Head & Shoulders, Supreme Moisture, Shampoo with Argan Oil (Nawilżający szampon przeciwłupieżowy z olejkiem arganowym)

Sprawdź ceny produktu

Linia Head & Shoulders Supreme została stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach kobiet. Wypróbuj tę wyjątkową gamę szamponów i odżywek przeciwłupieżowych, zapewniających intensywne nawilżenie i długotrwałą ochronę przed łupieżem. Seria Moisture – nawilżenie dla bardziej miękkich włosów od pierwszego mycia.
- Formuła ze składnikiem przeciwłupieżowym łagodnym nawet dla długich włosów,
- Zawiera substancje nawilżające i olejek arganowy, który jest luksusowym, naturalnym składnikiem dobrze znanym w kosmetyce,
- Włosy głęboko odżywione od cebulek aż po końce,
- Dla bardziej miękkich włosów od pierwszego mycia.

Normalny H&S

Nie wiem czy różni się czymś, oprócz zapachu czy wyglądu opakowania, od zwykłej linii H&S. Włosy nie straciły na objętości, rozczesują się dobrze, nie plączą się, są miłe w dotyku. Ogólnie opakowanie jest mniejsze od tych dużych, a w dodatku droższe o ok. 4 zł. Niby nie jest zły, ale mnie nie przekonuje.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry!

Firma Head & Shoulders nigdy nie zawodzi!Są to bardzo dobre produkty i skuteczne.Jeśli chodzi o ten szampon jest łagodny, po umyciu włosy są dobrze oczyszczone bardzo miękkie, gładkie,odżywione i łatwo się rozczesują.Polecam wszystkim dobry szampon.

Taki sobie normalny

Jedyne co mi się w nim spodobało to zapach. Przywiązuje do zapachu duża wagę i ten faktycznie pachnie ślicznie, ale nie robi nic poza tym, myje jak przeciętny szampon.... Nie zauważyłam efektu WOW, dobry jako awaryjny.

polecam serdecznie

Szampony Head & Shoulders używałam najczęściej podczas nawracającego się łupieżu ale ostatnio zakupiłam zachęcona promocją cenową nowy Head & Shoulders Supreme Moisture z olejkiem arganowy i muszę przyznać że to zdecydowany hit w tak atrakcyjnej cenie. Szampon radzi sobie w 100% z łupieżem, nie przesuszcza skóry mojej głowy. Podczas mycia wystarczy niewielka ilość szamponu żeby uzyskać dużą ilość piany. Szampon o pojemności 250 ml mam już miesiąc i dalej się nie skończył więc jest bardzo pojemny. Bardzo ważną zaletą szamponu jest łatwe rozczesywanie włosów, jeżeli ktoś szuka czegoś Wow co pomoże mu okiełznać włosy podczas rozczesywania to serdecznie polecam Head & Shoulders. Wcześniej korzystałam z wielu produktów do rozczesywania i nic nie dało takich efektów jak Head & Shoulders. A piękny zapach to zdecydowana wisienka na torcie