Nivea Bath Care, Kremowy olejek do kąpieli

Nivea Bath Care, Kremowy olejek do kąpieli

Kremowy olejek do kąpieli o pięknym, delikatnym zapachu przeznaczony dla bardzo suchej skóry. 87% jego składu to olejki pielegnujące. Zawiera witaminę F oraz wyjątkowo łagodne substancje myjące.

Skład: Paraffinum liquidum, Glycine Soja, Isohexadecane, Octyldodecanol, Cocamide DEA, Parfum, MIPA-Laureth Sulfate, Ricinus Communis, Laureth-4, Lanolin Alcohol, Cetearyl Octanoate, Isopropyl Myristate, Benzophenone-3, Aqua, BHT, Propyl Gallate, CI 61565

Cena: ok. 24 zł

wart przetestowania

Kupuję go bardzo często od wielu lat. Bardzo go lubię z dwóch powodów: uwielbiam olejki do kąpieli i lubię zapach Nivea. Odejmuję mu jedną gwiazdkę, gdyż nie utrzymuje się długo na skórze i muszę dodatkowo używać olejku po kąpieli.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: minimum 20

uwielbiam ten zapach

Bardzo go lubię i używam od wielu lat. Zapach - bardzo ładny i jeszcze dlugo po kąpieli utrzymuje się na skórze. To jest to, co nazywam pełnym relaksem w wannie :) Właściwości natłuszczające dla mnie nie są takie ważne, bo nie mam suchej skóry. Ale skoro po wyjściu z kąpieli czuję się jakbym się właśnie nasmarowała balsamem, to pewnie osobom o suchej skórze też ten olejek może się spodobać :) Owszem, brudzi wannę, ale dla tego zapachu mogę ją myć choćby ciągle :)

Używam tego produktu od: chyba lat dziewięćdziesiątych
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście?

super olejek

polecam ten olejek każdej z Was, naprawde piesci zmysły-szczególnie zapachem, do tego sprawia ze skóra jest delkatna w dotyku , gładka i bardzo dobrze nawilzona

Używam tego produktu od:2 lata

Cellulit jak stosować kosmetyki

****

Używając tego olejku nie trzeba już używać balsamu. To jest w zupełności zbędne :) Ma delikatny zapach , super nawilża i odżywia. Skóra jest bardzo mięciutka. Lubię go, dflatego wlewam go więcej niż trzeba, stąd też jest mało wydajny ;)

mój ulubiony

uwielbiam ten olejek, szczególnie w zimie, gdy mam dosc sucha skórke :)
uwielbiam nalac goraca wode do wanna i sie pluskac w niej wraz z olejkiem pielegnujacym. polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 i napewno bedzie nastepne
Recenzja: ...

polecam

Moja mama dostała go kiedys i nie uzywała bo stwierdziła że jest dla niej za bardzo tłusty...a dla mnie rewelacja!świetnie natłuszcza-nawilża. Balsam to juz czysta formalność. Mysle że go jeszcze kupię choć podobne a tańsze znacznie sa olejki Bielendy :(

Warto mieć :)

Bardzo dobry olejek jeśli walczy się z przesuszoną, łuszczącą się albo swędzącą skórą. Nawilża, natuszcza i rzeczywiście pomaga skórze odżyć a poza tym przyjemnie pachnie. Jednak ma też i wady: szklaną butlę (dosyć nieporęczną), małą wydajność i to, że zostawia na wannie taki tłusty nalot. Starcza średnio na 7-8 kąpieli(przy wlewaniu 2 nakrętek) i kosztuje ok.30zł. Polecam jako okresową kurację dla przesuszonej skóry bo wtedy sprawdza się znakomicie!!!

odżywia jak szalony

Tłusty, odżywiający i ożywiający suchą skórę preparat o przepięknym zapachu.

Szklana butla powoduje, że preparat ten jest dla mnie za ciężki do manewrowania pod prysznicem - boję się ewentualnego wymsknięcia opakowania z rąk. Zużyłam zatem całą butlę do moczenia nóg.

Stopy i łydki po takiej kąpieli są miękkie, delikatne i ślicznie pachną.

Płyn bardzo brudził miskę, musiałam ją potem dość długo szorować - nie wyobrażam sobie czyszczenia wanny z tego tłustego osadu - niemniej gdyby nie był tak tłusty nie byłby również tak doskonały -> na pewno jest idealnym produktem dla osób o suchej, łuszczącej się skórze. Coś za coś. Po prostu trzeba po każdej kąpieli wyszorować wannę.

Olejek jest absolutnie niewydajny.

Dostaje jednak 4 gwiazdki, bo tak delikatnej i odżywionej skóry na stopach i łydkach nie miałam nigdy - jest na pewno idealnym produktem dla osób z łuszczącą się na potęgę skórą. Niemniej raczej nie wrócę do tego preparatu [chyba, że borykać się będę z przesuszoną do granic możliwością skórą] - gdyż ta szklana butla jest dla nie nieergonomiczna [choć estetyczna] - boję się szklanych opakowań i mokrych rąk w duecie.

żużyłam jedną butlę

Niebezpieczny dla zycia

Ladnie pachnie i jest rzeczywiscie tlustym olejkiem :). To tyle na temat jego wlasnosci fizyko-chemicznych, ujetych na etykiecie.
Najwazniejsze natomiast jest to, ze powinien miec na opakowaniu adnotacje: niebezpieczny dla zdrowia i zycia (no, skoro kubki do kawy w McDonaldzie maja, to ten olejek tym bardziej).
Poniewaz jest tlusty, okropnie osadza sie na wannie sprawiajac, ze jest bardzo sliska. Trzeba uwazac przy wychodzeniu. Jako energiczna osoba i dosc szybka mialam tego pecha, ze wpadlam w rewelacyjny, zupelnie niekontrolowany poslizg. Skonczylo sie na guzie i wielkim siniaku, ale w przypadku osob starszych lub nieszczesliwego zbiegu okolicznosci moglo by byc duzo gorzej. Ostrzegam wiec przed gwaltownymi ruchami (mala osoba w duzej wannie bez oparcia moglaby sie tez pewnie i utopic, tak jest slisko).
No i nie musze dodawac chyba, ze po kapieli wanna wyglada paskudnie - olejek bardzo ja brudzi, o czym wspomniano juz przede mna.

Przyjemny

Mam suchą skórę, więc to kosmetyk wprost wymarzony. Kąpiel z nim to sama przyjemność - bardzo ładnie pachnie a woda w wannie jest niezwykle przyjemna. I niby rzeczywiście nie potrzeba balsamu, ale ja mam wrażenie że jestem po wyjśćiu z wody strasznie tłusta. Dlatego 3 gwiazdki zamiast 4.

ilość zużytych opakowań: 2

Doskonałość

Jest po prostu doskonały, skóra jest jak pupka niemowlaka, taka mięciutka dosłownie jak kaczuszka. Troche brudzi wanne, ale to nie przeszkadza mi zupełnie. Polecam dla osób ze suchą skórą i dla tych co lubią wylegiwać się w wannie ;-)

bajera ;)

Kupiłam go głównie dlatego,że urzekł mnie jego subtelny zapach. Poza tym nie lubię balsamów- śliskie ręce przyprawiają mnie o gęsią skórkę :( Po kąpieli w tym olejku mogę sobie darować ten znienawidzony rytuał, bo skóra jest nawilżona. Odejmuję jedną gwiazdkę za to,że produkt jest mało wydajny, a zapach zbyt ulotny ;)