Avon, Celebre EDT

Avon, Celebre EDT

Wspaniały zapach - świeży a zarazem ciepły. Kompozycja idealna na codzień oraz na specjalne wyjścia. Dla młodych kobiet celebrujących piękno życia.

Nuty zapachowe: arbuz, melon, cyklamen, czarna porzeczka, pieprz, biała magnolia, frezja, jaśmin, peonia, cedr, drzewo sandałowe, kora dębu.

Cena: 59,90zł / 50ml

11% jesień/zima 89% wiosna/lato

Nijaki

Zapach nijaki.Kwiatowe mydełko.Nie wywoluje absolutnie zadnych emocji.Kiedys gdy bylam w gimnazjum bardzo chcialam je miec.W koncu kupilam.Bylam wtedy przeszczesliwa,ale nie mialam pojecia o perfumach.Dzisiaj bym sie nie zdecydowala na nie.

Ich najgorszy jaki miałam

Flakon dość poręczny i estetyczny, ale trwałość praktycznie żadna, już po kilku godzinach wietrzał.
Co do zapachu..kompletnie nie dla mnie, mimo, że ma w składzie jaśmin, który lubię. jest za słodki i mdlący. Jeżeli lubi się zapachy piżmowe, wyraziste, ostrawe to nie polecam.

Ok

Perfum Celebre miałam jakiś czas temu. Jest to bardzo fajny perfum, niestety zbyt słodki jak dla mnie. Idealny dla młodych kobiet.
Można go kupić w bardzo dobrej cenie i ma bardzo ładną i wygodną buteleczkę.

Avon Mark - relacja

Niee

Nie przypadły mi do gustu. Zapach jest według mnie dziwny bardziej nadają się dla starszych osób ale to jedynie moja opinia. Plus to wydajność oraz ładne wygodne opakowanie i niska cena.

Piękny zapach :)

Zapach tych perfum bardzo mi się podoba. Dla mnie jest ładny , nie drażniący. Trwałość moim zdaniem jest również ok. Lubię zapachy owocowo-kwiatowe i te perfumy takie są :)

Przyjemnie Pachnie ale krótkotrwała

Zapach przyjemny lecz krótkotrwały.
Nie jest mdlący, zbyt słodki. Zapach dla młodych kobiet jak i starszych lubiące owocowo-kwiatowe perfumy.
Idealnie nadaje się na dzień. Wiosnę /Lato.

Perfumy.które jak dla mnie są ok. Za niewielkie pieniądze można mieć perfumy o delikatnym kwiatowym zapachu.szkoda że tak krótko utrzymuje się ten zapach.no ale co żądać za te kilkanaście złotych.

Przyjemny zapach.

Perfum niedrogi, który ma bardzo przyjemny zapach. Mam jednak zastrzeżenia co do trwałości. Szkoda, że tak piękny zapach jest wyczuwalny tylko przez około 3 godzinki.
Cena perfum jest tania więc z pewnością kiedyś jeszcze zakupię ten produkt.

Miły, wiosenny zapach

Ładny, delikatny, nieduszący. Czuję głównie kwiaty. Mam wrażenie, że nie jest super trwały, ale może go nie czuję z przyzwyczajenia. Połowę dnia raczej wytrzymuje. :D

Zdecydowanie najgorsze perfumy Avon

Zapach drażniący, lekko kwiatowy, raczej zapach do zużycia w domu.
Trwałości nie ma żadnej, może pół godzinki się trzyma. Flakonik ładny, zgrabny, cena adekwatna do jakości.

Cudo.

Kolejny zapach, który kojarzy mi się z moją mamą, dzieciństwem, z pierwszymi podkradanymi perfumami.
Uwielbiam je, długo się utrzymują, pięknie pachną, takimi kwiatami, bukietem świeżo ciętych kwiatuszków.
Naprawdę je uwielbiam, chętnie do nich wracam, czy w postaci perfum czy mgiełki.

wspomnienie młodości

Nieśmiertelny zapach od Avon. Zapewne jak większość osób w moim wieku używałam go będąc w liceum i z takimi czasami mi się kojarzy. Zapach kwiatowy, bardzo dzięwczęcy, lekki. Polecam go na lato lub na co dzień dla młodej dziewczyny. Przez jakiś czas nie było go w Avonie jednak wrócił i bardzo dobrze. Ja zapewne nie będę go już używała ale dla "początkujących" w zapachach pozycja obowiązkowa.