Eyeshadow (stara wersja)

Eyeshadow (stara wersja)

Cień do powiek z witaminą E. Nie osypuje się, kolor nie blednie i bardzo dobrze się nakłada.

Cena: ok. 25zł

Nie był wart swojej ceny.

Miałam kilka lat temu ten cień w kolorze fioletowym.
W opakowaniu wyglądał ślicznie, nasycony piękny głęboki fiolet.
Konsystencja była dobra, cień nie był twardy.
Ale musiałam się nieźle namachać przy nakładaniu, pomimo cudnego nasyconego koloru cień dawał BARDZO naturalny efekt, a kompletnie nie o to mi chodziło.
Utrzymywał się również bardzo krótko, w ciągu 5-6 godzin po prostu znikał z powieki, czasem w ogóle nie było widać, że cokolwiek na powieki nakładałam, czasem pozostawały lekkie resztki koloru.
Zawiodłam się i nigdy więcej żadnych cieni z tej firmy nie kupiłam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

w miare

-Poreczne opakowanie
-Dosc duzo kolorow
-Wygodnie jest kupowac jeden kolor a niekoniecznie palete
-Dosyc trwaly ale to zalezy od odcienia (mialam taki ecru i czekoladowy, ten ciemniejszy trzymal sie lepiej)
-Nie osypuje sie
-Efekt jest naturalny

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczete 2 rozne odcienie

kiepski

Miałam kolorek ze zdjęcia, bo poszukiwałam fajnego zielonego... Pudełeczko małe i poręczne ale aplikator to chyba tylko "od oka";-) Cie tez beznadziejny: osypywał się, na powiece nie dawał żadnej zieleni tylko jakiś brud, do tego się rozmazywał po całym oku i zbijał w załamaniach. Zmyć też było ciężko, ale to chyba te zielone agresywne barwniki. Do kosza:-(

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

depilacja ciąża

Średiak, nie wart ceny

Cień otrzymałam w prezencie (cień był zakupiony w Niemczech)około roku temu i ma go końcówkę.Jest to jasny, perłowy róż nr 612 Rose.

Cień ma bardzo ładny delikatny kolorek, z mnóstwem migoczących grobinek. Bardzo ładnie wygląda na oku.

Minusy:
-słaba trwałość, bez bazy znikał po 2 godzinach, z baza kolor był intensywniejszy i utrzymywał się około 6 godzin,
-mało wydajny, inne cienie starczaja mi na dłużej przy takiej samej częstotliwości używania,
-słabe opakowanie, dość szybko odpadła mi górna szybka i cień brudził kosmetyczkę, musiałam go trzymać oddzielnie.
-wysoka cena za średniej jakości cień.

Używam tego produktu od:roku

Jestem na tak

Jak dla mnie fajny. Długo się trzyma (ale to pewnie dlatego, że używam bazy pod cień), ma fajną konsystencję i śliczne kolory. Ja używałam identycznego jak na zdjęciu ale spróbuje też innych.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Juz go nie kupię

Kolorki ładne, opakowanie też - poręczne. Ale na tym kończą sie jego plusy... Krótko sie utrzymuje, ściera bardzo łatwo. Jest niby perłowy a wygląda na zwykły mat. Miałam taki ciemny, śliwkowy odcień - na powiece wyglądał na wrzos...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Niezbyt dobry

Plusy
-ladne kolort

Minusy
-osypuje sie
-nietrwaly
-zbiera sie w zalamaniach
-niewydajny, strasznie szybko sie zuzywa
-jest taki jakis przezroczysty, nie daje intensywnego odcienia
-ma dziwna konsystencje

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:uzywam go soradycznie a i tak juz duzo nie ma

a dla mnie te cienie sa b dobre!:)
mam jasny bez, ciemny fiolet i jestem z nich bardzo zadowolona, utrzymuja sie cały dzień ładnie błyszcza i nie podrażniaja oczu, Jasny beż świetnie rozświetla oko, a fioletem potrafie zrobić smoke eyes co w moim przypadku graniczy z cudem:D nie obsypują sie i łatwo sie je zmywa, są miekkie i latwo sie je nakłada

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1-2?

nie dla mnie

nie potrafie się nim malować ,osypuje sie strasznie , a do tego po 2 godzinach jeśli nie zroluje się na powiece to kolor znika .mam fiolet ,w opakowaniu b.intensywny a na oku jakis niemrawy.jak dla mnie jest za" suchy" .do cieniowania moze i się nadaje ale na całą powieke już nie bardzo .najgorszy cień jaki miałam.

