Teint de Soie [Line Smoothing Foundation] podład wygładzający

Teint de Soie [Line Smoothing Foundation] podład wygładzający

Podkład przeznaczony do wszystkich rodzajów cer.
Ma niezwykle lekką i aksamitną konsystencję, która wyrównuje koloryt skóry.
Podkład jest niemalże niewidoczny na twarzy, daje półmatowe wykończenie.

Cena: ok. 160 zł

Jeden z lepszych

Napewno jeden z lepszych podkladow jakich mialam okazje uzywac. Mam odcien 06 "silky beige"- ideal dla mojej ciemnej karnacji, super wtapia sie w skore. Dobra trawolosc i wydajnosc. Jednak mam zastrzezenia do aplikacji- tworzy smugi, troche ciezko go rozsmarowac i do konsystencji- ciezka, to podlad mocno kryjacy :(
Ale i tak uwazam jest jest wart polecenia, choc ja sie na niego ponownie nie zdecyduje juz znalazlam swoj ideal ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 1/3 zuzyta

niestety nie dla mnie:(

kupilam go pod wplywem recenzji,powiedzialam sobie ze sprobuje czemu nie?Podklad bardzo ladnie wspolgra ze skora ladnie sie wtapia nie dajac efektu maski,ale mam do niego jedno zastrzezenie natomiast przy nakladaniu podklad ten bardzo szybko sie wtapia w skore nie zdarzylam go rozsmarowac na caly policzek to mnie troche denerwowalo,dlatego pozniej dawal pierw krem silnie nawilzajacy zeby byl tzw poslizg podczas rozsmarywania,ale ogolnie dobry produkt napewno warty wyprobowania:)

moze sprobuje jeszcze tein eclat bo ogolnie produkty z YSL sa bardzo dobre

bardzo dobry

Drugi podkład po Divinorze z którego jestem zadowolona.Duży plus za konsystencję.Zdecydowanie lepiej się go nakłada i rozprowadza na mojej wrażłiwej mieszanej buzi.Kryje cienie i zaczerwienienia wokół nosa nie tworząć maski.Ładny zapach.Dozownik który pozwala nałożyć optymalną ilość bez "pchania paluchów" do słoiczka.Po całym dniu nie błyszczy sie na strefie T.

Dieta na AZS

Delikatny i trwały

Kupiłam trochę strzelając bo nie wiedziałam co to za podkład. Drugi strzał po Equalizerze i drugi strzał w dziesiątkę. Mam suchą skórę, ten podkład sprawdza się znakomicie. Mimo że wybrałam, ze względu na zbliżającą się opaleniznę, nieco ciemniejszy kolor, to i tak zlewa się on z jasną skórą tak że wygląda idealnie. Delikatnie pokrywa ją i jest bardzo trwały, co dla mnie jest ważne. A dodatkowo nie wysusza.

niewidoczny

Kupiłam idealny dla mnie kolor na Allegro za dosyć niską sumę, więc nie wiem ile podkład kosztuje w sklepie. Moim zdaniem jest wart zakupu nawet za wysoką cenę. Ma delikatną konsystencję, która łatwo rozprowadza się na skórze nie tworząc maski. Kosmetyk maskuje zaczerwienienia i cienie, a mimo to jest właściwie niewidoczny.