Chanel, Extreme Cils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Chanel, Extreme Cils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Extreme Cils to maskara intensywnie wydłużająca i pogrubiająca rzęsy. Dzięki specjalnie wyprofilowanej gęstej szczoteczce każda z rzęs jest rozdzielona i równomiernie pokryta tuszem. Formuła kosmetyku opiera się na silikonach i naturalnych woskach, które wzmacniają i odżywiają rzęsy.

Kolory: Noir Jais 11 (intensywna czerń), Ambre 12 (brąz), Marine 14 (granat), Émeraude 15 (zieleń).

Cena: / 6,5ml

Kosztowny bubel

Długo zastanawiałam się czy trafił mi się zepsuty feler ale sądząc po opiniach nie....
Tusz koszmarnie mi się kruszyl. Całkiem przyjemnie wydłuża ale nie do końca tak jak oczekiwałem. Największym mankametem jest jednak właśnie fakt ze nawet gdy nalozylam go oszczędnie to wyruszał się po kilku godzinach.
Nie mogę pozwolić sobie na taki bubel. Po 3h nie mam czasu zrywać oczu i po raz kolejny malować oka... Nie oczekuje cudów ale oczekuje ze tusz będzie wyglądał estetycznie min te 5h.. Nie płace za to żeby się oszpecac. Jestem mega zła na tusz i na markę.
Zostaje przy lancomowej hipnoz

Używam tego produktu od: Uzywalam mies
Ilość zużytych opakowań: Nie podolalam

średniak

Używam tej maskary od czerwca. Sama raczej bym się na nią nie skusiła, ale dostałam ją w prezencie i tak jest ze mną do dziś.

Ładnie wydłuża rzęsy i przy umiejętnym malowaniu udaje się je nawet podkręcić. Jest dosyć trwała, spokojnie wytrzymuje cały dzień bez osypywania. Podoba mi się też szczoteczka, którą łatwo pomalować rzęsy.

Trzeba się jednak bardzo wysilić, żeby nie posklejać rzęs. Ja zawsze muszę dokladnie je rozczesywać grzebykiem, co jest denerwujące. Od tej marki powinno się raczej więcej wymagać, więc raczej do niej nie wrócę. Tym bardziej, że można znależć porównywalne tusze w dużo niższych cenach.

Używam tego produktu od: ok. 6 mies

zawiedziona

Jestem rozczarowana, ten tusz nie robi nic. Nawet niemogę powiedzieć żeby dawał on delikatny, naturalny efekt- ten daje po prostu brzydki efekt. Ciężko rozprowadza się po rzęsach, skleja, na sczęście nie kruszy się i nie rozmazuje ale to potrafi great lash z meybellina za 12.90 więc nie jest to powód do dumy chanel za 115zł...Nie polecam, nie warto!

Używam tego produktu od:kupiłam 1,5roku temu
Ilość zużytych opakowań:pierwsze leży na dnie szuflady...

Chanel - Mademoiselle Privé

Niestety nie...

Przykro, że muszę pisać złą recenzję i przykro, że zawiodłam się na takiej marce.
Niestety tusz nie spełnił swojej funkcji, rzęsy brzydko się lepiły, musiałam je kilka razy malować żeby zobaczyć efekt i jednocześnie uważać żeby nie zrobić sobie "efektu pandy"...
Na domiar złego opakowanie się popsuło i nie mogłam dozować tuszu... Nie rozumiem dlaczego, gdyż dbam o kosmetyki i nigdy nic podobnego mi się nie przydarzyło:(
Generalnie rozczarowanie, niestety.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

rozczarowanie

na szczęście go nie kupiłam tylko dostałam bo byłoby mi przykro, po tej firmie spodziewałam się naprawdę wiele, coż... faktem jest że nie skleja, nie kruszy się i nie podrażnia, nawet jest dośc wydajny, ale nie widać specjalnego efektu, na ktory liczyłam, wygląda bardzo, bardzo naturalnie i potem tak jakby zanika, ze wieczorem przy zmywaniu nie ma wiele pracy:))

Używam tego produktu od:3 miesiace

średniaczek :(

Hmmm.... od tak dobrej firmy spodziewałam się dobrego tuszu.... a tu zwykły średniaczek. Minimalnie wydłuża i podkręca, al dopiero po 2-3 warstwach.Jedynym plusem, który znalazłam, to, że nie uczula i nie rozmazuje się.....
Generalnie średniaczek.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

No nie wiem...

