Avon, Calming Effect, Illuminating Foundation (Podkład rozświetlająco - antystresowy)

Podkład Calming Effect marki Avon uspokoi ją, wygładzi i rozświetli, maskując objawy stresu.

fluidy
Cera
normalna
rozświetlające
Krycie
średnie
z pompką

Na chwilę ok!

To tyle, jeśli chodzi o jego trwałość. Daje estetyczne, fantastyczne efekty, jednak niezbyt długotrwałe. Jak się już kobieta zachwyci, to urok pada kompletnie. Dlaczego? Dlatego, że co zakrył na chwilę, szybko przebija spod warstwy fluidu, co raczej zamierzonym efektem nie jest chyba u nikogo. Nadaje się dla osób o mniej wymagającym typie cery, ja do takich raczej nie należę. Ładnie pachnie, konsystencja też jest dość dobra, z pigmentem już jest tak dobrze. Nadaje twarzy efekt maski. Jest także mało wydajny, pompka nie pozwala na wykorzystanie całej buteleczki. Jedno opakowanie to i tak dla mnie za dużo, szkoda nerwów.

Super produkt

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ponieważ nie czuję sztucznej maski na twarzy kiedy go nałożę oraz wygląda naturalnie. Używam go na codzień, nie ma nieprzyjemnego zapachu, ma naturalny wygląd.

Zapycha , uczula jest niebezpieczny

Podkład kupiłam kiedy to szukałam czegoś lekkiego ale kryjacego na lato . Oczywiście miałam problem z doborem kolorystycznym ( uroki zamawiania z katalogu ) więc zdecydowałam się na najjasniejszy kolor .Jednak już po paru uzyciach zapszestalam używania tego podkładu gdyż mnie uczulił!!!!!!
-kolor ( kolor najjasniejszy jest bardzo rozowy i ciemny )
-produkt już po paru uzyciach uczulil mnie . Tragedia nie polecam tego podkładu szczególnie kiedy macie cerę wrazliwa albo skłonna do alergi .
-podkład ma bardzo słabe krycie , ale i efekt rozswietlenia jest nijaki .
-podkład szybko się sciera

+opakowanie z pompką

lekki ale trwały

Potrzebowałam lekkiego podkładu o matowym wykończeniu, produkt z Avonu sprawdza się bardzo dobrze . Krycie jest lekkie z możliwością zbudowania średniego . Idealny podkład na co dzień. Wybrałam kolor nude. Trwałość jest na średnim poziomie, wytrzymuje gdzieś tak do 6 -8 godzin. Dobrze współpracuje z innymi produktami takimi jak korektor, puder czy bronzer.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Dobry podkład.

Podkład ten sprawdził się u mnie ale tylko jesienią i zimą. Na lato okazał się za ciężkim podkładem. Jednakże mimo tego dobrze rozświetlił moją skórę. Przy mniejszych zaczerwieniach na mojej twarzy radził sobie dobrze. Ale gdy tylko pojawiały się większe wypryski to nie zakrywał ich tak dobrze.
Minusem dla mnie była długotrwałość tego produktu a dokładnie brak tego bo po kilku godzinach musiałam nałożyć nową warstwę podkładu. Kolejnym minusem było opakowanie, które pomimo pompki to niestety nie mogłam z niej korzystać , ponieważ nie działa. Zdarzało mi się tak prawie przy każdym nowym opakowaniu i musiałam wygrzebywać produkt pędzelkiem.

Mój stały produkt od lat

Ten podkład to mój ulubieniec. Jest lekki, delikatny,nawilżający. Idealny dla cery wrażliwej,skłonnej do wyprysków. Skóra się nie dusi pod nim. Może nie jest super trwały..nie nadaje sie dla osób zabieganych,czy na impreze,aleee na wolny spokojny dzień,wyjście na zakupy jak najbardziej. Ja posiadam kilka podkładów. Ciaglę szukam swojego idealnego,mam bardzo delikatną cere...która dusi się pod ciężkimi fluidami. Dlatego tak lubie ten podkład z Avonu. Moja twarz się nie męczy kiedy mam go na twarzy,nie wyskakują mi od niego wypryski.

