L`biotica, Biovax, Hair Spa TermoCap, Domowa sauna do włosów

L`biotica, Biovax, Hair Spa TermoCap, Domowa sauna do włosów

Pojemność 1 szt

Turban do włosów, zwiększający skuteczność działania kosmetyków pielęgnacyjnych. Dzięki doskonałej izolacji cieplnej zapewnia utrzymanie stałej temperatury podczas zabiegów na włosy, a maski, odżywki i oleje wykazują skuteczniejsze i bardziej intensywne działanie. Doskonała izolacja cieplna, jaką zapewnia materiał, umożliwia wykonanie sauny do włosów w zaciszu własnego domu. Podwyższona temperatura powoduje rozchylanie łuski włosa, dzięki czemu składniki odżywcze, zawarte w kosmetykach do pielęgnacji, wnikają w głębsze struktury włosa. Termocap zapewnia wygodę, stabilizując wilgotne włosy, a jego delikatny, miękki materiał zapobiega ich zniszczeniu.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Robi to, co powinien

Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania. Termocap od Biovax jest to turban wykonany z miękkiego, przyjemnego materiału. Bardzo dobrze trzyma ciepło, czym wzmacnia działanie masek. Zakładanie jest proste - wystarczy założyć, zwinąć i zapiąć guziczek. Zresztą instrukcję mamy pokazaną na opakowaniu. Jedyna wada, która tak naprawdę nie jest wadą, ale trochę muszę pomarudzić, to to, że mógłby być trochę dłuższy, gdyż moje włosy są jakby delikatnie za długie w stosunku do niego i końcówki mi trochę uciekają. Jednak wystarczy, że bardziej się przy nich skupię i całe włosy są dokładnie przykryte :)

Naturalne piękno powróciło

Domowa sauna do włosów zdecydowanie pomogła zwiększyć wchłanialność olejków i innych preparatów odżywczych. Jest miękki, delikatny a do tego poręczny. Można bez problemu zabrać go w każdą podróż.

Naturalne piękno powróciło

Turban do włosów, L`biotica, Biovax,

Kupiłam turban do włosów z czystej ciekawości zaciekawił mnie opis na opakowaniu "domowa sauna dla włosów" i jestem pozytywnie zaskoczona :)
Okazał się bardzo pomocny przy pielęgnacji moich cienkich farbowanych włosów. Jest wykonany z miękkiego materiału koloru białego i ma wyhaftowane małe logo L`biotica w różowym kolorze.
Turban jest łatwy w utrzymaniu w czystości i prosty w "montażu" na głowie ☺
Nakładam go na włosy np. po nałożeniu maski i mimo że wcześniej stosowałam te same kosmetyki to widzę że ich oddziaływanie na włosy jest bardziej intensywne. Proste ale działa :)