To mój pierwszy tusz z górnej półki. Mam do niego dużo sentymentu. Ten pierwszy uznałabym za KWC ale niedawno (po kilku latach) kupiłam go ponownie i... rozczarowanie. Owszem, jest wodoodporny ale to nie przeszkadza mu zostawiać dość mocnych szarych śladów pod okiem już po kilku godzinach od nałożenia. Ma ładną czerń ale nie daje jakiegoś niesamowitego efektu. Ja lubię efekty eatralne a on wygląda ładnie i widać go na oku ale to jednak nie to..

Używam tego produktu od:

Średniak

Miałam nadzieję, że może ten tusz spełni moje oczekiwania ale nie bardzo.Efekt jak dla mnie jest zbyt naturalny i wogóle coś mi nie pasuje po pomalowaniu nim rzęs. Ma jednak dwie duże zalety, nie rozmazuje się ani ciut ciut, trzyma się od rana do nocy a przy tym łatwo się zmywa, jednak efekt przeciętny dlatego raczej go nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

naturalny efekt

Tusz daje efekt naturalny rzes i jesli chce sie teatralnego efektu rzesowych firanek to trzeba sie napracowac a jeszcze lepiej zakupic inny produkt. Tusz nie pomoze tez wlascicielkom krotkich rzes, on tylko podkresla rzesy, efekt ma byc i jest naturalny i subtelny. Uzywam koloru brazowego i jestem bardzo zadowolona. Nie obsypuje sie i dzielnie znosi zmagania z calym dniem. Rzesy wygladaja naturalnie, podkreslaja delikatnie oczy.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

godny polecenia :)

mam długie rzesy wiec na moich sie sprawdził tak jak obiecywał producent.

Rzesy stały sie wydłuzone, zageszczone , faktycznie troche podkreca ale bez przesady.
mam kolor intensywnej czerni na rzesach wyglada super.

generalnie troche trzeba sie namachac ta szczoteczka:) bo jednorazowe uzycie= delkatny efekt. dla mocniejszego efektu trzeba uzyc kilka warstw tuszu.

nie obsypuje sie i nie zauwazyłam specjalnie podbitych oczu:D

z tego tuszu raczej nie beda zadowolone panie chcace uzyskac efekt sztucznych rzes,choc przyznam ze ten tusz robi b. dobry makijaz oka.

raczej go nie kupie ponownie: z nóg mnie nie powalił,a moim faworytem jest YSL

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Fajny, ale ostry!

Tusz świetnie podkreśla rzęski - wydają się intensywne, wyraźniejsze i seksowne, ale niestety nie mogę go używać. Noszę szkła kontaktowe i strasznie mnie pieką po nim oczy. :( Szkoda, bo myślałam, że to będze mój tusz nr 1. Używałam koloru 52 Sephia (filoet/bordo) - bardzo fajny kolor. Polecam bardzo dla niewrażliwych oczu.
Miałam wersję wodoodporną i jest ona super! Wytyrzymuje niejedno!

Używam tego kosmetyku - / ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego.

Dobry,ale...

Dobry, ale nie doskonały.Efekt jest bardzo fajny bo tusz ma intensywnie czarny kolor, ładnie pogrubia rzęsy, rozdziela je i sprawia, że jest ich optycznie więcej czyli są jakby gęstsze. Już pierwsza warstwa sprawia, że oko jest ładnie podkreślone, ale przy drugiej (a nawet trzeciej) efekt jest jeszcze bardziej interesujący. Co ważniejsze mimo tylu warstw rzęsy nie są posklejane!!! tylko bardzo ładnie rozczesane :). Niestety, mało wydłuża :( i ma 2 mankamenty:
1. Bardzo się osypuje i to dość szybko
2. Nawet delikatne łzawienie oka sprawia, że się rozmazuje.
No i cena nie jest najniższa. W sumie dałabym mu 4* z minusem :)