Joanna, Delikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini

Joanna, Delikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini

Delikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych, takich jak pachy czy okolice bikini. Szybko i bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie.
Dodatek wyciągu z aloesu i oleju ze słodkich migdałów, chroni skórę przed działaniem drażniących substancji depilujących. Krem zapewnia skuteczną depilację i pozostawia skórę gładką. Ma delikatny i przyjemny zapach.
Do opakowania dołączona została łopatka do rozprowadzania kremu oraz saszetka nawilżającej emulsji pielęgnacyjnej po depilacji.

Cena: 6zł / 70g

Nie polecam

Teoretycznie miała być nowa skuteczna formuła, ale nic nie zadziałało. Włoski nie zeszły, skóra strasznie podrażniona i piekła. Zmarnowany czas i pieniądze.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

miałam to badziewie:(

Po tym specyfiku skutecznie zniechęciłam się do kosmetyków firmy Joanna:(
Fakt krem był tani,ale nieskuteczny.Podrażnił skórę i nie usunął ani jednego włoska!
Zgadzams ię co do delikatności,ale działania,bo wcale nie działa!Dno!

Używam tego produktu od:w czasach kiedy nie znałam wizażu

kolejne badziewie

Nie mam szczęścia do kremów do depilacji.
Po zaleconym czasie zeszło góra kilka włosków. Aby wymusić lepszy efekt postanowiłam trzymać go dwie minuty dłużej efektem czego była podrażniona skóra (piekło), a włoski i tak pozostały na swoim miejscu.
Okropna twarda metalowa tuba.

depilacja brwi

to ma byc krem depil. ??

Powiem krotko, strata czasu i pieniedzy. Po zalecanym czasie wloskow wogole nie dalo sie usunac, po przedluzeniu czasu wszystko zaczyna piec a wlosy schodza tak sobie.

Nie polecam!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

podrażnia

Po zalecanych 6 min. nie usunął dokładnie włosków i jednocześnie mocno podrażnił mi skórę (nie ma mowy o depilacji przed wyjściem). Zaczerwienienie schodzi następnego dnia. Zapach ma mdły (tak jak każdy taki krem..blee). Plusik za cene i saszetkę z emulsją po depilacji. Ilość zużytych opakowań: 1

pachnidło

Przede wszystkim - ładnie pachnie i jest tani.. Ale poza tym same minusy - okropna szpatułka, niewydajny. Podrażnił mi skórę. A, plus też za emulsję"po", chociaż nie jest rewelacyjna, ale... Jak brak kasy, może być.