wiosenne i letnie dni. Bezpieczny- można używać go w ciągu dnia, nadaje się do pracy i nie musimy się obawiać, że będzie on zbyt męczący dla otoczenia. Kiedyś go kupowałam, teraz już chyba z niego wyrosłam, ale i tak mam do niego sentyment. Jest to zapach na tyle charakterystyczny, że na ulicy rozpoznam go bez trudu. Minusem jest jego słaba trwałość.

Przyjemny zapach

Bardzo fajny, delikatny, przyjemny, kobiecy i wiosenno-letni zapach. Polecam szczególnie na co dzień. Zapach nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo, powiedziałabym, że raczej przeciętnie.Idealne na wiosnę i lato. Wyczuwalne nuty kwiatowo-owocowe są bardzo przyjemne i kobiece. Polecam spróbować.

Nie dla mnie

Muszę przyznać,że nie przepadam za tymi perfumami.Uważam,że ich zapach jest mdły i męczący.Jak większość perfum z tej firmy,te również nie należą do najtrwalszych.Opakowanie także nie za bardzo mi się podoba,ale to dlatego,że nie lubię różu.Zauważyłam,że często można je zamówić w trakcie promocji.

Dobry!

Celebre to mój ulubiony perfum od Avon. Jest zapakowany w klasyczny, ale bardzo elegancki flakonik. Ma bardzo delikatny zapach kwiatowo-owocowy. Używam go raz na jakiś czas, ale zawsze wracam do niego z ogromnym sentymentem. Jego trwałość nie jest zbyt wysoka, lecz perfumowanie się kilka razy w ciągu dnia nie stanowi dla mnie żadnego problemu, Celebre można często kupić na promocji. Nuta zapachowa skłania do użytkowania go w czasie wiosny i lata.

Celebre mała słodycz

Delikatny, na bazie kwiatów, jednak nie jest to zapach przewodni. Przełamany delikatna słodyczą. Jak dla mnie idelny dla nastolatek oraz młodych dziewczyn. Z reszta wszystko zależy od gustu. Trwałość oceniam na średnią . Ogólnie polecam !

kwiatowy klasyk

Celebre jest jednym z kultowych już zapachów marki AVON, który towarzyszy nam chyba od zawsze. Osobiście uważam, że swoją popularność zawdzięcza uniwersalnej kompozycji owoców i kwiatów z podbiciem cedru i drzewa sandałowego - czyli mieszance, która przypadnie do gustu niemal każdemu.
Jeżeli nie zniechęci Was pewna banalność tego zapachu warto przemyśleć jego zakup. Nadaje się na każdą okazję i nigdy nikt Wam nie zarzuci, że jest zbyt ciężki, czy intensywny.
Jedyną wadą tego produktu jest jego niska trwałość. Już po kilku godzinach zapach wietrzeje i konieczne jest ponowne użycie w ciągu dnia.