Avon, Celebre EDT

Avon, Celebre EDT

Wspaniały zapach - świeży a zarazem ciepły. Kompozycja idealna na codzień oraz na specjalne wyjścia. Dla młodych kobiet celebrujących piękno życia.

Nuty zapachowe: arbuz, melon, cyklamen, czarna porzeczka, pieprz, biała magnolia, frezja, jaśmin, peonia, cedr, drzewo sandałowe, kora dębu.

Cena: 59,90zł / 50ml

5% jesień/zima 95% wiosna/lato

Ulubione

Jedne z moich ulubionych perfum z Avonu. Zapach bardzo przyjemny, kwiatowy kojarzy mi się z wakacjami ;) jest to zapach lekki dlatego używam głównie w lecie. Cena nie jest jakaś wygórowana.jedyny minus to trwałość ale i tak będę wracać do tych perfum ;)

polecam

Moje pierwsze ulubione perfumy. Bardzo dobrze wspominam ten zapach, pisząc tą recenzję aż mnie naszło żeby się nim spryskać :P Zapach jest lekki i słodkawy ,bardzo fajnie pasuje na cieplejsze dni , letnie wyjścia. Perfumy są trwałe i nie drogie. Na prawdę warte polecenia.

Obłędny zapach

Avon, Celebre,woda perfumowana.
Ostatnie perfumy od siostry.
Jest ich co prawda jak na lekarstwo,ale nie przeszkadza mi to,bo zapach jest obłędny.
W tym zgrabnym flakoniku znajduję się 50 ml zapachu.
Jest,to aromat kwiatowo-owocowy.
Wyczuwam w nim owocowe nuty takie jak arbuz,czy czarna porzeczka doprawione jaśminem i drzewem sandałowym.
Zapach jest śliczny i bardzo orginalny.
Ładnie się rozwija w ciągu dnia i wytrzymuję spokojnie kilka godzin.
Szczególnie wyczuwalny jest na ubraniach.

Fresh romance

Wiem, że Celebre ma wiele wielbicielek, sama mam jedną w pracy, która w szafce trzyma w zapasie kilka butelek. Sama kiedyś uległam chwilowemu zauroczeniu. Skuszona intrygującym otwarciem z cyklamenem na czele, dałam się ponieść nutom serca - połączeniu piwonii, magnolii, frezji i jaśminu z bazą piżmowo-drzewną. Wpadłam po uszy ale na szczęście tylko na chwilę. Z czasem emocje opadły i czar przysł. W tym przypadku sprawdzi się powiedzenie, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki.

Wiosenno-letni zapach

Jak dla mnie zapach jest cudowny. Pachnie wiosną i latem, ma nuty kwiatowe co jest dla mnie przepiękne. Jest świeży i delikatny, kobiecy, bardziej pasujący na dzień. Trwałość nie jest najgorsza, ale świetna tez nie do końca. Mimo wszystko zapach jeden z ulubionych. Flakonik dosyć prosty, jednak ładny w swej prostocie. Ogolnie twardy i wytrzymały bo zdążyło mi sie aby upadł z dość dużej wysokości i nic się nie stało. Polecam.

kultowy

moje pierwsze perfumy, takie dziewczęce a do tego trwałe, pomimo tego ze aktualnie używam diora jadore i givenchy orgazna, zawsze do nich wracam zawsze flakon jest w łazience, na weeknd, na dzień w domu na powrót do dawnych czasów. a do tego trwałe , cena swietna do jakość,

Ciekawy

Zapach kwiatowy, lekki i świeży. Myślę że raczej większości się spodoba. Trwałość przyzwoita jak za taką cenę. Myślę że jest godny uwagi, tym bardziej że często jest na promocji.

Warto przetestować

Uważam, że warto je kupić. Mi zapach przypadł do gustu, choć flakonik nie trafił na półkę ulubionych perfum. Dla osób takich jak ja –poszukujących swojego zapachu – jest to dobra inwestycja. Perfumy lekkie, idealne na każdą okazję, szczególnie latem. Sądzę, że jest dość uniwersalny i wielu może przypaść do gustu. Polecam.

Subtelny

Bardzo fajny zapach. Nadaje się na dzień jak i do pracy. Zapach kwiatowy, ale nie duszacy. Pięknie pachnie. Jedyna wada to że jest mało trwały. Po 3godz już nie czuć. Ale za częstą cenę 20zl na promocji mogę mu wybaczyc. Na lato idealny.

Opis Produktu:

Kiedyś bardzo często je używałam. Urzekł mnie w nich ich słodki ale nie przesłodzony zapach. Perfumy ładnie utrzymywały sie na ciele :) Warto je kupić i przetestować często sa w promocjach :)

Ładnie pachnące perfumy

Bardzo podoba mi się ten zapach , jest taki jakby trochę elegancki.
To jedne z moich ulubionych perfum. Zapach nadaje się np. do pracy lub jakiegoś spotkania, przynajmniej moim zdaniem.

Kultowy

Avon Celebre, ulubiony zapach mojej mamy. W skład nut zapachowych wchodzą m.in. piwonia, frezją, jaśmin i drzewo sandałowe. Zapach jest bardzo przyjemny i idealny na każdą okazję. Niestety nie jest trwały, ale mojej mamie aż tak to nie przeszkadza. Cena tej wody toaletowe wacha się od 20 zł do 35 zł, zależy od promocji.