Ok, ale bez efektu woow

Podkład ma bardzo fajną buteleczke i forme aplikacji- plus za higienę. Co do obietnic- rozświetlenie bardzo słabe, działania antystresowego też nie odczułam. Określiłabym ten podkład raczej jako do poprawy kolorytu, słabo kryje, u mnie sprawdzał się tylko wtedy, gdy cera nie plata£a figli. Jest wydajny i bezpieczny, ale u mnie nie sprawdził się. Mam cerę mieszaną, z okresami gdy jest normalna i nie sprawia problemów. W tym drugin okresie podkład ten na co dzień był ok.

Podkład Avon

Podkład ma bardzo lejącą się konsystencję, dla mnie aż za bardzo. Łatwo rozprowadza się na skórze, ale jedna warstwa jest prawie nie widoczna. Nie jest on jakiś bardzo kryjący, nie niweluje niedoskonałości. Opakowanie jest ekonomiczne z tym, że końcówkę trzeba wygrzebywać czymś innym bo pompka już nie dostaje. Z tego co pamiętam było kilka odcieni do wyboru. Jak dla mnie nie jest wart swojej ceny.

Przepiękny, rozświetlający podkład

Ten podkład to moje niemałe zaskoczenie.
Spodziewałam się brzydkiego, różowawego koloru, słabej trwałości i niewielkiego krycia. A tu szok - podkład trzymał sie dobrze, może nie jakośc rekordowo, ale tak 6-8 godzin wyglądał w porządku.
Krycie lekkie z możliwością zbudowania średniego, kolor Nude ładny, beżowo-żółty.
Ale to, co urzekło mnie w tym produkcie najbardziej to wykończenie. Świetliste, naturalne, sprawiające wrażenie młodej i wypoczętej cery. Nie ma drobinek, po prostu ładnie odbija światło. Jasność podkładu to coś pomiędzy Healthy Mix 51 a 52.

Może być

Podkład jest lekki i ma bardzo fajną konsystencję. Poziom krycia jest średni, ale dokładając warstwę można je budować. Nie robi smóg ani nie ściera się. Niestety gama kolorystyczna mogła by zostać rozszerzona

Chyba przeciętny

Powiem tak - nie jestem "podkładziarą", nie znam się za bardzo na podkładach i nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia, choć wiek już mam zacny. Ten miał rozświetlić, wygładzić, usunąć oznaki stresu - akurat.... Mój odcień to ivory, Nakładam palcami na krem nawilżający w małej ilości, ponieważ po wyschnięciu jest zbyt pudrowy i widać to w świetle dziennym. To nie jest maska, ale puder na meszku na twarzy, który wygląda nieładnie. Aplikacja niby poprawna, ale nie zawsze "psika" jak trzeba - albo za dużo, albo wcale. Nie kryje, ale ja nie potrzebuję krycia. Podkreśla zmarszczki (mam ich trochę, więc tam go nie kładę). Nie przepadam za nim i męczę go już bardzo długo. mam wrażenie, że w połowie dnia zaczyna się świecić i cera się jakby pod nim dusi/męczy. Może dla młodej osoby będzie dobry, dojrzałej odradzam. Absolutnie nie wart ceny regularnej - w promocji można spróbować.

Bez rewelacji

Używam od niedawna. Nie zrobil na mnie żadnego wow. Na dodatek aplikator tak ciezko chodzi i wystrzykuje tak skromne dawki podkładu ze trzeba naciskac z 15 razy zanim na rece bedzie tyle ile potrzebuje do wysmarowania twarzy. Przyjemna delikatna konsystencja, ładnie pachnie szybko i łatwo się rozprowadza. Jako sam podkład jest okej chociaz spotkałam w AVON nieco lepsze.