Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca) (stara wersja)

Cena już od 9,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,

Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

Dość dobra

Muszę przyznać, że jest to najlepsza maska, jakiej kiedykolwiek używałam (a jako włosomaniaczka przetestowałam ich naprawdę wiele), jednak trochę mi w niej brakuje. Faktycznie wygładza moje suche włosy - po jej użyciu były miękkie i przyjemne w dotyku, jednak nie można powiedzieć o żadnej regeneracji, końcówki wciąż są połamane, ale nie oczekujmy cudów. Do tego, niestety, mam wrażenie, że przetłuszcza włosy. I tak jednak mogłabym ją polecić - większość masek nie wywołuje żadnego efektu, a dzięki Sleek Line Repair chociaż przez kilka godzin włosy zachowują przyjemną w dotyku miękkość.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: półtora

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028362].usefull || 0 }}% pomocna.

genialna :)

opakowanie 1 l ogromne - na pewno wystarczy na długo. mam włosy lekko za ramiona, skręt średni, bardzo się puszą. o dobry kosmetyk, który polubią niestety bardzo ciężko, ciągle szukam idealnego zestawu - po użyciu tej maski wystąpił efekt WOW! - no i wiem, że maska już zostanie ze mną dłuuuugo!!! :) jestem bardzo zadowolona - włosy są ujarzmione, gładkie, nawilżone, dobrze się rozczesują. 5 gwiazdek w pełni zasłużone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024659].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDOWNA

Maskę kupiłam po poleceniu przez koleżankę i od tamtej pory używam jej około 4 lat.
Włosy niej są delikatne, lśniące i łatwe w rozczesaniu. Używam jej po umyciu na mokre włosy nakładam na kilka minut i to wystarczy by były piękne.
Jedynym malutkim minusem jest to, że po niej włosy łatwiej się przetłuszczają.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 (1000ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024288].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

cudowna, jedyna, kochana :)

Ostatnio moja ulubiona :)

Mam włosy długie, cienkie, końcówki raczej suche, lekko zniszczone. Odżywka niesamowicie regeneruje włosy, daje miękkość, jedwabistą gładkość. Włosy się "leją", nie zbijają w strąki ani nie puszą. Są lśniące.

Zapach kontrowersyjny - albo go kochasz albo nie znosisz ;) Taka guma balonowa.

Ja nakładam maskę inaczej niż zaleca producent - zostawiam na ok. pół godziny po myciu jak zwykłą odżywkę.

Bardzo polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (1000 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018430].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Po pierwsze maska bardzo ładnie pachnie, ale zapach jest dosyć mocny i nie wszystkim może się podobać, dla mnie jest ok.
Używałam jej na wszelkie możliwe sposoby, tj. przed myciem na dłużej, po myciu jako odżywkę i nawet do golenia nóg :P We wszystkich tych kombinacjach sprawdziła się całkiem dobrze, włosy były dociążone i ujarzmione. Co ważniejsze nie doprowadziła mnie ona do przeproteinowania, a używałam jej pod koniec co mycie.

Plus także za wydajność i niską w stosunku do jakości cenę. Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Polecam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016661].usefull || 0 }}% pomocna.

na ratunek włosom

maskę dostałam od koleżanki, która nie mogła znieść jej zapachu, więc to może być minus dla wielu osób

Mam włosy rozjaśniane, wielokrotnie farbowane na blond, wcześniej ściągany był ciemny kolor
dodatkowo są z natury suche i kręcone - bardzo trudne w pielęgnacji.
Przed rozjaśnianiem były w niezłym stanie, oczywiście po rozjaśniaczach i farbach zrobiły się szorstkie, gorzej się kręcą, do tego ciężko je rozczesać po myciu, przy rozczesywaniu na siłę zaczynają się łamać. Tak wię katastrofa dla mnie i wyzwanie dla maski - włosy mam do łopatek i bardzo nie chcę ich obcinać więc szukam sposobu żeby odratować długość i uniknąć radykalnego cięcia

