Dior Mains (krem do rąk)

Dior Mains (krem do rąk)

Zima to najgroźniejszy okres dla naszych dłoni. Propozycja Diora to chroniąca przed zimnem, natłuszczająca, wygładzająca skórę dłoni konsystencja o przyjemnym zapachu.

Cena: 80 zł

lubiłam

Przyzwoity krem o ładnym delikatnym zapachu. Konsystencja dość gęsta ale łatwo się wsmarowuje i bardzo szybko się wchłania. Skóra po nim jest gładka i delikatna. Raczej lepszy na lato lub wieczorem przed snem niż na zimę. Czasami do niego wracam ale nie daję mu 5 gwiazdek bo moim KWC w pielęgnacji dłoni jest krem Shiseido.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

przyjaciel dłoni

Bardzo dobrze się wchłania, nawilża, wygładza dłonie. Czuć, że wciąż jest na skórze, mimo że nie pozostawia tłustego filrtu. Chroni dlonie przed mrozem, wiatrem i wysuszeniem. Idealny w góry.
Używałam go będąc na nartach przez 2 tygodnie i działał cudownie.
Miękkie, nawilżone, dopieszczone dłonie, no super. Odejmuję gwiazdkę za cenę, która może zniechęcać do zakupu, tym bardziej, że przy intensywnym użyciu szybko się kończy.
Ale ja zamierzam go jeszcze kupić

Używam tego produktu od: styczeń, luty

b.dobry

Najsympatyczniejszy kremik do rąk jaki kupilam. Jestem osobą młoda, nie mam problemów ze skórą rak, przebarwień, od kremu oczekuję nawilżenia i ochrony a ten produkt właśnie spełnia moje oczekiwania. Doskonale nawilża dłonie, szybko wchłania się ale jednocześnie tworzy ochronny film na skórze (nie tłusty!) no i nie zmywa się przy pierwszym myciu rąk. Polecam młodym osobom, do skóry suchej, wrażliwej.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Anielski dla dłoni...

Dostałam go w tym roku, przed zimą. To strzał w dziesiątkę!Doskonale chronił dłonie, przed przesuszeniem itp. Świetnie natłuszcza i wygładza. Dłonie są ładne, delikatne, skóra miękka i zadbana. Jedyny minus to straszna cena :( za to - jedna * .Skóra nawet po wielokrotnym zdejmowaniu rękawiczek i "działaniach w śniegu" ( na nartach) została w dobrym stanie.