Używam tego produktu od:4 miesiące

okropność

Nie wiem, czy jeszcze sprzedają te cienie. Ja mam z nimi bardzo niemiłe doświadczenia - miękkie, osypujące się, nawet na bazie Artdeco w ciagu godziny zbijały mi się w cienką kreskę, co dyskwalifikuje je dożywotnio. Cóż z tego, że kolorki miały całkiem fajne ;)

Używam tego produktu od: kilkanascie razy, potem skonfiskowała je koleżanka

fajniusi :D

Świetny cień! Kupiłam go jeszcze w liceum za 15zł, kiedy likwidowali jeden sklep z kosmetykami.;) Pewnie powinnam go juz wyrzucić, bo pewnie data ważności minęła, ale jakos nie mogę tego zrobić, bo cień jest boski. Nie podrażnia oczu (nawet teraz). Nawilża powieki, nie osypuje się, nie traci na intensywności koloru, łatwo się go nakłada (jest bardzo miękki, lekki i delikatny). Wcale nie czuje się go na powiece. Pięknie rozświetla spojrzenie (mam odcień nr 3 ROSE i nie jest to jakis tandetny róż, tylko naprawdę taki jasny, delikatny, różany). Nie ściera się, ale łatwo go zmyć preparatami do demakijażu. Naprawdę jest trwały i wodoodporny (mam wersję wodoodporną, wygląda jak to ze zedjęcia, tylko z dopiskiem WATERPROOF ;)). Niestety po jakimś czasie lekko się gromadzi w kreski w załamaniu powiek, ale łatwo wykonać poprawki (dosłownie 1 sek. na oczko), a poza tym robi to naprawdę minimalnie, dużo mniej niż inne cienie. Nie dam mu jednak statusu KWC, bo mimo wszystko jakieś takie te kreseczki robi. Niemniej jednak uważam, że to świetny produkt. Na pewno jeszcze go kupię, ale cień jest wręcz nieprzyzwoicie wydajny, więc nie wiem, kiedy to nastąpi.;) Zastanawiam się, czy fakt iż mam wersję wodoodporną sprawia, że moja recenzja jest o wiele korzystniejsza dla tego produktu, niż inne...ale w sumie to chyba ten sam produkt...;) W każdym razie gorąco polecam wersję wodoodporną. No i kolorek tez znalazłam śliczny.:D Do tego opakowanie jest całkiem sympatyczne i leciutkie, ale nie pęka i nie psuje się. Dobrze się zamyka, więc nie ma obaw, że samo się otworzy. Szkoda, że nie ma lusterka, ani aplikatora...to kolejny powód, dla którego nie dostanie statusu KWC.
Używam tego produktu od: ok. 3 lat (ze sporymi przerwami)

dziwne

Używałam niegdyś tych cieni, nie tylko pojedynczych ale także będącej z dziesięć lat temu w ofercie chyba czterokolorowej palecie w kolorze blue. Pamiętam, że były mięciutkie i w efekcie końcowym bardzo ładnie wyglądały na powiece. Ale pod warunkiem podjęcia pewnych działań. Zawsze zastanawiałam się, czy to nie była premedytacja, żeby produkować prasowane cienie zamieniające się pod dotykiem pędzelka, a zwłaszcza w kontakcie z twarzą, w miękki proszek. Ścieranie kosmetyku z policzków było bardzo nużące, a średnia trwałość cieni tego nie wynagradzała. Do dzisiaj unikam cieni do powiek o zbliżonej konsystencji. Dwie gwiazdki daję za ciekawe kolory, skromny zapach i historię.