Oligo 25, Krem do skóry suchej

Oligo 25, Krem do skóry suchej

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

bardzo go lubię ;)

Zanim kupiłam krem, przetestowałam go dzięki próbkom. Już wtedy miedzy nami zaiskrzyło :) Mam cerę mieszaną-trochę przetłuszczającą się na czole i brodzie, a bardzo suchą na policzkach i nosie. Do tego z tendencjami do wyprysków. Krem Oligo 25 zadziałał na moją cerę niczym mały cudotwórca;) pięknie nawilżył suche partie skóry, sprawił, że tłustsze partie już się tak bardzo nie przetłuszczały, i co dla mnie niewiarygodne-pomógł mi walczyć z niedoskonałościami :) piękny zapach potęguje uczucie zadowolenia. średnio rozświetla, ale dodaje blasku, dlatego odejmuje mu jedynie pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek i słoiczek 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619824].usefull || 0 }}% pomocna.

obiecuje za dużo

krem znam tylko z próbek, ale zuzyłam ich kilkadziesiąt (prezenty od cioci aptekarki) i skoro nie kupiłam do tej pory, to mówi o jego jakości
wg mnie nie wart tych pieniędzy, choć nie jest zły, ale jakością nie różni się od wielu tańszych
wydajny, lekki, delikatny, o pudrowym zapachu
wchłania sie prawie do matu na miesznej cerze, nadaje pod podkład, nie zapycha
nie nawilża zbyt mocno, dla miesznej cery ok, ale kiedy troche sie przesuszy juz nie - tym bardziej więc nie do suchej
tam, gdzie skóra jest podrażniona czasem piecze i powoduje zaczerwienienie - a przecież jest do skóry wrażliwej
co prawda twarz wygląda po nim ładnie, jest miękka i sprawia wrażenie zdrowej i promiennej ale nie jest to cudowne działanie jakie obiecuje - zmęczonej, troche szarej cerze już tak nie pomaga, promiennie po nim moja twarz wyglądła tylko kiedy była zdrowa i niezmęcozna
jest lepszy od wersji dla cery miesznej, ale ciągle daleki od ideału

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt próbek po 1,5 ml, zuzywanych parę razy po 1-2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[366918].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam, polecam

Bardzo dobrze sprawdza się na mojej suchej skórze, która nie znosi kremów o tłustej konsystencji. Idealnie się wchłania, nie zostawia osadu, łatwo też na nim rozprowadzić podkład. Używam przez całą wiosnę i lato. Na zimę zastępuję kosmetykiem lepiej chroniącym przez zimnem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[331633].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

moj K.W.C.

Uzywam tego kremu juz ladnych pare lat,kiedys byl dla mnie niezbednikiem i lekarstwem na podrazniona i wysuszona skore,teraz nie mam juz tego problemu ale jest to krem ktory ZAWSZE jest wsrod innych,i zdecydowanie zawsze go kupuje kiedy mi sie skonczy poprzednie opakowanie,plus za rozsmarowywanie,plus za zapach plus za brzoskwinowy kolorek,plus za odpowiednie nawilzanie mojej skory,zadnych podraznien czy zapychania,poprostu moj;)plus za wydajnosc spokojnie wystarcza na 3 miesiace.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[328525].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawodzi na całej linii

Krem do najtańszych nie należy, a sprawuje się od nich dużo gorzej.
Przede wszystkim przeszkadza mi jego konsystencja. Przypuszczam, że smarowanie twarzy smalcem gwarantowałoby podobne doznania.
Używałam go tylko na noc, bo po aplikacji strasznie świeciła mi się skóra.
Nie zauważyłam też żadnego z efektów obiecywanych przez producenta.
Jedyny plus, to wydajność (choć ja już nie mogłam się doczekać kiedy ujrzę dno słoiczka). Zapach też mi nie przeszkadzał...

Używam tego produktu od:3 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[323466].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC :)

Ten krem to istne cudo.

Mam skórę bardzo suchą, a on doskonale nawilża. Już po pierwszym użyciu skóra jest dobrze nawilżona, mięciutka i gładka! Stosuję go na noc i jest znakomity.
W dzień działa cudownie w połączeniu z bazą OLIGO 25.

Kosmetyk ma same plusy:
- świetnie nawilża
- poprawia koloryt skóry
- cudownie pchnie
- nadaje się i na noc i pod makijaż

Może nie jest tani, ale przynajmniej nie szkoda na niego pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[314928].usefull || 0 }}% pomocna.

bubelek niestety

Dokładnie jak niapisała jedna z wizazanek - to że dal suchejcery to nie musi być smalcowaty. A ten niestety jest.
Otrzymałam go ze dwa lata temu w kompelcie ze sztyftem pod oczy, pianką do mycia twarzy i błyszczykiem, wszystko z serii Oligo 25.
Zużyć, zużyłam. Ale bez entuzjazmu,bo niestety:
- nie rozświetla, ale za to się brzydko świeci
- nawilżanie średniutkie, jak na Vichy to nawet słabe
- tłusta, ciężko wchłaniająca się konsystencja

Mi akurat zapach się podobał, ale od produktu Vichy dla suchej skóry oczekuję duuużo więcej.
Całe szczęście, że za ten zestawik nie płaciłam:) Bo za swoje to juz napewo tego nie kupię, o nie!

Używam tego produktu od: kilka lat temu (chyba 2)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[297955].usefull || 0 }}% pomocna.

śliskość i nic więcej

A ja się rozczarowałam.
Dostałam na Święta Bożego Narodzenia. Wiązałam z tym kremem nadzieję, ale się zawiodłam. Nie nawilża, nie wygładza, sztucznie śliski przy nakładaniu i ciężki. Do tego nieprzyjemny, chemiczno-syntetyczny zapach. Zero efektu i placki podrażnionej skóry. Okazał się dobrym kremem dla stóp, ale chyba nie o to chodziło. Nie polecam.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:z trudem 1 - na stopy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[297945].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Kosmetyk spełnia wszelkie obietnice:
-rozświetla skórę
-dodaje blasku-
-zdecydowana poprawa kolorytu
-delikatnie natłuszcza
-odżywia i nawilża
-nie wywołuje alergii oraz uczuleń
-ładny zapach
Stosuję zamiennie z innymi kosmetykami Vichy

Używam tego produktu od:Kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[297941].usefull || 0 }}% pomocna.

miałam nadzieję, że będzie lep

Spodziewałam się czegoś lepszego. Krem jest tłuściutki i strasznie sie po nim cera świeci, ale dobrze nawilża.
Zupełnie nie nadaje się pod makijaż bo jakikolwiek podkład się na nim rozmazuje. Nie współgra także z innymi kremami Vichy typu Lumineusse (koloryzujący)
Ostatecznie ,może być. Bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[265555].usefull || 0 }}% pomocna.