Vichy, Slow Age, Nuit Creme (Krem-maska na noc)

Vichy, Slow Age, Nuit Creme (Krem-maska na noc)

Żel-krem z zawartością Resweratrolu o właściwościach przeciwstarzeniowych oraz Bajkaliny o właściwościach antyoksydacyjnych. Ma właściwości przeciwstarzeniowe. Poprawia dotlenienie skóry i wspomaga jej regenerację w ciągu nocy.Po przebudzeniu skóra jest nawilżona, wygładzona i pełna blasku. Kolor kremu jest pochodzenia naturalnego, nie barwi skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Magiczna konsystencja! Uwielbiam!

Po otwarciu bardzo estetycznego opakowania (jest tak piękne, że z przyjemnością postawiłam je na półce w łazience) czeka nas prawdziwa niespodzianka – krem ma konsystencję półprzezroczystego żelu o mocnej, bursztynowej barwie. Wygląda niesamowicie! Myli się jednak ten, kto sądzi, że żel zawsze jest lekki i błyskawicznie się wchłania. Slow Age to prawdziwa gratka dla fanów bogatych i treściwych konsystencji.

Bursztynowa maź nałożona na skórę otula ją przyjemną warstwą. Wbrew pozorom ten specyfik wcale nie jest lepki (choć tak wygląda), a moja spragniona nawilżenia skóra zdaje się go wręcz wypijać. Pozostawia na skórze delikatny „mokry” film, dlatego po nałożeniu na twarz lubię z nim jeszcze trochę pochodzić, zanim wytrę wszystko w poduszkę ;)

Jak działa? Zdecydowanie nawilża – i to jest właśnie ten rodzaj nawilżenia, który uwielbiam. Rano znikają suche skórki, skóra jest sprężysta, odżywiona. Krem jest bardzo wydajny, bo wystarczy naprawdę odrobina, aby pokryć całą twarz, chociaż muszę zaznaczyć, że dla mnie większość kremów ma naprawdę spora wydajność i wystarczają mi na długo.

Na uwagę zasługuje też zapach - jest niecodzienny, ciekawy, intrygujący. Wyczuwam tam ziołowe nuty, które zw zestawieniu z kolorem i konsystencją sprawiają, że cały specyfik postrzegam jako ciekawą "miksturę".

Polecam każdemu, kto szuka bogatych produktów na noc!
(Kasia)

Niebo pełne gwiazd⭐⭐⭐

Jestem nim dosłownie oczarowana, jak taki czar nocy przychodzi to ten krem razem z nim❤️
Zawartość naturalnych składników nie wymaga komentarza to dosłownie rewelacja. Działanie jako krem i maska, uwielbiam różnorodność w zastosowaniu kosmetyków jak i urozmaicona pielęgnację.
Konststencja jakby żel, albo karmel orzechowy aż kusi żeby go używać nie można inaczej.
Zapach dość intensywny nie wiem jak go opisać... Inny urzekający, taki powiew nocy, nieba pełnego gwiazd i lekkiego wiatru
Konsystencja aż ma się ochotę go zjeść, gesty krem żel, nie kelejacy się dobrze się rozsmarowywuje.

Twarz po tak upojnej nocy z nim wygląda jakby promieniała, jest pełna blasku i życia. Nie zamienię go na żaden inny. Jego obecność jest wręcz obowiązkowa u każdej kobiety która uwielbia się rozpieszczac taka pielęgnacja.

Istna regeneracja

Krem dostalam w prezencie. Byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi, więc zastasowalam go już tego samego wieczoru. Rano skóra była ładnie nawilżona i wypoczeta. Krem szybko się wchłania i jest wydajny. Jestem nim zachwycona.

Idealny kosmetyk dla mnie

Vichy Slow Age Night krem i maska na noc sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona, wygładzona i pełna blasku. Kosmetyk ten charakteryzuje się formą żelu-kremu. Skutecznie poprawia dotlenienie skóry i wspomaga jej regenerację w ciągu nocy. Po przebudzeniu skóra jest nawilżona, wygładzona, dotleniona i pełna blasku. Kolor kremu wynika z zawartości składników pochodzenia naturalnego, nie barwi skóry. Do tego ciekawie pachnie.

fajny

Produkt ma bardzo bogatą formułę i ceika bursztynowy kolor. Fajnie, że możemy go stosować na dwa sposoby i jako krem i jako maskę na noc. Bardzo dobrze nawilża, efekt jest odczuwalny już po pierwszym użyciu. Kosmetyk fajnie się rozprowadza i szybko wchłania, skóra wręcz go wypija. W porównaniu do innych tego typu nie wypada wcale gorzej. A opakowanie nie ukrywam, że wprost genialnie prezentuje się na toaletce i cieszy oko.

