Rimmel, Perfect Compact 3 in 1

Rimmel, Perfect Compact 3 in 1

Podkład, puder i korektor w jednym. Lekka, łatwa do rozprowadzenia konsystencja zapewnia perfekcyjne i jednolite wykończenie makijażu.
Niby beztłuszczowy, a już po chwili zaczynam się świecić. Idealny kosmetyk na zimę dla cer normalnych i mieszanych. Doskonale tuszuje i nie odznacza się aż tak, jak to przystało na pudry kompaktowe.

Cena: 45 zł

bdb

przedewszystkim idealnie kryjacy.wymaga umiejetnoci w rozprowadzaniu podkladu rownomiernie od razu wtapia sie w skore.zapewnia jedwabiste wykonczenie, skora jest wygladzona i delikatna.
Jedynym minusem jest niewydajnosc i dosc mala zawartosc opakowania.

Używam tego produktu od:tylko jedno

Mój pierwszy

Pierwszy podkład.Ideał.Zakrywał co trzema,matowił,ładne kolorki i nie iwme czemu już go nie produkują:(Wygodne lustereczko,które mam do dziś.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze kryje niewielkie niedoskonałości, nie zbiera się w porach, nie odznacza się na buzi, wręcz stapia się ze skórą, daje bardzo naturalny efekt.Jest dość gęsty, ale nakładam na gąbkę śmietankę lub spryskuję ją wodą termalną i przez to rozprowadza się bardzo dobrze.Mam raczej normalną cerę i jak na mój gust to buzia nie świeci się, tylko nabiera blasku :).Jestem z niego bardzo zadowolona i gdyby nie to, że tęsknię za idealnym dla mnie Yardleyem, dałabym 5 gwiazdek.Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam 2