*maska mocno pachnie - po spłukaniu też, zapach jest słodki i jak pisałam - może przeszkadzać
*jest dość gęsta, taka budyniowa, dobrze się nakłada i spłukuje
*efekt - włosy są niesamowicie miękkie, gładkie, śliskie, dobrze się rozczesują. Rozczesanie moich włosów bez szarpania to wyczyn i już dla tej właściwości warto użyć maski. Nie wierzę w magiczną naprawę włosów, rozdwojonych końcówek nie sklei, ale stan włosów jest lepszy, mimo ciągłego rozjaśniania. Dla mnie wystarczy, że przestają być tak szorstkie i nie plączą się - dzięki temu nie niszczę ich dodatkowo przy rozczesywaniu i układaniu
*moich włosów nie obciąża, nawet jeśli nakładam dość blisko skóry, ale zaznaczam, są z natury suche i puszące

poza tym maska wydajna, używam razem z mamą, dostałam napoczętę opakowanie i mimo używania na wszelkie sposoby (przed myciem, po szamponie, odrobinę jako bs) mam jeszcze ok 200ml
zaznaczam, że najlepiej sprawdza się jako maska na 5-10 minut, choć jako pierwsza odżywka w metodzie OMO też daje efekt wygładzenia i dociążenia włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 litra (zostało ok 200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997053].usefull || 0 }}% pomocna.

ZDECYDOWANE TAK!

Goraco polecam! jedyny i najlepszy produkt dla kazdego rodzaju wlosow, nie obciaza, nadaje blask i gladkosc, a co wiecej slicznie pachnie!
Jest bardzo wydajny i ma swietna cene! Produkt jest polski wiec to kolejny plus :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995785].usefull || 0 }}% pomocna.

MÓJ NUMBER ONE!

UUUWIELBIAM TĄ MASKĘ! Często kombinuję z włosami, rozjaśnianie,farbowanie,dekoloryzacja,prostowanie,suszenie, codzienne mycie itp. Miałam na głowie siano mimo wielu wielu masek do włosów, które uwielbiam testować. Aż w końcu trafilam na ten cud :) pierwsze co mnie zachwyciło to zapach, uwielbiam! A po drugie działanie! Nakładam ją na włosy,nakładam foliowy czepek,ciepły turban z mikrofibry i tak chodzę około godziny połtorej, efekt jest świetny! Włosy wygladzone,dociążone, cudnie pachnące, takie śłiskie mmm cud miód orzeszki :D Polecam koleżankom i też są zadowolone

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 całe - litrowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983749].usefull || 0 }}% pomocna.

do tej pory nr 1

Tę odżywkę poleciła mi moja fryzjerka i przez bardzo długi czas był to mój nr. 1 - albo ta albo żadna ;)
Mam włosy plączące się, przesuszone na końcach, rozjaśniane.
Głównie stosowałam ją co 2 dzień tuż po myciu, a gdy miałam więcej czasu to pod czepek na kilka godzin (mniej więcej raz w tygodniu).
Włosy rozczesują się po niej bardzo dobrze, są miękkie i wyraźnie nawilżone. Jedynym minusem, jest to, że przy dłuższym stosowaniu lubi je obciążać i przetłuszczać.
Zapach - bardzo przyjemny, słodki, który utrzymuje się do kilku godzin po umyciu.
Jest bardzo wydajna.

Teraz robię sobie od niej przerwę, ponieważ po bardzo długim czasie stosowania, zauważyłam, że moje włosy chyba za bardzo się do niej przyzwyczaiły i nie wyglądają już tak ładnie po spłukaniu jak wcześniej. Za to też odejmuję pół gwiazdki. Ale na pewno do niej wrócę,

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978768].usefull || 0 }}% pomocna.

śmierdzi i obciąża

Nie mam jej już prawie rok, a do dziś pamiętam ten mega sztuczny zapach ;/ Męczył wszystkich w domu bleh. Coś tam robiła z włosami ale moim zdaniem nie nadaje się do włosów cienkich. Wersja Color działa tak samo ale ma lepszy zapach chociaż dziwny (dla mnie pachnie jak cięte drewno). Generalnie szału nie ma ale za tę cenę można spróbować jak ktoś jest bardzo ciekawy.

Używam tego produktu od: chyba tydzień wytrzymałam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970978].usefull || 0 }}% pomocna.