Krem-maska

Skład rewelacja, efekty po zastosowaniu super, skóra nawilżona, mniej zmarszczek, delikatna, odżywiona, promienna, miła w dotyku, brak uczucia ściągnięcia skóry. Jak najbardziej jestem zadowolona. Super efekt po testowaniu. Kolejny plus jest to krem maska, nakładasz idziesz spać a rano jesteś piękniejsza:)Vichy gratulacje, kawał dobrej roboty:)

Używa produktu od: próbka

Fajny krem

Bardzo ucieszylam.sie z testowania tego.produktu poniewaz od tej marki oczekuje zawsze spektakularnych efektow. Krem ladnie zapakowany sliczny sloiczek, niestety kolor kremu brzydki brazowy. Konsystencja I zapach idealne dla mnie uwielbiam.lekkie zele do twarzy ktore nie obciazaja, niestety z wchlanialnoscia srednio utrzymuje sie lekko tlustawa konsystencja. Nawilzenie I poprawa kondycji na dosc dobrym poziomie. Jeslu chodzi o stosowanie jako maska to rewelacyjne odczucia jednak jesli cjodzi o wydajnosc to bardzo kiepsko z dnia na dzien widac jak produktu ubywa. Krem fajny ale moim zdaniem nie wart ceny sklepowej

2w1 jak dla mnie mistrzostwo!

Przede wszystkim jest to produkt, który skraca wieczorna pielęgnacje. Dla osób zabieganych jest to na pewno kluczowe. Faktycznie po nałożeniu skóra pozostaje miękka i nawilżona. Rano przeważnie mam skórę przesuszoną, po zastosowaniu kremu- maski moja skóra rano nadal jest nawilżona, tak jakbym przed chwilą nałożyła kosmetyk. Podczas testowani zrezygnowałam ze stosowano masek. Jednak moja skóra wyglada lepiej niż wcześniej.
Zniknęły mi na policzkach suche skórki, cała twarz jest bardziej nawilżona j napięta.

Zalety:
- wydajność- niewielka ilość kosmetyku wystarcza na pokrycie całej twarzy
- konsystencja- jest przyjemna i łatwa w rozprowadzaniu
- zapach ładny, nie drażniący
- opakowanie, lubię szklane słoiczki. Ten jest zgrabny i wygodny
- dostępność- zauważyłam, że krem jest dostępny w prawie każdej aptece

Wady
- cena, aczkolwiek uważam, że warto zainwestować

Świetny!

Krem jest doskonały. Bardzo dobrze się rozprowadza, pozostawia skórę lekką i orzeźwioną. Krem-maska delikatnie łagodzi zaczerwienienia, delikatnie wygładza zmarszczki. Łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej maski na skórze. Daje uczucie zdrowszej i bardziej elastycznej skóry zaraz po zastosowaniu. Przyjemny zapach, bardzo wydajny 100% polecam!

Brzydki reparator

Krem robi wrażenie już od wyjęcia go z pudełeczka - poręczne opakowanie, w dodatku pięknie się prezentujące. Krem ma ciemnobrązową barwę, jest bardzo gęsty i ma przyjemny zapach. Już niewielka ilość wystarczy żeby rozprowadzić go po twarzy i szyi, co sprawia, że krem jest szalenie wydajny. Po pierwszym tygodniu miałam wysyp na twarzy, ale domyślam się, że to był proces oczyszczania się skóry. Po przejściu tych niespodzianek skóra zrobiła się gładka i jedwabista, czuć, że jest nawilżona.

Sprawdził się

Polecam szczególnie na działanie. Zauważyłam silne nawilżenie skóry, napięcie i lekkie wygładzenie. Krem dobrze się sprawdził pomimo tego, że niektóre kremy mnie uczulają a ten nie wywołał podrażnienia. I zapach i konsystencją są dla mnie w punkt. Z pewnością jeszcze po niego sięgnę.

Używa produktu od: próbka

Solidny produkt

Krem-maska Vichy Slow Age na noc jest zamknięta w solidnym, szklanym i eleganckim opakowaniu. Ma bardzo dobry skład, składniki naturalne to dla mnie duży plus. Krem-maska ma ziołowy zapach i bursztynowy kolor. Konsystencja przypomina gęsty żel. Produkt łatwo się rozprowadza na twarzy. Trzeba chwilę poczekać aż się wchłonie, ale to zależy od nałożonej ilości. Przy niewielkiej ilości wchłania się dość szybko. Nie pozostawia też lepkiej warstwy na skórze, nic nie zapycha. Produkt jest lekki i mega wydajny. Przy codziennym stosowaniu na noc, niewiele go ubywa, bo nie potrzeba nakładać go dużo. Niewielka ilość w zupełności wystarcza by dobrze odżywić skórę twarzy. Zaraz po nałożeniu kremu-maski Vichy Slow Age czuć, że skóra jest nawilżona. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że skóra twarzy jest u mnie gładsza i bardziej odżywiona. Produkt dobrze regeneruje. Nie zaobserwowałam jednak dużych zmian w kwestii redukcji zmarszczek.

Bardzo dobry produkt

Już po pierwszym użyciu maski zauważyłam zmiany na swojej skórze- była bardziej wypoczęta i promienna. Wraz z kolejnymi dniami testowania widać wyraźna poprawę nawilżenia, napięcia skóry i wyrównania kolorytu. Konsystencja jest bardzo przyjemna- maska nie przelewa się przez palce ale też nie oblepia nieprzyjemnie twarzy. Produkt jest bardzo wydajny, aby zauważyć efekt wystarczy nałożyć cienką warstwę dlatego nie wiem czy zaklasyfikować ten produkt bardziej jako maskę czy krem bo bez względu na ilość nałożonego produkty efekt jest porównywalny. Zapach jest natykamy, świeży, nie chemiczny. Szklane opakowanie jest jak najbardziej na plus :)