Plenitude, Ideal Balance (Mleczko oczyszczające twarz i oczy, cera normalna i mieszana)

Usuwa wszelkie pozostałości makijażu z twarzy i oczu, nawet trwały i wodoodporny makijaż. Dogłębnie oczyszcza skórę, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i toksyny. Przywraca skórze równowagę, nawilżając i usuwając nadmiar sebum z części twarzy z tendencją do przetłuszczania się (wersja dla cery normalnej i mieszanej).

Skład: Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Triethanolamine, Pentylene Glycol, Carbomer, Disodium Coco, Amphodiacetate, Acrylates / C-10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Panthenol, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Methylparaben, Quaternium-15, CI 42090, CI 19140, Parfum. (FIL B6546/1)

Cena: 18-20 zł / 200 ml

tak !!

Dostałam to mleczko w prezencie. Teraz jest w nowym opakowaniu. Jest idealne!! nie uczula, nie podrażnia. usuwa perfekcyjnie makijaż. Ma super konsystencje. ani nie rzadką ani nie gęsta,. taką akurat :D
Polecam !

Używam tego produktu od: paru miesięcy

dobry

kosmetyk bardzo dobry, z tym, że wycofywany z produkcji
usuwa makijaz bardzo porządnie, nie zostawia tłustej powloki, nie zatyka porów,
daje uczucie czystej, gładkiej, ale niewysuszonej twarzy
mam skóre normalną- sucha, ale spisywał sie na niej swietnie
godny polecenia, nie wiem czy kupie, bo go wycofują...

Używam tego produktu od:od 2 miesięcy

na 4+

jak narazie to chyba najlepsze mleczko jakie używałam bardzo dobrze zmywa makijaż wydaje mi się, że dodatkowo nawilża moją cerę dobrze radzi sobie nawet z mocnym makijażem, nie podrażnia, nie szczypie ;-)Używam tego produktu od:2mies
Ilość zużytych opakowań:...

Edit 29.12.11 - A jednak dodaje gwiazdkę bo jest najlepszy! W dodatku bardzo wydajny i co najważniejsze nie tłusty! Takim sposobem już nawet nie próbuje go zdradzić :)

Well 01

Przyjemne

Skóra jest odpowiednio oczyszczona i nawilzona. Dośc dobrze radzi sobie z wodoodpornym tuszem Nie pieką mnie oczy od tego mleczka co mi sie dośc czesto zdarza. Buteleczka jest ładna i wygodna. Zapach mleczka bardzo mi sie podoba. Jest stosunkowo wydajne. Konsystencja jest tłusta, jednak mi to nie przeszkadza, poniewaz zaraz po zmyciu makijazu myje twarz żelem zatem zadna swiecaca warstwa nie pozostaje na mojej skórze. Polecam

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Moj KWC

Idealne jak dla mnie ! Dobrze usuwa zanieczyszenia i makijaz, wspaniale nawilza a do tego ma lekka konsystencje. Milo i swiezo pachnie .Zdradziłam je z innym mleczkiem ( Dermika a fuj !) i bardzo zaluje. Juz sie nie moge doczekac kiedy znowu po ie siegne.:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Jak dla mnie KWC!

Zdecydowanie polecam!
Mleczko świetnie radzi sobie z każdym typem makijażu. Mam cerę mieszaną i zazwyczaj po użyciu mleczka w ciągu dnia czuję potrzebę przemycia twarzy tonikiem, inaczej po godzinie święcę się jak bombka choinkowa.
Po tym mleczku miałam cudownie gładką, matową cerę i efekt ten trwał kilka godzin.
Dodatkowy plus za konsystencję - lekka, nietłusta, trochę wodnista, dla mnie idealna. Mleczko idealnie się rozprowadza.
Niestety co za tym idzie jest mało wydajne. Starczyło mi ledwo na miesiąc. Ale i tak jak dla mnie to mleczko jest dla mnie na 5.
Zapach bardzo przyjemny, wręcz relaksujący.
Lubię zmieniać kosmetyki i teraz używam innego produktu, ale do tego mleczka wrócę na pewno nie raz.

Używam tego produktu od styczeń 2007

Najlepsze

Uzywam tego mleczka od dawna i dla mnie jest po prostu super. Codziennie uzywam go do oczyszczania twarzy, doskonale radzi sobie tez z usuwaniem makijazu (oczu rowniez). Nie szczypie, nie zostawia tlustej warstwy na skorze.

Używam tego produktu : -

Not potrzebny

Uzywalam i zuzylam prawie do konca. Coz: jezeli mialabym ochote produkowac nastepne gory smieci, szukac powodu do zuzycia kolejnych chusteczek jak rowniez jakiegos wytrychu, ktory pozwalaby mi siedziec dluzej w lazience i klasc na twarz niepotrzebne mazidla to wlasnie go znalazlam.
Uwazam, ze tlusta skora nie potrzebuje mleczek. Nie potrzebuje lacznie trzech preparatow: mleczka, zelu do mycia i na koncu toniku, zeby oczyscic skore do tego stopnia, zeby mozna bylo dopiero nalozyc krem.
To mleczko w zaden sposob nie wplywa na jej stan, nie mozna nim robic demakijazu oczu, produkuje zwoje zmoczonych chusteczek i potencjalnie, mimo zapewnien producenta zatyka pory: jakiekolwiek czastki aktywne ma w sobie, nie sa one w stanie zadzialac na skorze, jako, ze produkt znajduje sie na niej za krotko.
Ot, wniosek.

Używam tego produktu od: przez okolo dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno pelne

W porządku

Bardzo przyjemne, delikatne mleczko.

Delikatne dla skóry, bezlitosne dla makijażu - bo znakomicie radzi sobie nawet z tuszem do rzęs.

Ogromny plus za to, że można bezboleśnie zmyć makijaż z oczu, bez szczypania i łez.

Świetnie nadaje się do mieszanej skóry, nie zapycha porów, nieźle nawilża, nie pozostawia tłustej powłoki.

Zapach także in plus.

Daję cztery gwiazdki choć uważam, że cena jest mocno przesadzona. Ale cóż, płaci się za producenta...
Po prostu bardziej zasługuje na 4- niż na 3+

Używam tego produktu od:

dosyć dobry

mleczko ma świerzy zapach, nie podrażnia, skóra jest odświerzona, jednkaże gorzej z oczami, nie usuwa makijażu bez kilkukrotnej aplikacji, a szkoda:(

calkiem fajne

Uzywam tego mleczka tylko do zmywania makijazu z oczu i to tez tylko dlatego, ze dostalam je w prezencie. Generalnie twarz myje woda. To mleczko dobrze sobie radzi z tuszem do rzes (uzywam wylacznie niewodoodpornych), cieniami itd. Nie podraznia mi oczu, choc mam wrazenie, ze troche mi rzesy po nim wypadaly, ale to moze przypadek.. Mleczko nie powoduje zachodzenia oczu mgłą i nie zostawia tlustej warstwy. Pare razy uzylam tego mleczka na cala twarz i nie zapchalo mi porow ani nie wzmożyło blyszczenia skory (mam tlusta). Daje 4 gwiazdki, moze z malym minusem na wszelkie wypadek za te rzesy :)

Przeciętniak

Raczej nie zachwyca. Ładnie pachnie, jest bardzo wydajny, radzi sobie z delikatnym podkładem i ewentualnie cieniami do powiek. Tuszu nie zmywa zupełnie:( trzeba pocierać oko:(, co oczywiście prowadzi do wypadania bezcennych rzęsek:D Jak dla mnie jest jakiś taki... za tłusty, po jego uzyciu mam wrażenie, że na twarzy zostaje mi tłusta maska...
Raczej do niego nie wrócę...